Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Znaci iz prilozenog na Us Open temi, ako Tim osvoji ovo(sto najverovatnije hoce), Novak moze da se oprosti od tenisa, jer je Tim superioran na svakom polju i svakoj podlozi u odnosu na Novaka.Mozda sam ja debil, pa mislim da nije bas tako, ali se slazem se da ce Tim postati veci problem nego sto jeste, ali isto tako ce i Timu postati teze da pobedjuje redovno na svakom GS-u.Ko zna, mozda ste i u pravu i Novak vise nista ne osvoji od Tima, ali ako je tako, onda nikada ni nije bio GOAT.

    Čemu taj strah druže?


    Novak i Thiem su trenutno u egalu na svim podlogama osim trave, tu Dominik nikako da napreduje. Thiem može da bije Noleta samo kad je svež i to jedva. Na AO je imao pretežak put do finala i na kraju je zamalo izgubio jer mentalno nije spreman kao i Novak. Fizički on je bolji od Novaka, tj. kondiciono. Ali taman posla da Nole neće osvojiti ništa posle AO.

    Trenutno je Novak u prednosti jer ga je mentalno slomio u Australiji. Vec dugo pricam da je on velika opasnost za Noleta ali me Marija svaki put ispravlja da nisam u pravu. No dobro. Ima na tour-u igrača koji njega čiste iz žreba, kao i nekad Vavrinku. To su igrači koji nisu Novakova klasa (Thiem i Vavrinko) ali mu jesu s vremena na vreme nagazna mina... Novak očigledno ima velikih problema sa jednoručnim BH igračima top klase. Da Roger zna nešto iz tog udarca Novak bi imao bar 4 GS manje nego što ima.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-09-20, 15:57.

    Comment


    • Ma sta ti je Zile?
      Pa rec je samo o tome da ce Tim postati tezi mozda protivnik, znamo valjda kako je samopouzdanje bitano za ovaj sport. Ko prica o tome da Novak nece vise nista da osvoji, ako Tim sada uzme USO?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Gledaj ovaj kriminalan žreb za Rim i krstim se, sad će moj drug Sandu da kaže teorija zavere 😎

        Pitam se da li je ovo moguće više.

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Znaci iz prilozenog na Us Open temi, ako Tim osvoji ovo(sto najverovatnije hoce), Novak moze da se oprosti od tenisa, jer je Tim superioran na svakom polju i svakoj podlozi u odnosu na Novaka.Mozda sam ja debil, pa mislim da nije bas tako, ali se slazem se da ce Tim postati veci problem nego sto jeste, ali isto tako ce i Timu postati teze da pobedjuje redovno na svakom GS-u.Ko zna, mozda ste i u pravu i Novak vise nista ne osvoji od Tima, ali ako je tako, onda nikada ni nije bio GOAT.

          Узео си ми реч из уста!
          Осим овог дебил.
          И не треба се заностити да је Новак гоат у ери Федерера.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            Čemu taj strah druže?


            Novak i Thiem su trenutno u egalu na svim podlogama osim trave, tu Dominik nikako da napreduje. Thiem može da bije Noleta samo kad je svež i to jedva. Na AO je imao pretežak put do finala i na kraju je zamalo izgubio jer mentalno nije spreman kao i Novak. Fizički on je bolji od Novaka, tj. kondiciono. Ali taman posla da Nole neće osvojiti ništa posle AO.

            Trenutno je Novak u prednosti jer ga je mentalno slomio u Australiji. Vec dugo pricam da je on velika opasnost za Noleta ali me Marija svaki put ispravlja da nisam u pravu. No dobro. Ima na tour-u igrača koji njega čiste iz žreba, kao i nekad Vavrinku. To su igrači koji nisu Novakova klasa (Thiem i Vavrinko) ali mu jesu s vremena na vreme nagazna mina... Novak očigledno ima velikih problema sa jednoručnim BH igračima top klase. Da Roger zna nešto iz tog udarca Novak bi imao bar 4 GS manje nego što ima.
            Ne, ne demantujem te ja nego Novak na terenu...

            Sad' gledam žreb za Rim...odličan...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Sad' gledam žreb za Rim...odličan...
              Kako moze biti odlicno Stan u 1/4 finala?

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Kako moze biti odlicno Stan u 1/4 finala?
                Pa recimo zbog forme
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Doduse, Stan je pretplacen da Novaku dušu uzima na slemovima, ali u 2 dobijena, vjerovali ili ne, zadnji put ga je dobio prije 14 godina, 2006-e.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ne, ne demantujem te ja nego Novak na terenu...

                    Sad' gledam žreb za Rim...odličan...
                    Pa ne bi se reklo, u zadnje vreme zamalo 3 poraza za redom i to sve u tesnim mečevima... Tako se ruši samopouzdanje igraču. Od toga zamalo 2 poraza na betonu.

                    Nadam se dobrom turniru za Noleta na šljaci. Žreb solidan, kondicioni više nego tehnički. Ako je Gael u nekoj formi biće dugačak meč.

                    Nadalov žreb je sraman.

                    Comment


                    • Comment




                      • https://www.instagram.com/p/CFDMTUPH...d=jorl6yx48fzm
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.gold View Post
                          Узео си ми реч из уста!
                          Осим овог дебил.
                          И не треба се заностити да је Новак гоат у ери Федерера.
                          zgodan odgovor na ovo (zna se ko drzi ovaj profil )

                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ne, ne demantujem te ja nego Novak na terenu...

                            Sad' gledam žreb za Rim...odličan...
                            Maki ko ti haokovao profil 🙃
                            To se traži, olakšanje za navijače 💪

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Dnevna doza Tare [emoji173]

                              https://www.instagram.com/p/CEjMmymj...d=8x0kj8nq7bxt



                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Doduse, Stan je pretplacen da Novaku dušu uzima na slemovima, ali u 2 dobijena, vjerovali ili ne, zadnji put ga je dobio prije 14 godina, 2006-e.
                                Tačno sam znala da na njega mislite čim ste počeli da kukate na žreb...Sten igrao, beše Prag, skoro, jedva izgurao turnir...ako se ne varam osvojio je ali jedva...

                                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Pa ne bi se reklo, u zadnje vreme zamalo 3 poraza za redom i to sve u tesnim mečevima... Tako se ruši samopouzdanje igraču. Od toga zamalo 2 poraza na betonu.

                                Nadam se dobrom turniru za Noleta na šljaci. Žreb solidan, kondicioni više nego tehnički. Ako je Gael u nekoj formi biće dugačak meč.

                                Nadalov žreb je sraman.
                                ZAMALO- je ključna reč...sećaš li se ti 2011. i mečeva sa Nadalom? Tesni mečevi a Novak iz svakog izašao kao pobednik, i tako se gradi smopouzdanje a ne ruši...

                                Originally posted by cacanin View Post
                                Maki ko ti haokovao profil 🙃

                                To se traži, olakšanje za navijače 💪

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                                Nije Čačke niko nego mi je muka više da se žalimo na žrebove i to što je Sten kod Novaka na šljaci redovno...

                                Ima ona jedna od Meše iz Tvrđave koje se uvek držim
                                Boj se ovna boj se g*vna, pa kada ću živjeti
                                tako da samo hrabro napred...

                                P.S. najbitnije je da je rame ok a i da se on psihički konsoliduje...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X