Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa cuo na TV ili kod njih na portalu, tw im nije aktivan, a dao je izvor
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Aj dobro, da vjerujemo.. nema nam druge.

      Kako nas taj covjek opuca sa njegovim povredama, sram da ga bude.. ja se ziv raspadam, a ne idem kod doktora, dok za Noleta sve gledam da mi ga prst ne zaboli, greote..

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ima traku na vratu.

          Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

          Comment


          • Jeeeej! Mozda i bolje da navikava organizam za kasnije/hladnije treninge/napore, ne znam.. Uh, sto me vec hvata ona moja nervoza, ljudiii...

            Tako zelim da u finalu raskomada Rafu u njegovoj kuci, jaooo..

            A za Cicija mislim da je dovoljno da bude fit i zdrav od prvog minuta. Samo da mu ne daje set fore kao Busti i sve ce ici lagano. Cak mislim da je Busta njemu nezgodniji protivnik od Cicija na sljaci. Nece morati da generise snagu za svaki udarac, nego ce biti dosta iskontriranih bombi. A i dropovima bi trebalo da ga osasavi.

            Kako sam napet!

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Kako sam napet!
              Calm down.

              Prirodno je da je svaki pravi navijac napet u situaciji kao ova. Eto i Moya je prizna da je Novak favorit. To je vrlo rijetko iz Rafinog tabora, ako se ikada desilo na RG-u. I sad se pojavi neocekivana povreda. Bilo bi bolno da mu isklizne iz ruku jos jedna GS titula u dva mjeseca. Ali pregrmice Novak i to. Svemu je on naredan.

              Mnogo je bolje da je izasao na trening nego da ga je preskocio. Traka mora tu biti iz predostrosnosti. Najvaznije, to je nova povreda, ona je jucer bila potpuno nepoznata. Ali sinoc je naucio kako da se nosi sa njom. Naravno, sat vremena zagrijavanja nije idealn nacin. To moze da ga kosta najmanje jednog seta. Uvjeren sam da ce izvuci maksimum iz okolnosti. To jedino sto moze uciniti!

              Raduje me da vidim Jelenu sa njima na treningu. To je znak da treba podrsku i da je ima. Idemo Nole!

              Comment


              • Dobije Nole Švarcija u finalu samo tako

                Comment


                • Biće teško protiv Švarcija. Ali pregrmeće ga Đoko Loko.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Samo da nema povrede. Osvaja RG lagano.

                      Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Comment


                        • Novak kuburi sa vratom već par nedelja...
                          Sa druge strane ima i hronični problem sa vratnom kičmom...
                          Odatle i problemi u vidu širenja bola ka ramenu ali i ka glavi... Zato imamo samo dve verovatne opcije...

                          Ovo liči na cervikogene glavobolje... Odatle verovatno i poboljšanje stanja kada je prošlo neko vreme jer je verovatno uzeo lek pre početka meča i trebalo je vremena da krene da deluje ali i da se taj deo "zagreje"...

                          A liči i na uklještenje nerva jer ipak traje nedeljama...za oporavak treba vreme i nekakva pauza a Novak ide sa turnira na turnir...

                          To su dve moguće opcije...najbezbolnije je da je prva, ali se plašim da je u pitanju druga, po načinu kako je masirao ruku-lakat...

                          Što se lakta tiče, svi smo videli taj pad u NY pisala sam sa Jokerom na USO lajv temi o tome
                          Spoiler
                          ali ne verujem da je lakat u pitanju bio juče...

                          Ne znam šta je u planu sledeće po ATP kalendaru ali bilo bi najpametnije sada da uzme pauzu do AO i natenane ispita šta je tačno u pitanju i da vremena sebi za oporavak...

                          Što se tiče narednog meča, mora da uđe u meč maksimalno jer osim problema koji ima, dodatno vreme na terenu mu ne treba...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Novak kuburi sa vratom već par nedelja...
                            Sa druge strane ima i hronični problem sa vratnom kičmom...
                            Odatle i problemi u vidu širenja bola ka ramenu ali i ka glavi... Zato imamo samo dve verovatne opcije...

                            Ovo liči na cervikogene glavobolje... Odatle verovatno i poboljšanje stanja kada je prošlo neko vreme jer je verovatno uzeo lek pre početka meča i trebalo je vremena da krene da deluje ali i da se taj deo "zagreje"...

                            A liči i na uklještenje nerva jer ipak traje nedeljama...za oporavak treba vreme i nekakva pauza a Novak ide sa turnira na turnir...

                            To su dve moguće opcije...najbezbolnije je da je prva, ali se plašim da je u pitanju druga, po načinu kako je masirao ruku-lakat...

                            Što se lakta tiče, svi smo videli taj pad u NY pisala sam sa Jokerom na USO lajv temi o tome
                            Spoiler
                            ali ne verujem da je lakat u pitanju bio juče...

                            Ne znam šta je u planu sledeće po ATP kalendaru ali bilo bi najpametnije sada da uzme pauzu do AO i natenane ispita šta je tačno u pitanju i da vremena sebi za oporavak...

                            Što se tiče narednog meča, mora da uđe u meč maksimalno jer osim problema koji ima, dodatno vreme na terenu mu ne treba...
                            Ući će maro.,onog bustu je trebalo napraviti...
                            Da li će pobediti ne znam, ali neće biti nervozan ko protiv nosatog
                            Wizard

                            Comment


                            • Nervoza nam je sad najmanji problem. Sad nam je samo bitno da su mu u redu rucice, nozice, vrat, kljun, krila..

                              Comment


                              • Ma biće OK, sam' da je nosonja popušio, nemaš pojma koji mi je merak...
                                Pa još plače na KZN
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X