Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mekenrou nije prvi put da menja "iskaze", uvece jedno, ujutru drugo, tako da....
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja sam sada tek gledao neke Novakove scene sa Sinsija kada je pukom srecom izbegao diskvalifikaciju.
      I umesto da nauci nesto iz toga, on se smejao onako tupadzijski.... Jebem ti coveka!!!
      Naravno desilo mu se ono najgore.
      I jos jedna stvar je bitna. Svi to rade ili su nekada radili, ali Novak nije imao srece. 100% tacno, medjutim Novaka treba da boli ona stvar sta se desava drugima i sta rade drugi ... On treba da razmislja o sebi. On juri istoriju, on trazi mesto najveceg medju velikanima ovog sporta. On mora da vodi racuna o svojim postupcima.
      Nekoliko puta je imao ozbiljnu opomenu gde je za dlaku izbegao diskvalifikaciju pukom srecom. I nista nije naucio iz toga. Izgleda da mu je bilo neophodno da se ovako opece....
      Kakav je magarac ispao to nije zdravo, pogotovo kada se uzme u obzir sve sto mu se dogadjalo u proslosti...

      I da ... Razocarao me je kada je na mrezi tokom razgovora sa sudijom i supervizorom pokusao da se izvuce na konto svoje velicine. Ali dobro to mu je mozda bio ocajnicki pokusaj. To se ne radi ... Nikako ... Medjutim nakon definitivne odluke se poneo dostojanstveno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Oni moraju nekako da opravdaju ovaj skandal, iako je za njega sva zasluga Novakova, ali obican (americki) gledalac i ljubitelj sporta to tako ne vidi. Gledalac vidi najboljeg tenisera na svijetu, jedinog od Velike trojke koji je svojim prisustvom dao nekakav znacaj ovom slemu, kako je diskvalifikovan zbog nenamjerne "sitnice". Cime su totalno srozali gledanost, koja je svakako bila ugrozena. Moraju sad da se trupacke iskacu po njemu, kako bi gledaoci shvatili da je to tako jednostavno moralo biti. Jer ljudi nisu upoznati sa time koliko su teniska pravila rigidna i kruta. Pa samo na ovom forumu, a tek po MTF-u i na YT se moglo vidjeti koliko su ljudi zabezeknuti da je zbog ovakve "gluposti" diskvalifikovan najbolji teniser svijeta.

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ma mogu da ga pritiskaju ali se on trudi da im da materijal. To je loše u ovoj priči. Umesto da samo igra tenis i ćuti. On bi da leti kao Ikar i Dedal
          Bojim se da im je Novak dao batinu koju ce sada oni bezobzirno da koriste. Nesto sto bi umrlo za 3 dana umrijece za tri nedjelje i mozda cak tri mjeseca, a onda ce traziti nesto novo. Da li mu to treba? Zelja da mijenja svijet na bolje je hvale vrijedna, hrabra, za postovanje, ali...

          Ne mogu da vjerujeme da ne zna da je teniski svijet jedna zatvorena organizacija u kojoj svi brane svoje monopole.(Turniri, komentatori, funkcioneri, analitaicari, novinari...) On sad hoce to da razbija.


          Originally posted by Joker View Post
          Oni moraju nekako da opravdaju ovaj skandal, iako je za njega sva zasluga Novakova, ali obican (americki) gledalac i ljubitelj sporta to tako ne vidi. Gledalac vidi najboljeg tenisera na svijetu, jedinog od Velike trojke koji je svojim prisustvom dao nekakav znacaj ovom slemu, kako je diskvalifikovan zbog nenamjerne "sitnice". Cime su totalno srozali gledanost, koja je svakako bila ugrozena. Moraju sad da se trupacke iskacu po njemu, kako bi gledaoci shvatili da je to tako jednostavno moralo biti. Jer ljudi nisu upoznati sa time koliko su teniska pravila rigidna i kruta. Pa samo na ovom forumu, a tek po MTF-u i na YT se moglo vidjeti koliko su ljudi zabezeknuti da je zbog ovakve "gluposti" diskvalifikovan najbolji teniser svijeta.
          Snaga naroda. Ona je posebno jaka u doba korone. Dao Bog da to bude dovoljno da zastiti Novaka.
          Last edited by NI; 07-09-20, 20:15.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Bojim se da im je Novak dao batinu koju ce sada oni bezobzirno da koriste. Nesto sto bi umrlo za 3 dana umrijece za tri nedjelje i mozda cak tri mjeseca, a onda ce traziti nesto novo. Da li mu to treba? Zelja da mijenja svijet na bolje je hvale vrijedna, hrabra, za postovanje, ali...

            Ne mogu da vjerujeme da ne zna da je teniski svijet jedna zatvorena organizacija u kojoj svi brane svoje monopole.(Turniri, komentatori, funkcioneri, analitaicari, novinari...) On sad hoce to da razbija.
            Rekoh ja od regionalnog pomiritelja, do dobročinitelja, borca za prava tenisera i pretendenta na GOAT-a. To je takodje jedan vid pohlepe. Nije svaka pohlepa materijalne prirode.

            Postoje neki principi kosmički, božanski i taj princip je baš želeo da mu pošalje poruku ovim udaranjem loptice baš gde ne treba ovu ženu. A to je da prestane da sere i da igra tenis.

            Kad god je počinjao sa fantazijama loše se proveo.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells

            Comment


            • On je debil sto se toga tice. Treba da misli iskljucivo na sebe i svoju porodicu. Za sve i svakoga ostalog treba da fa zaboli ona stvar.
              Hoce on neke organizacije da osniva, picke materine neke... Fokusiraj se na ono u cemu si najbolji. Imas priliku da postanes najtrofejniji igrac ovog sporta ikada - iskoristi je.... Ne rasipaj bespotrebno energiju na bilo sta drugo.

              Eventualno reprezentacija. Jer i ako mu ova zemlja nije nista dala opet je patriota i Srbin. Raznorazne humanitarne akcije i ostalo - sve ok, ali da se guzis ti i trtis medju debilima koji ne zasluzuju trunku tvog vremena - dovidjenja cao! A samo lose moze od toga sebi da napravi ... Malo dobrog ... Premalo, u poredjenju sa losim - nista...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Koliko si puta Sandu napisao da te je Novak razocarao u karijeri, evo od kada sam ja ovde, pa jbt, ne znam kako vise gledas taj njegov tenis i komenatrises. I da ono tvoje, svi su tupadzije i debili.

                Alooooo!! Idi bre covece
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Rekoh ja od regionalnog pomiritelja, do dobročinitelja, borca za prava tenisera i pretendenta na GOAT-a. To je takodje jedan vid pohlepe. Nije svaka pohlepa materijalne prirode.

                    Postoje neki principi kosmički, božanski i taj princip je baš želeo da mu pošalje poruku ovim udaranjem loptice baš gde ne treba ovu ženu. A to je da prestane da sere i da igra tenis.

                    Kad god je počinjao sa fantazijama loše se proveo.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells
                    Ovo ti je jedan od boljih postova na forumu.
                    Sve tacno. Hoce on da se za sve pita, hoce on da bude zapamcen kao neko ko je doneo nekakve promene, hoce on da se bori za prava igraca ....
                    Sine bori se za sopstvena prava ... Sebicno svakako - ali u takvom svetu zivis - osvesti se.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A od ovakvih komentara mi se povraca. Prvo na neki nacin krivicu svaljuju na nekog drugog. Tipa da je ona baba odmah ustala sve bi bilo ok. Ona je znaci kriva, mogla je da ustane odmah sigurno, ali Federerov je navijac pa se bas zato prenemagala. Kao roditelji koji stite svoju decu skidajuci odgovornost sa njih i tako ih nicemu ne nauce - uspeju da naprave debile ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ovo ti je jedan od boljih postova na forumu.
                        Sve tacno. Hoce on da se za sve pita, hoce on da bude zapamcen kao neko ko je doneo nekakve promene, hoce on da se bori za prava igraca ....
                        Sine bori se za sopstvena prava ... Sebicno svakako - ali u takvom svetu zivis - osvesti se.
                        Pitanje da li je to sebično ili je ovo pohlepno. Njegove namere su dobre bez dileme. Ali obezbedi GOAT mesto i onda pravi promene sa GOAT pozicije i budi pomiritelj. Totalno je ujebao hronologiju.

                        Odluta fokus na 16 strana i dok se Rafa i ostali fokusiraju samo na tenis, on organizuje turnir, pa se izvinjava Hrvatima, pa kenjka po onom Savetu i to.

                        Ima tu boljku da hoće da kupi nečiju ljubav da sam ja počeo da razmišljam da mu ista fali.

                        Žena u svom elementu, videli smo kako se dere na njega, Srdjan i porodica u kombinatorici uvek nekoj, on je njima projekat, čim on traži neku pripadnost i identitet prvo kod Imaza, pa zove Ivaniševića koji bi Srbe pred mitraljez da bude pomiritelj, pa u Savetu, pa ovo, pa ono.

                        Jebiga. To će ga koštati onoga što mu je najbitnije u životu.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          A od ovakvih komentara mi se povraca. Prvo na neki nacin krivicu svaljuju na nekog drugog. Tipa da je ona baba odmah ustala sve bi bilo ok. Ona je znaci kriva, mogla je da ustane odmah sigurno, ali Federerov je navijac pa se bas zato prenemagala. Kao roditelji koji stite svoju decu skidajuci odgovornost sa njih i tako ih nicemu ne nauce - uspeju da naprave debile ...
                          To nije samo njegovo misljenje nego mnogih preko, novinara, strucnjaka, tskav ton preovladjuje, sto se tice sudije da je odmah ustala i rekla sve je ok.


                          Ali sa tim on treba ovo ono, nije ovako, onako je morao, jel znate da pis... uz vetar?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • O kakvoj pohlepi pricate, to je Novak. To ga ispunjava, zeli da doprinosi svemu u sta vjeruje. U tome nalazi satisfakciju, to ga lozi. Mozda bi mene, tebe i mnoge druge to izjelo potpuno, ali on ocigledno funkcionise drugacije. Da je kao Nadal, da nikad ne razlupa reket, ne opali lopticu, ne razdere se.. on bi vjerovatno implodirao. Svako nalazi drugaciji ventil i motivaciju, a on je nalazi u tome da konstatno juri za idealima.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              O kakvoj pohlepi pricate, to je Novak. To ga ispunjava, zeli da doprinosi svemu u sta vjeruje. U tome nalazi satisfakciju, to ga lozi. Mozda bi mene, tebe i mnoge druge to izjelo potpuno, ali on ocigledno funkcionise drugacije. Da je kao Nadal, da nikad ne razlupa reket, ne opali lopticu, ne razdere se.. on bi vjerovatno implodirao. Svako nalazi drugaciji ventil i motivaciju, a on je nalazi u tome da konstatno juri za idealima.
                              Super brate, ja ga podržavam. Nemoj onda teorije što ga neko napada itd itd

                              Meni njegovi uspesi sportski nisu ništa u životu, mada ja za njega navijam isključivo kad ga vidim na terenu. Ovako mi nije nešto simpatičan ali vidi se da je dobar momak bez loše namere.

                              Nikad u životu nisu mogle i jare i pare. Mora da se bude svestan toga. A ako ga ovo ispunjava, samo napred!


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Ma dzabe pricas. Godina objasanjavam da je to on, to ga ispunjava, gresi, jbg gresi TO JE ON. Ali ne vredi.

                                Kad kazem godinama objasnjavam...mislim na to koliko sam puta napisla recenice: TO JE ON, TO JE DEO NJEGA, TAKAV JE bla, bla blaaaaa
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X