Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da ce Novak moci bez ikakvih tegoba da odigra danasnji mec. Servis ce biti izuzetno vazan jer ne verujem da ce Cicipasa moci da brejkne 2-3 puta u setu. Njihov prethodni duel na sljaci su odlucila 2 brejka, po jedan u svakom setu, i otprilike to ce biti i smernica za ovaj duel. Siguran servis znaci i pritisak riternom na servis protivnika. Bekhend je u kasnijem delu meca protiv Busta bio mnogo bolji, protiv Cicpasa bi mogao da donese krucijalnu prednost u razmenama. Igrace se sigurno krace nego u sredu, mislim da ce to vise odgovarati i Novaku i da ce smanjiti broj gresaka. Nekako vise me plasi ova neizvesnost oko Novakovog zdravlja nego sam mec. Da bar igra prvi, nego ovako ima da se nacekamo. Idemo!
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Joker,

      Gill Gross je jako dobar analiticar, uvijek korektan prema Novaku. Svejedno, ovoga puta je pogrijesio. Protiv Buste, Novak je imao fizicki problem ili probleme koji su uticali i na njegov servis i na njegov BH. Vidjevsi kako Novak udara BH, poslije samo par gemova sa Bustom, Mark Peci je reako: "Novakovi navijaci imaju razloga za zabrinutost." Srecom, kako je mec odmicao stvari su se bitno popravile iako servis ni kasnije nije bio potpuno OK. Sve kladionice vjeruju da Novak ima stvarni problem. Zato mu daju 3-4% manje sanse za osvjanje turnira nego prije meca sa Bustom. Sanse bi trebale bi da budu 3-4% vece.

      Ima i razloga za optimizam. Novakova povreda je nova. Nije znao kako ce se stvari razvijati kad je poceo mec sa Bustom. Pokazlo se da, uz poteskoce, moze biti blizu top nivoa. Jucer je trenirao. Dakle, najvjerovatnije da ce mu problem oduzimati 5-10% mogucnosti. To bi trebalo biti dosta protiva Cicipasa.

      Comment


      • Otkazao trening?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Kad??

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Po kuloarima kruze jako lose vesti za danas.... Busta baksuzcina!

            Comment


            • Kakve "jako lose vesti"?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne znam za loše vesti ali ono što sam ja pronašao za otkazan trening to je bilo za juče, neko je samo prepravio datum

                Nadam se da je sve u redu.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Po kuloarima kruze jako lose vesti za danas.... Busta baksuzcina!
                  Pa daj link, majka mu stara.. Ako nema nikakvog linka dje se to moze vidjeti, kakvi su to kuloari? Nemoj ovo da radis, nehumano je..

                  Comment


                  • Trening je bio u kasnijem terminu, vrv zbog njegovog kasnijeg polufinala.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Joker,

                      Gill Gross je jako dobar analiticar, uvijek korektan prema Novaku. Svejedno, ovoga puta je pogrijesio. Protiv Buste, Novak je imao fizicki problem ili probleme koji su uticali i na njegov servis i na njegov BH. Vidjevsi kako Novak udara BH, poslije samo par gemova sa Bustom, Mark Peci je reako: "Novakovi navijaci imaju razloga za zabrinutost." Srecom, kako je mec odmicao stvari su se bitno popravile iako servis ni kasnije nije bio potpuno OK. Sve kladionice vjeruju da Novak ima stvarni problem. Zato mu daju 3-4% manje sanse za osvjanje turnira nego prije meca sa Bustom. Sanse bi trebale bi da budu 3-4% vece.

                      Ima i razloga za optimizam. Novakova povreda je nova. Nije znao kako ce se stvari razvijati kad je poceo mec sa Bustom. Pokazlo se da, uz poteskoce, moze biti blizu top nivoa. Jucer je trenirao. Dakle, najvjerovatnije da ce mu problem oduzimati 5-10% mogucnosti. To bi trebalo biti dosta protiva Cicipasa.
                      Generalno se slazem sa tobom, ali bih samo dodao da mi deluje da Gill Gross ne voli previse Novaka. Da, iz ovih novijih analiza to se ne moze lako zakljuciti, jer je postao profesionalniji nego sto je pre bio. Doduse mogu se naci njegove prve analize gde je cini mi se podcenjivao Novaka zbog cega je dobio dosta kritika u komentarima. To ga je cini mi se nateralo da se malo promeni. Tu pre svega mislim da najavu meca Novak-Nadal na Wimbledonu 2018. i analizu istog. Cudi me da to nije sklonio, jer svakako skodi njegovoj reputaciji.


                      Evo tog videa: https://www.youtube.com/watch?v=dcLs1SUkzFQ. Odavno ga nisam pogledao, pa ne mogu da se setim sta je tacno pricao, ali se secam da nisam bio zadovoljan. Pogledaj samo broj pregleda. Posle toga nikada nije ni priblizno toliko ljudi gledalo njegove analize, iako se dosta popravio, i postao je jako dobar.

                      Mislim da je jako dobar inace, iako ga ne prati mnogo ljudi na youtubeu. Sve jedno utisak mi je da treba malo vise da postuje Novaka.
                      Last edited by 147; 09-10-20, 11:35.

                      Comment


                      • Sparing partner kaže da je sve bilo ok. Bez bola.
                        Dobro je.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ma nisu oni nikad 100% bez bola. Uvek igraju i trpe. Sila je on. Kad je sa onim anti tenisom uzeo Wimbledon uzeće i ovaj Rolan Garos. Ali mi je krivo što nije na 100% da vidim kako melje.

                          Comment


                          • NI i 147, generalno se slazem sa vama po ovom pitanju. Ni, iznenadjen sam da odlicno znas Gilla, a za Matthew Bradshaw-a se svaki put iznova odusevis. ;) Mat je mnogo bolji u pogledu sadrzaja, jer osim sto je dobar u analizama, plus je i duhovit, strastven.. Gill je bas fokusiran na analize. Ali ima nekih uglednih clanova foruma koje nikako nisam mogao da natjeram da pogledaju i jedan Gillov video.

                            147, to za sudar Nadala i Novaka na W 2018-e, tu i nije neki grijeh fuliti. Ko je mogao ocekivati onakvu Novakovu zilavost posle onakvog raspada od igre prethodnih pola godine-godinu? Iz poraza u poraz i to sve od nekih bozemesacuvaj igraca, da bi onda odjednom eksplodirao na Wimbledonu.
                            A to da nije novakov fan, to nikad nisam cuo od njega, ali slazem se. Osjecam i ja to. Mada, svidja mi se kako umije da ga opise pravim rijecima. Novak jeste bio treci favorit na ovom RG-u, a sve zbog tog "mlitavog" forhenda. Ali kako je odje samo opisao okrsaje Novaka i Rafe iz 2011-e, haha.. "Nadal running for his life!"

                            49:28

                            Last edited by Joker; 09-10-20, 12:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Sparing partner kaže da je sve bilo ok. Bez bola.
                              Dobro je.
                              Može li izvor? Link?

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Nikakvih novosti nema na tviteru.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X