Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Znam sigurno da je barem 4-5 puta bio blizu da nekog pogodi reketom ili lopticom , ali je tada imao srece. Doduse da se ovo desilo na RGu 2016. bilo bi jos gore, a tada je bi jako jako blizu. I tada je cini mi se bilo u mecu sa Berdihom, gde je to bila jedina sansa da izgubi.
    Ja sam za to da Novak odmori nedelju dana, trenira nedelju dana na sljaci, i vrati se u Hamburgu. Da li se slazete?
    Ne,jer imam osecaj da ce biti problema sa prelaskom iz Nemacke u Francusku za 1 noc a toliko ce ga deliti od finala tamo i prvog kola Rg

    Nek Rim igra pa ako bas ispadne rano i hoce nek odigra i Hamburg

    Ili mozda nista da ne odigra

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Novak treba dobro da nagradi onog sudiju za eskivazu. Da je ozbiljno povrijedio sudiju, udario ga u glavu ili raskrvario, Novak bi bio diskvalifikovan.

      Ako nekoo ima hrabrosti, to Asderaki.
      Secam se dobro naseg razgovora pre cetiri godine Ni. Strana 1847. Mogu svi da citaju.

      Vreme tvog komentara:
      02-06-16, 16:30

      Nasao sam komentar za par minuta. Bilo ih je jos, ali moguce u tadasnjoj live temi za RG.
      Last edited by 147; 06-09-20, 22:01.

      Comment


      • Koliko god to zvucalo nevjerovatno, ako nastupi pokajnicki, svakom se po posebno izvine, napravi veliku gestu prema pogodjenoj zeni, ovo moze da mu digne popularnost.

        America loves repentant sinners!

        (Amerika voli gresnike koji su se pokajali!)
        Last edited by NI; 06-09-20, 22:04.

        Comment


        • Jeste još treba da se izvinjava da bi se dodvorio javnosti.
          I to onima koji ga ne podnose.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Koliko god to zvucalo nevjerovatno, ako nastupi pokajnicki, svakom se po posebno izvine, napravi veliku gestu prema pogodjenoj zeni, ovo moze da mu digne popularnost.

            America loves repentant sinners!

            (Amerika voli gresnike koji su se pokajali!)
            Kazu da je odmah napustio kompleks, bez konferencije
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Prodaće manje ulaznica . Kad kažem čekali mislim na sve što se dešava, sigurno ne gledaju blagonaklono na ove njegove poteze oko udruženja...a ni rekordima se ne vesele.
              Vesele se parama. Parama kojih ima vise u koliko je Djokovic tu do samog kraja.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Koliko god to zvucalo nevjerovatno, ako nastupi pokajnicki, svakom se po posebno izvine, napravi veliku gestu prema pogodjenoj zeni, ovo moze da mu digne popularnost.

                America loves repentant sinners!

                (Amerika voli gresnike koji su se pokajali!)
                Da, da.Neka je i poljubi u dupe posle tuzbe koja cu mu biti urucena.Pokusace da izvuku svaku paru iz njega zbog ovoga.

                Comment


                • Sta znaci ovo ? https://twitter.com/usopen/status/13...130753/photo/1 Jel mu oduzimaju i 180 poena od prosle godine ili ne?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Kazu da je odmah napustio kompleks, bez konferencije
                    To je jos bolje. Moze i sutra da nastupi. Imamo i katarzu ako sutra nasrupi. Na prekretnici je. Izvinjenje o kojem pricam je OBAVEZNO!

                    Originally posted by 147 View Post
                    Sta znaci ovo ? https://twitter.com/usopen/status/13...130753/photo/1 Jel mu oduzimaju i 180 poena od prosle godine ili ne?
                    Valjda ne, ali to su nebitni detalji! Izvinjenje u kojem ce pokazati sikreno kajanje je kljuc!
                    Last edited by NI; 06-09-20, 22:14.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Sta znaci ovo ? https://twitter.com/usopen/status/13...130753/photo/1 Jel mu oduzimaju i 180 poena od prosle godine ili ne?
                      Gubi sve poene i novac koji je zaradio do sada na USO2020...kao da nije igro...plus će biti kažnjen novčano itd...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        To je jos bolje. Moze i sutra da nastupi. Imamo i katarzu ako sutra nasrupi. Na prekretnici je. Izvinjenje o kojem pricam je OBAVEZNO!



                        Valjda ne, ali to su nebitni detalji! Izvinjenje u kojem ce pokazati sikreno kajanje je kljuc!
                        Sitno mu se broji, mozda digne ruke coek od svega.

                        Comment


                        • Uzeće mu i plazmu, antitela... sve.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            To je jos bolje. Moze i sutra da nastupi. Imamo i katarzu ako sutra nasrupi. Na prekretnici je. Izvinjenje o kojem pricam je OBAVEZNO!



                            Valjda ne, ali to su nebitni detalji! Izvinjenje u kojem ce pokazati sikreno kajanje je kljuc!

                            Ako to uradi bukvalno će mi se zgaditi.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Mozda Novak i digne ruke od tenisa posle ovoga...Nije nemoguce, ali verovatno nece igrati do kraja godine.Nagazice ga sada kao nikada, ovo im je najbolja sansa.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Bog ga je upozorio!



                                Nije htio da slusa. Arogancija!!!

                                PS
                                Hvala jokeru na ovom linku.
                                Torpedo nije bilo izbora, ni najmanjeg.
                                Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                                Ako to uradi bukvalno će mi se zgaditi.
                                Baš tako, bolje da se oprosti nego to.

                                Comment

                                Working...
                                X