Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vavrinkinim porazom su sanse da Tim stigne do SF porasle, a samim tim su sanse da Nadal stigne do finala nesto pale. Medjutim i Novakove sanse da osvoji turnir su minimalno pale. Ako je VNovak verovatnoca da Novak osvoji RG, a VNadal verovatnoca da ga Nadal osvoji, imam pitanje za forumase koji su voljni da odgovore: Da li do finala zelite vise da se poveca broj VNovak-VNadal ili VNovak? Nadam se da ce vecina da razume pitanje

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Vavrinkinim porazom su sanse da Tim stigne do SF porasle, a samim tim su sanse da Nadal stigne do finala nesto pale. Medjutim i Novakove sanse da osvoji turnir su minimalno pale. Ako je VNovak verovatnoca da Novak osvoji RG, a VNadal verovatnoca da ga Nadal osvoji, imam pitanje za forumase koji su voljni da odgovore: Da li do finala zelite vise da se poveca broj VNovak-VNadal ili VNovak? Nadam se da ce vecina da razume pitanje
      VNovak. Stvari tako stoje da ako VNovak-VNadal pada onda VNovak raste.

      Comment


      • Ja ne razumem sta ste hteli da kazete, ali mislim da ovo sto je Wawrinka ispao ne menja toliko Timov prolaz dalje.Svakako bi ga Tim dobio 3-0, 3-1 max.Imam osecaj da ovaj Timov zreb na papiru nece biti ni blizu tezak kao sto smo mislili, a da ce Novakov da postaje naglo zeznut od cetvrtog kola.U svakom slucaju, pobednik Nadal-Tim osvaja trofej, ali mislim da Novak ima malo vece sanse ako prodje Nadal u finale.

        Comment


        • Neka Nole nekako dodje do finala, pa cemo vidjeti mi koliko je on to inferioran u odnosu na ovu dvojicu na sljaci. Cini mi se da malo idealizujemo Rafu i Tima.. Novak je prosle godine dosao na megdan Timu sa danom manje odmora i u uslovima koji su najgori moguci za njega. I izgubio je za dlaku! Ne znam.. Doduse, Tim rapidno napreduje i sigurno da je bolji nego prosle godine, ali.. ce da vidimo sve.

          Comment


          • Wizard

            Comment


            • Vecernjio termin, u stara vremena bih se nervirao jer je uvek bilo moguce da ne zavrsi mec dok se vidi, i da mora da igra nastavak sutrdan. Sad je opustena varijanta, moze se igrati cak i do ponoci, tako da nema razloga za nervozu ni sa jedne strane TV ekrana . Rival je sljakas po vokaciji, pa treba biti oprezan, vazno je dobro zapoceti mec i protivniku sto pre ugasiti sve nade.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Neka Nole nekako dodje do finala, pa cemo vidjeti mi koliko je on to inferioran u odnosu na ovu dvojicu na sljaci. Cini mi se da malo idealizujemo Rafu i Tima.. Novak je prosle godine dosao na megdan Timu sa danom manje odmora i u uslovima koji su najgori moguci za njega. I izgubio je za dlaku! Ne znam.. Doduse, Tim rapidno napreduje i sigurno da je bolji nego prosle godine, ali.. ce da vidimo sve.
                Nekako mi jedina Novakova sansa ako Rafa namuci Tima i ovaj dodje u finale malo "prazan", sto je mala verovatnoca.Videcemo, ali mislim da Novak nema igru za ovakvog Tima, samo na travi.Uzdamo se u Swarcmana da barem otkine set Timu ako moze, a Rafa i Tim da se kolju do mile volje.

                Comment


                • Novak ima realno veliku šansu da osvoji ovaj turnir. Po mom mišljenju biće manje zahtevno protiv Rafe nego protiv Thiema. Prosto iz tehničkih razloga a i fizičkih. Novak je mentalno daleko ispred svih, kondiciono je dovoljno dobar. Dominik emotivno i mentalno nije dovoljno spreman a to je veliki problem. Imaće surov zadatak protiv Rafe. Mislim da Nadal to dobija bez problema jer sigurno želi revanš za Australiju. Novak poznaje Nadala i tehnički i strateški ima igru i udarce za njega a sada je konačno i mentalno spreman za okršaj u finalu. Plus je podloga sporija. Ogromna prednost Novaka je što on mnogo manje greši od protivnika i ne gubi koncentraciju.

                  Nemojte se zanositi sa igrom sve trojice jer prva nedelja nije merilo forme.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 03-10-20, 11:51.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Novak ima realno veliku šansu da osvoji ovaj turnir. Po mom mišljenju biće manje zahtevno protiv Rafe nego protiv Thiema. Prosto iz tehničkih razloga a i fizičkih. Novak je mentalno daleko ispred svih, kondiciono je dovoljno dobar. Dominik emotivno i mentalno nije dovoljno spreman a to je veliki problem. Imaće surov zadatak protiv Rafe. Mislim da Nadal to dobija bez problema jer sigurno želi revanš za Australiju. Novak poznaje Nadala i tehnički i strateški ima igru i udarce za njega a sada je konačno i mentalno spreman za okršaj u finalu. Plus je podloga sporija. Ogromna prednost Novaka je što on mnogo manje greši od protivnika i ne gubi koncentraciju.

                    Nemojte se zanositi sa igrom sve trojice jer prva nedelja nije merilo forme.
                    Ne zanosi se niko, svi znamo da sva trojica igraju odlicno.Novakova perdnost je u tome sto ce ova dvojica morati da igraju izmedju sebe tezak mec.Sve zavisi koji vremenski uslovi budu u finalu.Prvo treba proci Careno Bustu i Cicija, necemo da polecemo jos uvek u finale.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Ne zanosi se niko, svi znamo da sva trojica igraju odlicno.Novakova perdnost je u tome sto ce ova dvojica morati da igraju izmedju sebe tezak mec.Sve zavisi koji vremenski uslovi budu u finalu.Prvo treba proci Careno Bustu i Cicija, necemo da polecemo jos uvek u finale.
                      Po komentarima bih rekao da si malo dao krila Timu. On nije klasa Novaka i Nadala. Njega po pola svake sezone nema nigde, zato je i izgubio od Novaka u Australiji. Nadal će ga pobediti 3-1 maksimum ako dođe do okršaja.

                      Treba realno gledati stvari a ne na osnovu lajv skora. Da je Thiem klasa ove dvojice već bi imao neki Slem više od jednog a ne sa 28 godina prvi Slem.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Po komentarima bih rekao da si malo dao krila Timu. On nije klasa Novaka i Nadala. Njega po pola svake sezone nema nigde, zato je i izgubio od Novaka u Australiji. Nadal će ga pobediti 3-1 maksimum ako dođe do okršaja.

                        Treba realno gledati stvari a ne na osnovu lajv skora. Da je Thiem klasa ove dvojice već bi imao neki Slem više od jednog a ne sa 28 godina prvi Slem.
                        Nisam, vrlo sam objektivan.Slazem se da nije klasa, ali to ne znači da njegov stil igre i trenutna forma ne mogu itekako da ugroze i Novaka, a i Nadala.Neka Novak prvo dodje do finala, a u finalu se nadam da ce medjusobni duel Nadala i Tima malo da pomogne Novaku.Motivacije mu ne nedostaje, to je sigurno.Ja mislim da su mu oba protivnika podjednako teska, ali na drugačiji način.Protiv Nadala se Novak pita, ali to je Nadal koji je ovo osvojio 12 puta i ako bude toplo vreme i otvoren krov, Nadal je favorit.Što se tiče Tima, ako bude ulazilo sve sto zamisli, Novak se tu manje pita.Navijamo da Novak prodje Bustu i Cicija(sto nece biti lako) i da se ova dvojica maksimalno istroše.

                        Comment


                        • Zasto svi na ovom forumu "i te kako" pisu zajedno?

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Zasto svi na ovom forumu "i te kako" pisu zajedno?
                            Tako zvuči kroz govorni jezik pa ga napišu tako.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Betfair:
                              Novak 2,76, Nadal 2.84, Thiem 6,2, Tsitsipas 38, Wawrinka 46


                              danas novak 2,25 rafa 2,37 timi 4,5 na BET365

                              olja,ja se ne kladim,ali volim da pogledam,moze se ,zamisli,nesto i nauciti
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Kilo soli View Post
                                danas novak 2,25 rafa 2,37 timi 4,5 na BET365

                                olja,ja se ne kladim,ali volim da pogledam,moze se ,zamisli,nesto i nauciti
                                U kvotama koje mozes naci se krije puno ekspertize i odlicnih procjena. Svejedno, one su daleko od idealnih, postoji faktor greske.

                                Comment

                                Working...
                                X