Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ima i razumnih ljudi.....

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      A od ovakvih komentara mi se povraca. Prvo na neki nacin krivicu svaljuju na nekog drugog. Tipa da je ona baba odmah ustala sve bi bilo ok. Ona je znaci kriva, mogla je da ustane odmah sigurno, ali Federerov je navijac pa se bas zato prenemagala. Kao roditelji koji stite svoju decu skidajuci odgovornost sa njih i tako ih nicemu ne nauce - uspeju da naprave debile ...
      Niko ovde ne stiti Noloa on je kriv zbog neopreznog ponasanja bar vecina,ali je mogao izbeci diskvalifikaciju da je zena manje panicne prirode ili da ga gotivi,u to sam siguran,mada tesko da ima u Njujorku puno njegovih fanova tako da su mu sa te strane male sanse,ali Rogeru bi bile dobre cini mi se

      Moram ipak da se slozim sa NIjem u onoj situaciji od juce kako je reagovala svako bi bio diskvalifikovan,ostaje samo pitanje da li bi tako reagovala kod svakog...to nikad necemo znati

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post


        Ima i razumnih ljudi.....
        Pa Mekinro je sisa matora. Zato samo treba da igra i da ih prska. On nema dužnost da se bilo kome o njih javi ili uputi lepu reč.

        Mene kada bi pitali ja bih rekao "ko je taj?" Otišlo bi par sponzora, ali sine prvi si i mogu samo suze da liju. Ovaj naš nije u tom fazonu, u jednu ruku mu se divim na tome a opet s druge strane nekad ga i ne razumem.

        Izdaj saopštenje o Mekinrou da je shit teniser bio i da nije merodavan.

        Uopšte se tako ne radi fan baza kako on radi. Moraš da govoriš polarizujuće stvari, možda ne ovako radikalno kao ja, ali moraš jednostavno. Ne možeš se svima dopasti i ovako bukvalno targetuje sve.

        Mislim to imbecilno razmišljanje šta će neki debilko da napiše o njemu na twitteru, koga boli uvo? Treba da bude mnogo iskreniji i mnogo bi ga više poštovali nego ovako što dopušta da ga jebe svaka sila 15 godina.


        Sent from my iPhone using... using my brain cells

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mekenrou nije prvi put da menja "iskaze", uvece jedno, ujutru drugo, tako da....
          Mekinro stalno mijenja iskaze. Veliki buntovnik vrlo dobro osjeti kuda vjetar duva.


          Originally posted by Sandugp View Post
          On je debil sto se toga tice. Treba da misli iskljucivo na sebe i svoju porodicu. Za sve i svakoga ostalog treba da fa zaboli ona stvar.
          Hoce on neke organizacije da osniva, picke materine neke... Fokusiraj se na ono u cemu si najbolji. Imas priliku da postanes najtrofejniji igrac ovog sporta ikada - iskoristi je.... Ne rasipaj bespotrebno energiju na bilo sta drugo.
          Da ne kazemo iskljucivo, ali primarno treba da misli na sebe, neka kopira Rafu i Rodzera.


          Ozmo:

          Novak Đoković je osnovao novu Asocijaciju profesionalnih teniskih igrača (PTPA). Ozmo kaže da misli da je Novak na pravom putu i da će tek vreme pokazati koliko je bio na pravom putu.

          "On se ne bori za sebe sigurno, sa 33 godine i obezbeđenih deset generacija. Na pravom je tragu i neusmnjivo da je stao na žulj mnogima i da su mnogi jedva dočekali ovo. Ova situacija je mogla biti izbegnuta, ali kad se dogodila, mnogi su je jedva dočekali. Kao novinar ne mogu da shvatim da kroz tekst i svoj nastup na mrežama, da ima toliko zluradosti, naslađivanja tuđom nesrećom...", kaže on.

          Kaže da, pošto nije bilo namere, sumnja da će se uopšte i govoriti o nekoj suspenziji.

          "Jedino je pitanje kako će on reagovati, on se nije susreo sa nečim sličnim u karijeri, bilo je jako gorkih poraza i on je uvek izlazio jači iz njih, ako je suditi po tome, vratiće se još jači. Nije se pojavio pred medijima, što je radio i posle težih poraza, što razumem", kaže.

          Ključna će, ističe, biti uloga Marijana Vajde, koji će sada ponovo biti uz njega.
          Ovo sto Ozmo kaze prijateljskim tonom je u dvije kljucne tacke ono sto je rekla Hantuhova u uvijenoj formi:

          *Problem je u sindikatu
          *Bice teze nego ikada
          *Vajda treba da mu pomogne (posavjetuje ga)

          Originally posted by Cassius Clay View Post
          Postoje neki principi kosmički, božanski i taj princip je baš želeo da mu pošalje poruku ovim udaranjem loptice baš gde ne treba ovu ženu. A to je da prestane da sere i da igra tenis.

          Kad god je počinjao sa fantazijama loše se proveo.
          Nisam previse spirutalan ali sinoc sam imao osjecaj da gledam scenu iz "Majstora i Margarite". Nevjerovatan splet okolnosti. Nevjerovatan.

          Sva ta upozorenja. Prvo od sudije u Sinsinatiju, pa od onog novinara sa kojim se posvadjao...
          Pa brzina kojom je sebe unervozio. Dva milimetra tu, dva milimetra tamo, nerezonski udarac, klizanje...

          Pa onda kako je samo pogodio onu zenu u grlo. Da gleda prema njoj iz 100 puta je ne bi ni jednom pogodio.

          Tacno kao da mu neka metafizicka sila salje poruku: "Ne mozes imati sve!"

          Srecom, steta je jos uvijek relativno mala.
          Last edited by NI; 07-09-20, 21:24.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Pa Mekinro je sisa matora. Zato samo treba da igra i da ih prska. On nema dužnost da se bilo kome o njih javi ili uputi lepu reč.

            Mene kada bi pitali ja bih rekao "ko je taj?" Otišlo bi par sponzora, ali sine prvi si i mogu samo suze da liju. Ovaj naš nije u tom fazonu, u jednu ruku mu se divim na tome a opet s druge strane nekad ga i ne razumem.

            Izdaj saopštenje o Mekinrou da je shit teniser bio i da nije merodavan.

            Uopšte se tako ne radi fan baza kako on radi. Moraš da govoriš polarizujuće stvari, možda ne ovako radikalno kao ja, ali moraš jednostavno. Ne možeš se svima dopasti i ovako bukvalno targetuje sve.

            Mislim to imbecilno razmišljanje šta će neki debilko da napiše o njemu na twitteru, koga boli uvo? Treba da bude mnogo iskreniji i mnogo bi ga više poštovali nego ovako što dopušta da ga jebe svaka sila 15 godina.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Sta ti pricas, druze.. veli, da Novak bude jos iskreniji...

            Comment


            • Sad moze raditi sta hoce, da ga boli briga. Jer mislio sam kad je pokrenuo ovu PTPA da ne vidim sta vise moze poci po zlu. Korona party pao u zaborav, nisam imao predstavu sta moze sljedece da se desi da mu nasteti ali uspio je da prevazidje i sam sebe i dosao do toga da se mora izvinjavati javno 2 puta u razmaku od dva mjeseca. Sam je kriv, pokusavao je nesto da uradi, borio se sa vjetrenjacama. Prste sam otupio pisajuci da mnogo stosta radi uzalud ali isao je glavom kroz zid.

              Novak na terenu i van njega su velikom sukobu licnosti. I i ono saopstenje sto je napisao spominje da ovo dodje kao sazrijevanje licnosti i ljudskog bica . Naravno govori da moze samo pojacati njegov vanterensko duhovni aspekt ali razlog zbog koga se to desava jer ne smatra sebe za krivca. I on se vjerovatno unaprijedjuje duhovno da se bori protiv zli jezika al nije svjestan da sebe urusava tako jer gubi kontrolu u toj borbi licnosti na terenu i van njega.

              Ovo sigurno jeste poruka, sad sve je na njemu kakvu ce izvuci. Ako ne prizna sto posto krivicu i ne sagleda tok stvari kao sto on to cesto zove vizualiziranje, nista iz ovoga nece izvuc

              Comment


              • Bilo mmajstore par postova nazad.


                A kad se setim kakave su sve prognoze nekih bile ovde posle W16 ihaaaaa mozak da ti eksplodira, naravno da se nista od toga nije ostvarilo, a vukliga po blatu i gazili (blag opis), pa onda kad se uzdigo slabo se javljali, e cim je neko sranje, eto ih da pametuju sta Novak Djokovic treba da radi i sta je bolje za njega. Pa jbt!

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • To ti je NI uvek tako jer za sve postoji ekvivalentna razmena. Ono sinoć je sve samo ne slučajno. Uvek su neki znakovi pored puta. Možda mu je ovo i dobra stvar. Nikada mi ne znamo šta bi se desilo i šta će se desiti u paralelnim vremenskim linijama gde nije udario sudiju.

                  Možda bi se povredio u finalu i predao i otkazao nastupe do kraja godine.

                  Nikad ne znaš da li je nešto dobra ili loša stvar.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Nema sumnje da Novaku nije nikako trebalo da onako udari neoprezno lopticu i ako su takva pravila neka diskvalifikacije. Ali ja ne mogu da razumijem ljude kao sto je onaj linijski sudija jer bi meni bilo logicno da je ona prisla poslije par trenutaka i rekla da je sve u redu sto se nje tice zato sto je ocigledno da je ono slucajnost kako je nju pogodila loptica jer je loptica odlozena gdje se obicno odlaze poslije odigranog gejma. To je moje shvatanje nekih opstih manira u zivotu jer se i meni desavalo da me neko nekada slucajno udari ili pogodi necim, jednom bas teniskom lopticom u glavu ali vecinom se ljudi izvine i ja to prihvatim jer su nekada ocigledne situacije da se nesto desilo sasvim slucajno bez necije namjere da to tako uradi.

                    Comment


                    • Originally posted by ognjen View Post
                      Nema sumnje da Novaku nije nikako trebalo da onako udari neoprezno lopticu i ako su takva pravila neka diskvalifikacije. Ali ja ne mogu da razumijem ljude kao sto je onaj linijski sudija jer bi meni bilo logicno da je ona prisla poslije par trenutaka i rekla da je sve u redu sto se nje tice zato sto je ocigledno da je ono slucajnost kako je nju pogodila loptica jer je loptica odlozena gdje se obicno odlaze poslije odigranog gejma. To je moje shvatanje nekih opstih manira u zivotu jer se i meni desavalo da me neko nekada slucajno udari ili pogodi necim, jednom bas teniskom lopticom u glavu ali vecinom se ljudi izvine i ja to prihvatim jer su nekada ocigledne situacije da se nesto desilo sasvim slucajno bez necije namjere da to tako uradi.
                      Znas sta je tu razlog. Zamisli da te pogodi neko koga ne podnosis da ne kazem mrzis a ti svojom teatralnoscu mozes tu osobu da ukanalis maksimalno. E to ti je razlog onog ponasanja sutkinje.
                      Da joj je Federer izbio oko, pravila bi se da vidi regularno, nasmijala i odmahnula rukom da je sve uredu. Mec bi bio nastavljen a poslije bi se javila u bolnicu

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Za drugo su sanse 50%
                        Spoiler
                        Ali u kurcu
                        50% da 'će...100% da neće.

                        Po meni Novak sada treba da se lepo povuče sa RG...Mnogo je teško preći sa Betonas na šljaku...ili da proba bez ikakvih preteranih očekivanja,da odigra krajnje opušteno, a onda da se spremi za AO i nastavak sezone 2021.

                        Originally posted by Tarantula View Post
                        Nekad stvarno ne razumem zašto ove babe i đedovi od 50-60 godina sude.

                        Idi se igraj sa unucima, ne vidiš prst pred nosom, a kamoli da sudiš teniski meč.
                        Kako baba sa 50? To su najbolje godine za ženu...

                        Ozmo je u pravu.

                        Novaku je Sindikat omča oko vrata.

                        Jedva su čekali neku grešku da ga razapnu.

                        Ali sam je kriv-dao im je materijal.

                        Suma sumarum znajući Novaka vratiće se jači...ali za to mu treba vreme...

                        Izjavu je već dao, ubuduće na svako novinarsko pitanje na tu temu treba da im aže pročitaju izjavu i da na ta pitanja dalje ne odgovara...da mu je žao zbog događaja i to je to...

                        Svi smo svesni da će se medijska hajka nastaviti, Novaku to nije prvi put da doživljava ali su ovaj put okolnosti malo drugačije.

                        Ovo je nešto što je doživeo prvi put u karijeri...prvi put je nekoga povredio (iako nenamerno ipak se desilo), prvi put je diskvalifikovan sa turnira i to ni manje ni više sa GS koji je već skoro pa imao u džepu...

                        Ako uspe da u glavi složi kockice i postavi kao da i nije išao u USA biće sve lakše...što će mnogo zavisiti od njega samog ali i ljudi koji ga okružuju.

                        Podrška najbližih mu je najpotrebnija.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Znas sta je tu razlog. Zamisli da te pogodi neko koga ne podnosis da ne kazem mrzis a ti svojom teatralnoscu mozes tu osobu da ukanalis maksimalno. E to ti je razlog onog ponasanja sutkinje.
                          Da joj je Federer izbio oko, pravila bi se da vidi regularno, nasmijala i odmahnula rukom da je sve uredu. Mec bi bio nastavljen a poslije bi se javila u bolnicu
                          Koliko ja vidim, ono sto su postavljali danas sa njenog ig, ona obozava Nadala i bila je sva srecna sto njemu sudi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Iskreno mislim da ne bi trebalo javno da bude dozvoljeno linijskim sudijama da se izjasnjavaju za koga navijaju, kao i za glavne. Ne znam sto to nije tako.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Bilo mmajstore par postova nazad.


                              A kad se setim kakave su sve prognoze nekih bile ovde posle W16 ihaaaaa mozak da ti eksplodira, naravno da se nista od toga nije ostvarilo, a vukliga po blatu i gazili (blag opis), pa onda kad se uzdigo slabo se javljali, e cim je neko sranje, eto ih da pametuju sta Novak Djokovic treba da radi i sta je bolje za njega. Pa jbt!
                              Necemo nista da pametujemo. Moze da se prica sta se kome svidja i ne svidja kod Novaka, meni je jedna od bitnijih njegovih osobina ta sto on nema robotizovano ponasanje i davanje izjava kao vecina sportista iz vrha.

                              Sto se tice ovog Novakovog angazmana oko pokretanja sindikata ili saveza igraca, nebitno kako cemo nazvati, mislim da to nije dobro. Jer upravo vecina tih nize rangiranih igraca sada cuti na sve to jer cekaju da vide kako ce se to sve zavrsiti tj. u kom smjeru ce krenuti. Novak je krenuo da se bori za prava upravo takvih igraca, cesto je pokretao pitanje njihove finansijske sitaucije ali upravo ti igraci gotovo da ne pruzaju nikakvu podrsku Novaku na ovom pokusaju poboljsanja njihovog statusa. Eto, to mi nije jasno, izlazes sebe da te u medijima karekterisu na razne nacine zarad nekih likova koji sada sjede i cekaju sta ce biti i u kojem smjeru ce krenuti i u skladu sa tim ce svoj stav formirati.

                              Comment


                              • I na onoj slici gleda Novaka kao da je ubio boga u njoj pa joj prisao da vidi kako je a ona zgrozeno gleda monstruma kako ima hrabrosti da pridje i zeli mu da crkne u najgorim mukama

                                Comment

                                Working...
                                X