Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/TennisTV/status/...524327424?s=19

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Sto se tice Rima, ne znam koliko je Novaku pametno da ga igra. Samo titula mu nesto donosi, a do nje ce tesko da dodje. Mozda bi mu Hamburg bolja opcija bila, ali verujem da on bolje zna.
      Novak treba da igra Rim zbog RG-a. Trebaju mu mecevi na sljaci, treba mu novi turnir da zaboravi USO. Rezultat je sekundaran, iako u takvim sitacijama svaki igrac, rasterecen, bez pritiska, zna da odigra iznad ocekivanja.

      Sto se poena tice, njegova glavna rezerva je RG i WTF. Na RG-u, sa Timom koji ce da slavi USO titulu, finale je realana mogucnost.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Novak treba da igra Rim zbog RG-a. Trebaju mu mecevi na sljaci, treba mu novi turnir da zaboravi USO. Rezultat je sekundaran, iako u takvim sitacijama svaki igrac, rasterecen, bez pritiska, zna da odigra iznad ocekivanja.

        Sto se poena tice, njegova glavna rezerva je RG i WTF. Na RG-u, sa Timom koji ce da slavi USO titulu, finale je realana mogucnost.
        Da li mislis da ce Novak da igra Bec umesto mastersa u Parizu? Po meni ne postoji ni jedan razlog da igra Pariz, a ako vec ne igra taj turnir, bolje je da igra Bec. Mislim da svaki poen moze da bude jako bitan, pogotovo posle
        Australije.

        Takodje, iako ce finale RGa da bude realna mogucnost, mislim da sanse za tako nesto nece biti preko 60% ( a za titulu ne preko 25%). Plus ako ispadne pre finala nece dobiti ni jedan poen. Sa druge strane, svakom pobedom u Becu bi dobio neki poen, a takodje bi imao oko 60% sansi da osvoji turnir.

        Novak je i dalje veliki favorit da bude prvi na kraju godine, ali je po meni jako bitno da se ne dodje do situacije gde ce 1 ili 2 meca da odlucuju, jer je vrlo verovatno da bi ga pojeo pritisak kao prosle godine.
        Last edited by 147; 14-09-20, 19:46.

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Da li mislis da ce Novak da igra Bec umesto mastersa u Parizu? Po meni ne postoji ni jedan razlog da igra Pariz, a ako vec ne igra taj turnir, bolje je da igra Bec. Mislim da svaki poen moze da bude jako bitan, pogotovo posle
          Australije.

          Takodje, iako ce finale RGa da bude realna mogucnost, mislim da sanse za tako nesto nece biti preko 60% ( a za titulu ne preko 25%). Plus ako ispadne pre finala nece dobiti ni jedan poen. Sa druge strane, svakom pobedom u Becu bi dobio neki poen, a takodje bi imao oko 60% sansi da osvoji turnir.

          Novak je i dalje veliki favorit da bude prvi na kraju godine, ali je po meni jako bitno da se ne dodje do situacije gde ce 1 ili 2 meca da odlucuju, jer je vrlo verovatno da bi ga pojeo pritisak kao prosle godine.
          Bec umjesto Pariza moze da bude opcija. Da vidimo prvo sto ce se desiti na sljaci. Koja ce razlika u poenima da bude poslije sljake. Po mom misljenju, 6+6 bi trebao da bude znacajni cilj do kraja godine. Sesta WTF titula i sesti put broj jedan na kraju godine. Sto ce biti poslije AO je sekundarno, pogotovo sto on ima rezervu u IW i Miamiu.

          Comment


          • Novak tek u sredu na terenu?

            Comment


            • Da.

              Danasnji ceo virtuelni pres

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Jedno razmisljanje naglas.

                  1. Konzistentnost
                  2. Peak level
                  3. Univerzalnost (sve podloge)
                  4. Dominacija (odredjena podloga).

                  Samo ova poslednja kategorija nece biti Novakova. Ostace Rafina dok je svijeta i vijeka.

                  Ostale 3 ce bez dileme biti njegove.
                  Konzistentnost - nedelje na poziciji 1, nedelje u top 3 itd.. sve njegovo.
                  Peak level - sve racunice idu njemu u prilog. Najjaca sezona, najjaca dominacija, cak i ona vise subjektivna, koja nije bas mjerljiva, opet ukazuje na to da je Novak taj koji ima najludji nivo tenisa kad je na svom maksimumu.
                  Univerzalnost - dupli karijerni zlatni masters. Sta tu da se doda. Definitivno u istoriji nije bilo igraca koji je bukvalno jednaka prijetnja na svim turnirima/podlogama.
                  Dominacija na odredjenoj podlozi - Rafa, nek' ti je Bogom prosto.
                  Last edited by Joker; 14-09-20, 22:59.

                  Comment


                  • [emoji173]

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Jedno razmisljanje naglas.

                        1. Konzistentnost
                        2. Peak level
                        3. Univerzalnost (sve podloge)
                        4. Dominacija (odredjena podloga).

                        Samo ova poslednja kategorija nece biti Novakova. Ostace Rafina dok je svijeta i vijeka.

                        Ostale 3 ce bez dileme biti njegove.
                        Konzistentnost - nedelje na poziciji 1, nedelje u top 3 itd.. sve njegovo.
                        Peak level - sve racunice idu njemu u prilog. Najjaca sezona, najjaca dominacija, cak i ona vise subjektivna, koja nije bas mjerljiva, opet ukazuje na to da je Novak taj koji ima najludji nivo tenisa kad je na svom maksimumu.
                        Univerzalnost - dupli karijerni zlatni masters. Sta tu da se doda. Definitivno u istoriji nije bilo igraca koji je bukvalno jednaka prijetnja na svim turnirima/podlogama.
                        Dominacija na odredjenoj podlozi - Rafa, nek' ti je Bogom prosto.
                        A šta je sa Novakom i betonom?

                        EDIT: Šta kažeš za Vavrinku?
                        Last edited by Marija81; 15-09-20, 22:16.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Brine me malo samo ne baš ohrabrujuća izjava što se tiče levog ramena 🤔



                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Šta je rekao Čačke?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ako je rame u problemu onda je bolje što US open nije nastavio.

                              Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Šta je rekao Čačke?
                                Rekao je da je sve u redu i da je uspeo da oporavi rame od pada u poslednjem gemu protiv Bautiste. Ton mu nije nešto ohrabrujući, nema entuzijazam kao inače. Ali mislim da je sve ok.

                                Ispade Vavrinko.

                                Comment

                                Working...
                                X