Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to tako loše izgledalo. Na momente nervozan kao da želi preko koljena prelomiti meč a onda i dođe do bezveznih padova u igri. Jedino zanimljivo je da je spizdio reket od zemlju

    Comment


    • Ta nervoza postaje očigledan problem, a zašto je postala toliko prisutna ne znam.Da li je to zbog ovog sindikata ili je nešto privatno, ko zna...Stvarno deluje kao da želi da ubije nekoga.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Nisam gledao Novaka, pevam svadbu, ali po komentarima deluje kao da je jako loše delovao.Može neko malo bolje da mi napise.Nadal ovde peške do titule ako ćemo po do sada prikazanom.
        Nisam gledao Novaka danas ali jesam od starta turnira. Nije igra top ali je dosta dobra obzirom da nije imao kad da usavrši formu za šljaku. Svakako smo daleko od situacije da će Rafa peške do titule. Ako dođe do tog okršaja očekujem mnogo bolje Novakovo izdanje. Ni Rafa nije uigran i mislim da je Novak u prednosti.

        Comment


        • 1.
          Novak je danas bio los. Mislim da, za razliku od jucer, nije bio spreman za veliki napor. Zelio je laku pobjedu, ocekivao je laku pobjedu, poceo je sjajno, a onda je odigrao ocaj gem na 4:0 u 1. setu. Imao sam osjecaj da ne zeli krompir za Kepfera koga smatra prijeteljom, u svakom slucaju cestim sparing partnerom. Ali to je samo ohrabrilo Njemca. Svejedno, prvi set je priveo kraju rutinski. Jednostavno je ubacio u visu brzinu.

          2.
          U drugom setu je poceo kako treba. Dosao do 2:0 i dvije vezane BL za dupli brejk. Nedostajalo mu je koncetracije, fokusa i intenziteta kad ih je trebao realizovati. Nije dotukao protivnika. Normalno to ne imalo nekog uticaja. Medjutim Kepfer je iza toga digao igru. Bio je izvanredan sredinom 2. seta. U jednom trenutku imao je niz od 12:3 u poenima. Od 2:1 i 30:30 u drugom setu do 4:4 i 15:15, Njemac je imao 8 vinera i 2 neiznudjene. Novak nije igrao lose u isitom periodu. Imao je 5 vinera i 7 neiznudjenih.

          3.
          Bilo kako bilo, Novak se isfrustrirao, unervozio. Nije bilo jasno sto ga vise iritira, odlicna igra Njemca ili to sto mu je dozvolio da se vrati u mec. Jos uvijek pri 4:4, to je bio Novakov set. Propustice 3 brejk lopte a potom ce napraviti 4 neiznudjene greske na svom servisu. Jedna sudijska greska nije pomogla.

          4.
          Zato je 3. set odigrao odlicno. Cuvao je svoj servis jako sigurno. Doduse, u 1. gemu je propustio 4 BL. Uz to, Kepner je poceo da pokazuje znake umora.

          5.
          Novaku se moze zamjereiti:
          * lose igranje kljucnih poena. Izgubio je sve 4 brejk lopte na sopstvenom servisu, dok je na protivnickom iskoristi tek 6 od 21-ne.
          * U jednom periodu je bio pretjerano nervozan sto pripisujem manjku motivacije.
          * Mnogo neiznudjenih FH gresaka kad bi mu pao fokus.
          * Ima problema da dobije duge razmjene (to su godine). To povecava nervozu.
          * Previse forsira dropove. U pocetku to nije funkcionisalo. Doduse doprinijelo je Kepferovom umoru na kraju. Medjutim, bez nepotrebnih dropva, mec bi zavrsio ranije.

          6.
          Nadam se da ce biti bolji protiv Ruda iako se pribojavam toga meca.

          7.
          Ocekujem da u eventualnom finalu bude OK. Nece biti problema sa motivacijom. Pitanje je da li ce to biti dovoljno za Rafu.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Ta nervoza postaje očigledan problem, a zašto je postala toliko prisutna ne znam.Da li je to zbog ovog sindikata ili je nešto privatno, ko zna...Stvarno deluje kao da želi da ubije nekoga.
            O lord

            NI je dao detaljnu analizu-moja je mnogo prostija, i već sam je pominjao-to radi namerno da bi više igrao...

            Videćemo sa ruudom sutra kako će biti
            Wizard

            Comment


            • Nema nista neobicno u nervozi, niti je zbog sindikata, kazu da tu sve ide kako treba (sta god to da znaci), niti zbog privatnih problema, prosto to je Novak, voli da komplikuje kad nema potrebe, plus nema gledalaca, i tada da je sa intezitetom cesto u problemu i apsluttno sam zadovoljna sto je imao jedan ovakav mec gde se mucio, jer to znaci samo jedno... a i igra stalno po vrucini -.-
              Mada me Rim ne zanima

              E sad da izgubi od od Kepfera ili Ruda, bila bi malo i sramota, a u finalu...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Sutra ipak pomerili na 14h -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Naravno da se oseca kao kod kuce

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • https://www.instagram.com/p/CFOIWqog...=1o8igbjizem3f
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Verujem da ce Novak izvuci dosta pouka iz ovog meca, tako da ce danasnja patnja biti svrsishodna. Mislim da sa Rudom nije igrao, a to obicno znaci da ce biti povuci potegni dok ga “ne provali”.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Otvara se ovaj Rim kao što se i jebeni US open otvorio. Koliko bi to pobjeda bilo u nizu da se (ga) ne sheba. Recimo do polufinala RG-a...

                          Comment


                          • Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                              Verujem da ce Novak izvuci dosta pouka iz ovog meca, tako da ce danasnja patnja biti svrsishodna. Mislim da sa Rudom nije igrao, a to obicno znaci da ce biti povuci potegni dok ga “ne provali”.
                              Da, uvek patnja sa "nepoznatima" jos ako imaju svoj dan, ali treba i Rud da ponovi visok nivo. Ne ocekujem pad(ove) ko juce, pustio demone, izigrali se, vreme da ih vrati nazad.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne znam samo kako se pomeraju ovi datumi za broj nedelja po broju jedan, nakon nekih dešavanja u Rimu, kada nema oduzimanja bodova. Novak i pre i posle Rim bi trebao da ima jedan isti datum po kojem ne može biti skinut sa prvog mesta. Tako je i za Rolan Garos.

                                Comment

                                Working...
                                X