Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • And here we go again..

    Comment


    • Iskomplikovašte, uopšte nije bitno u kojem je kolu ispao - nije ispao već diskvalifikovan. Da nije ova situacija sa kovidom izgubio bi , ovako nikom ništa.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Da...još sam napeta, u pravu ste...

        Novak samo gubi ovo od ove godine...
        Maro idi spavaj ....
        Ne gubi nista, jer ne moze da ima duple poene i od porslogodisnjeg i od ovogodisnjeg US-a.
        On je prosle godine ispao u cetvrtom kolu, znaci da je ove godine dogurao dalje dobio bi razliku poena u odnosu na cetvrto kolo - pa dokle dogura.
        Posto nije ove godine napravio bolji plasman nego prethodne; Usled diskvalifikacije nikakve bodove ove godine ne zaradjuje (boduje se kao da je ispao u prvom kolu, a novcano kao da nije ni ucestvovao - jos ce ga i rebnuti nesto 100%); on ove godine nista ni ne dobija. A fizicki je nemoguce da gubi jer je prosle godine ostvario poene koji su validni usled svog ovog sranja sa Koronom.

        Da se ovakva nekakva situacija desila kasnije - cetvrtfinale, polufinale, finale .... onda bi Novak izgubio potencijalno osvojene poene.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nego, alooo sta je sa Srkijem??
          Jel slusao neko [emoji33][emoji33]
          Jel ziv?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Iskomplikovašte, uopšte nije bitno u kojem je kolu ispao - nije ispao već diskvalifikovan.
            Bitno je, jer da mu se ovo desilo u polufinalu, finalu.. izgubio bi sve te poene sto bi zaradio od 4. kola do meca kada je diskvalifikovan.

            Comment


            • Ma iznervirana sam baš.I besna ali na njega...bolje da idem da spavam...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Bitno je, jer da mu se ovo desilo u polufinalu, finalu.. izgubio bi sve te poene sto bi zaradio od 4. kola do meca kada je diskvalifikovan.
                Pa šta je tu bitno u ovom momentu

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nego, alooo sta je sa Srkijem??
                  Jel slusao neko [emoji33][emoji33]
                  Jel ziv?
                  Polupao pola studija i otisao kuci.
                  Zaista jako neprofesionalno ponasanje Djokovica seniora. Ni "a" da kaze, da prokomentarise situaciju ... nista. Nakon onog incidenta, nije se mogao cuti uopste ....
                  Opasno me nervira to kvazi komentarisanje. Kada god protivnik uzme poen, on cuti kao mula nista ... A onom Pesikanu ni pertle ne vire ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma Srdjan Djokovic i ne moze da bude profesionalan u takvim situacijama, zato i nije trebao da komentarise meceve. Normalno je da navija za svog sina. Mislim ok je bilo prvo kolo, kada je Novak veliki favorit, cisto kao gost da dodje jednom. Da komentarise svaki mec je previse. Ne mogu ni da zamislim kako bi to izgledalo da je neka drama, a vrlo moguce da bi bila u nekom trenutku na turniru. Eurosport je trebao da kaze posle prvog meca da je dovoljno, ali ne mozemo da ocekujemo od svih ljudi da su kao Viskovic, nije to lako.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Teorija zavere jel?
                      Ne znam sta da ti kazem .... veruj ako ti je tako lakse. Veruj da su jedva docekali da ga suspenduju, veruj da je ona baba namerno primila lopticu u grlo, veruj da Novakovo bacanje loptice bez gledanja u visini necije glave nije u najmanju ruku neodgovoran potez - on ne vidi gde se linijske sudije nalaze, tako da namera ne postoji, ali krivica izostatkom namere nije izbrisana. Veruj jos i da je nesrecan slucaj sto gem ranije nije napravio brejk i da oni smesni drop sotovi nisu nerezenski bili i nisu bili lose realizovani deo loseg trenutnog plana u poenu.
                      Ne znam cacanin brate ti si svoje misljenje odavno izgradio i ko sam ja da ti ga menjam. Mogu samo da se zezam sa tobom u koliko mislim da je nesto u sta ti verujes najblaze receno smesno.
                      Teorija zavere ne postoji već samo zavera.

                      Naravno da je nesreća što gem-set nije završen ranije, dlaka na liniji, pa FH drop, pa skakutanje po mreži... Pad i povreda, gubitak servisa... Neverovatne stvari su se izdešavale.
                      Bespotrebno na kraju sa tvoje strane jer možeš samo da misliš da se zezaš sa mnom nigde nisam rekao da ono u šta ti veruješ da je smešno , samo diskutujemo, imamo drugačija mišljenja , ja te poštujem ne ponižavam.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Aj' sada da manemo sve mene najviše situacija sa ramenom brine...Samo neka je to u redu ostalo će se rešiti...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Ma iznervirana sam baš.I besna ali na njega...bolje da idem da spavam...
                          Imas sve razloge da budes bijesna na njega. Ipak, njemu je najteze. Sigurno se zdere! Platio je zestoku cijenu za svoj neprofesionalizam.

                          Nije dijete. Zreo je i odrastao. Kad ovu muku provari, bice jaci nego ikad.

                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Aj' sada da manemo sve mene najviše situacija sa ramenom brine...Samo neka je to u redu ostalo će se rešiti...
                          I mene vise rame brine. Nedao Bog da ima povredu, zaboravi i RG.
                          Last edited by NI; 06-09-20, 23:25.

                          Comment


                          • Comment


                            • Izdace Novakov tim saopstenje veceras : https://twitter.com/BellshawGeorge/s...33657187246081.

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Izdace Novakov tim saopstenje veceras : https://twitter.com/BellshawGeorge/s...33657187246081.
                                To je ono što sam pričala, da tim treba da izađe sa saopštenjem...bolje je što je odmah otišao van kompleksa, da se "ohladi" i posavetuje sa timom.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X