Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sam je kriv za sve. Kao sto rekoh lagano je u tom trenutku mogao da ima set u dzepu. Ali se glupira i salje neke smesne dropove....
    Jasno je i njemu samom da je pogresio i samim tim usledi nervoza koju nije iskontrolisao kako treba.... On koji salje srca publici, on koji propagira ljubav, smirenost, zen faze picke materine ... Nije cak ni jako udario lopticu, ali dovoljno jako da povredi nekoga....
    Dovidjenja cao...
    Iskreno Djokovic je najbolji teniser ikada, ali samo samom sebi i svojim glupostima moze da zahvali sto u ovom trenutku nema makar 21 slem....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      I meni, ali Novak je jedini krivac!

      1.
      Prvo je isfrustrirao sebe sa nerezonskim dropom pri rezultatu 5:4 40:15 za njega. On je trebao da rijesi set tada. Postoji ime za to arogancija.

      2.
      On ima obicaj da nabija lopticu ili baca reket. Imao je ludu srecu na RG 2016. Ovdje je, mislim u prvom kolu, nabio lopticu u publiku i nekoga pogodio. Ime za to je neprofesionalizam. Kad se Sapovalovu to desi u 18. godini onda je oprostivo.

      3.
      Odluka je apsolutno ispravna. Posto je pogodio zenu u grlo, nije postojala ni najmanja sansa da mu oproste.

      Kao da postoji neko prokletstvo sa njegovim nastupima na USO.

      4.
      Na konferenciji za stampu treba da kaze da je odluka ispravna, da se izvinjava linijskom sudiji koga je pogdio. Isto tako da se izvinjava navijacima i organizatorima. Treba da posalje pismeno izvinjenje sudiji kojeg je pogodio.

      5.
      U svakom zlu ima nesto dobro. Sada ima realne sanse da osvoji RG.
      Hoce, bas ce da osvoji RG

      Comment


      • Opusteno,bitniji je Rg za mesec dana ce biti prvi u Upen eri sa duplim karijernim,uslovi mu odgovaraju,a Rafaelo sigurno nece biti u top formi

        Hoce Rim prijavit?

        Comment


        • Novak treba da igra Hamburg sada i Bec kasnije svakako. Naravno i RG, ali tamo su mu sanse minimalne. Prvo mesto mora da bude prijoritet.

          Dakle Novakov raspored treba da bude: Hamburg, RG, Bec i zavrsni. Neka trazi specijalnu pozivnicu za Haburg, siguran sam da ce da je dobije.
          Last edited by 147; 06-09-20, 21:41.

          Comment


          • I posle svega ovoga.. Biće najbolji ikada..
            Ne znam šta mu je sad pametno za RG?! Ali ostatk svakako ne treba da ga tangira..

            Comment


            • Na slažem se da je odluka ispravna, nije postojala nikakva namjera ni agresivnost. Arogancija - nikad ne bih upotrebio tu reč. Nije napracio brejk kad je trebao, nakon toga zamalo da sjebe ruku (nadam se da i nije) i na kraju pretrpi brejk što mi po reakciji nije izgledalo kao da je smak sveta. Čekali ga i dočekali....

              Comment


              • Lik ima problem sa konrolom besa i to mu se obilo o glavu, kraj price.Dosao je na turnir sav nervozan, eto, sada moze da lomi sve rekete koje ima...Ovaj turnir moze da bude presudan da ne stigne nikada ove, a upravo je napravio i najbitniji potez da ih ne stigne.Prosuo dobijen turnir na tacnu, a vi ovde govorite o osvajanju RG-a.Daj Boze da se oporavi od ovoga mentalno, tek ce ga sada provocirati svuda i hejtovati publika...Jebeno ne verujem da je ovoliki kreten ispao, sam sebi namesta decko, ne treba njemu niko preko puta mreze...

                Comment


                • Znacjuci Novaka i sam sam mislio da su sanse preko 50% da mu se ovako nesto desi u karijeri. Nazalost sanse da mu se desi na slemu su verovatno bile oko 10%. Da je masters ili neki manji turnir ili RG, ne bi bilo toliko strasno, ali kada je u pitanju slem gde je ovoliki favorit onda jeste strasno.

                  Comment


                  • Bog ga je upozorio!



                    Nije htio da slusa. Arogancija!!!

                    PS
                    Hvala jokeru na ovom linku.
                    Torpedo nije bilo izbora, ni najmanjeg.

                    Comment


                    • A taman sam sebe ubedio da gledam ovaj US Open iako mi je bez publike i Rafe bezvezan. Defenitivno ovu 2020 treba izbrisati mada 2021 moze biti i gora.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Na slažem se da je odluka ispravna, nije postojala nikakva namjera ni agresivnost. Arogancija - nikad ne bih upotrebio tu reč. Nije napracio brejk kad je trebao, nakon toga zamalo da sjebe ruku (nadam se da i nije) i na kraju pretrpi brejk što mi po reakciji nije izgledalo kao da je smak sveta. Čekali ga i dočekali....
                        Ko ga bre cekao covece?
                        Jel ti mislis da je njima isto ako im u finalu igra jedan Djokovic ili jedan Busta?
                        Novakovim ispadanjem gledanost ovog slema ce da opadne za 60% minimum?
                        I ti sada tvrdis da je ovo njemu namerno napakovano???
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Znacjuci Novaka i sam sam mislio da su sanse preko 50% da mu se ovako nesto desi u karijeri. Nazalost sanse da mu se desi na slemu su verovatno bile oko 10%. Da je masters ili neki manji turnir ili RG, ne bi bilo toliko strasno, ali kada je u pitanju slem gde je ovoliki favorit onda jeste strasno.
                          Na ovom slemu su mu sanse bile vece nego ikad. Nema publike i raspojasao se.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ko ga bre cekao covece?
                            Jel ti mislis da je njima isto ako im u finalu igra jedan Djokovic ili jedan Busta?
                            Novakovim ispadanjem gledanost ovog slema ce da opadne za 60% minimum?
                            I ti sada tvrdis da je ovo njemu namerno napakovano???
                            Prodaće manje ulaznica . Kad kažem čekali mislim na sve što se dešava, sigurno ne gledaju blagonaklono na ove njegove poteze oko udruženja...a ni rekordima se ne vesele.

                            Comment


                            • Znam sigurno da je barem 4-5 puta bio blizu da nekog pogodi reketom ili lopticom , ali je tada imao srece. Doduse da se ovo desilo na RGu 2016. bilo bi jos gore, a tada je bi jako jako blizu. I tada je cini mi se bilo u mecu sa Berdihom, gde je to bila jedina sansa da izgubi.
                              Ja sam za to da Novak odmori nedelju dana, trenira nedelju dana na sljaci, i vrati se u Hamburgu. Da li se slazete?

                              Comment


                              • Kakav nacin da prekines niz bez poraza i kakav nacin da sebi podmetnes nogu...Kakav crni RG i kraj godine...Imao je na tacni sve, zagarantovano mesto br 1 do kraja godine i titulu...Ne trebaju Federer i Nadal nista da igraju, opet ce imati vise titula.

                                Comment

                                Working...
                                X