Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece biti suspenzije za Novaka ljudi, niti ce da ga tuzi ova zena koja je ocigledno dobro. Kazna da je izbacen sa turnira je i vise nego dovoljna.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Nece biti suspenzije za Novaka ljudi, niti ce da ga tuzi ova zena koja je ocigledno dobro. Kazna da je izbacen sa turnira je i vise nego dovoljna.
      Koje? Tuzice ga i za ovo:

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Ma nije u stanju da odrzi press bar ne danas. A sumnjam da je izvodivo da sutra organizuje . Jer se vidjelo dok je pricao sa supervizorom da u totalnom bunilu moli da ga kazne na neki drugi nacin. Jezivo lose je izgledao a to se samo moze pojacat u ovih par sati. Mada naravno najbolje po njega bi bilo da je smogao snage da izadje pred javnot licem u lice.
        Bolje da se ne javi uopste nego da bude pismeno saopstenje na ovo sve.
        Nadam se da ce biti u stanju da iz ovoga izadje jaci.
        Najgore da da pres i ne bude u kontroli.

        Moze da da saopstenje danas a pres sutra. Moze da posjeti sudiju kojeg je pogodio. Idealno je da bude dostojanstven a ujedno pokaze kajanje.

        Kad je Marija Sarapova suspendovana, dala je pres. Izasla je kao kraljica, drzala se kao kraljuca a pokajala se. U mogome je to druga situacija, ali... Judi Mari je prokometarisala: "Karakter se ne moze nauciti!" A Novak i te kako ima karakter.
        Last edited by NI; 06-09-20, 23:56.

        Comment


        • Originally posted by Uthred View Post
          sto da ne-karte se ne prodaju,ugovori su davno potpisani...
          Nije bas tako. Odredjeni ugovori jesu potpisani, ali to ne iskljucuje potpisivanje novih ...
          I gledanost je veoma bitna, jer se ona prati i analizira a samim tim utice na potencijalnu zaradu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • kojih novih?

            sve je to gotovo
            Wizard

            Comment


            • This whole situation has left me really sad and empty. I checked on the lines person and the tournament told me that thank God she is feeling ok. I‘m extremely sorry to have caused her such stress. So unintended. So wrong. I’m not disclosing her name to respect her privacy. As for the disqualification, I need to go back within and work on my disappointment and turn this all into a lesson for my growth and evolution as a player and human being. I apologize to the US Open Tennis Championships and everyone associated for my behavior. I’m very grateful to my team and family for being my rock support, and my fans for always being there with me. Thank you and I’m so sorry.

              Cela ova situacija me čini zaista tužnim i praznim. Proverio sam kako se oseća linijski sudija, i prema informacijama koje sam dobio, oseća se dobro, hvala Bogu. Njeno ime ne mogu da otkrijem zbog očuvanja njene privatnosti. Jako mi je žao što sam joj naneo takav stres. Nije bilo namerno. Bilo je pogrešno.

              Želim da ovo neprijatno iskustvo, diskvalifikaciju sa turnira, pretvorim u važnu životnu lekciju, kako bih nastavio da rastem i razvijam se kao čovek, ali i teniser.

              Izvinjavam se organizatorima US Opena. Veoma sam zahvalan svom timu i porodici što mi pružaju snažnu podršku, kao i mojim navijačima jer su uvek uz mene. Hvala vam i žao mi je. Bio je ovo težak dan za sve.
              Evo izjave, prilično hladna
              Uostalom, svejedno...
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Polupao pola studija i otisao kuci.
                Zaista jako neprofesionalno ponasanje Djokovica seniora. Ni "a" da kaze, da prokomentarise situaciju ... nista. Nakon onog incidenta, nije se mogao cuti uopste ....
                Opasno me nervira to kvazi komentarisanje. Kada god protivnik uzme poen, on cuti kao mula nista ... A onom Pesikanu ni pertle ne vire ....
                Sta da komentarise kad osecam da je psovao ko kocijas na sva usta, pa ga izgasili.


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jednu stvar treba dodati, a to je da pre svega nasi mediji u proslosti nisu imali snage da kritikuju Novaka za povremene ispade na terenu, a itekako je trebalo. Najbolji primer je ovaj clanak Sase Ozma http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...lisekunda.html, koji je inace izuzetan novinar. Dakle, mora da doda malo vise objektivnosti kada pise ovakve tekstove, a tu pre svega mislim na ono sto sam vec napomenuo par puta danas, a to je: Ovo nije slucujanost, vec samo peh. Tacno je da strani mediji umeju da pisu nekorektno tekstove sto se tice Novaka, ali to ne znaci da nasi ne treba da budu objektivni. Naravno, treba i nasi da "naginju na stranu Novaka" ali generalno trebaju ponekad da budu otvoreniji u razgovorima sa njim. Naravno da ne trebaju da mu postave pitanje kao sto je to uradio Ben Rotenberg, ali slicno pitanje nesto korektnije postavljeno bi bilo sasvim ok. Da je vise ljudi opominjalo Novaka za svoje ponasanje, i da su neki ljudi koji su mu vrlo bliski lepo objasnili kakva su sanse da mu se ovako nesto desi u karijeri, mozda bi i ranije naucio lekciju.

                  Tako isto i ja ovde ponekad umem malo da preteram, iako u zivotu nisam takav, pa se Olja naljutila na mene. Ovim putem joj se izviljavam
                  Last edited by 147; 07-09-20, 00:09.

                  Comment


                  • Iskreno koliko i ono izvinjenje protivniku kad zahvati loptu ramom.

                    Comment


                    • I da ....Jokeru , dok je Novak aktivan, zabranjeno da otvara turnire.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Odlična izjava...Baš kako treba.Ništa snihodljivo, uvlakački a opet pokazao kajanje.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            I da ....Jokeru , dok je Novak aktivan, zabranjeno da otvara turnire.
                            E tako...Hvala Olja zbog zdravlja svih nas
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Tebi je znaci taj drop sticaj nesrecnih okolnosti, a ne lose odigran potez u pogresnom trenutku?
                              Kontas ti dobro sta je to u stvati, samo su previse subjektivan. Ovim putem ti se izvinjavam u koliko te je bilo sta iz mog posta uvredilo, nista nije bilo zlonamerno.
                              Stvari koje su se izdesavale jesu neverovatne, ali do tih stvari ne bi ni doslo da je novak mrvu pametnije igrao one poene od 0-40 na Bustin servis pri rezultatu 5-4 za Djokovica. Ali ajde da zanemarimo i to, tenis je igra se ... lako je posle bitke biti general. Desilo se to sto se desilo propustene su sanse za set, protivnik je napravio brejk i u sledecem gemu servira za 1-0. Sta Novak radi? Vadi lopticu iz dzepa i bez gledanja je udara tako da ona leti u visini necije glave. Znaci polu-napucava lopticu. Ne baca je samo rukom pa da se ona otkotrlja do skupljaca loptica, ne udara je lagano pa da ona dok stigne do zida moze da odskoci najmanje jednom, a i vise puta, nego je udara - videli smo svi kako. Priznaces, prilicno neodgovoran potez? Nemaran. Rizican, sa veoma zajebanim posledicama ... posledicama koje je iskusio.

                              Jedino sto se nadam je da mu je ovo dobra skola za buducnost. Da se nece vise ovako glupirati.
                              Pa ne bi bio loš DŠ da je prošao kao npr mnogo puta. Desilo se kao i ona dlaka na liniji na prvoj set lopti, kao i pad pa na kraju lopta u sudiju.

                              Naravno da se nisam uvredio i da verujem da nije ništa zlonamerno sa tvoje strane, besan si kao ja zbog toga šta se desilo samo drugačije gledamo stvari, ti ljutito ja malo više odbrambeno. Potez je ispostavilo se bio rizičan nažalost. Meni je glavni utisak da nije postojalo ni malo namere ili neke agresivnosti. Više me pogodi kad napuca igrač lopticu u publiku ili van terena.


                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X