Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Godine 2011. imao je niz od 41 pobede.

      Naravno, ovaj od 25 za sada je u ovoj godini, odvajamo pobede u nizu, a on je +3 na trenutni i pobede u godini, tj. oni odvajaju kada pominju statistiku.
      Naivna si Olja.

      Uvijek se mjerio ukupan niz. pobjeda ili pobjeda na jedno podlozi... Ova mjera od pocetka godine je 'uvedena' iskljucivo zbog Mekinroa. On je imao 42 pobjede na pocetku 1984. Prvo se to brojilo kao broj pobjeda u sezoni tj. Mekinro je imao najbolji pocetak sezone a kasnije i cijelu sezonu 1984. Potom, kad se pojavila Novakova serija je postalo jasno da su prve 4 pobjede Mekinrove serije pripadale prethodnoj sezoni tj. 1983. Od tada imamo mjeru od pocetka godine.

      To je jedan od zadnjih rekorda koje americki teniseri imaju!

      Uglavnom se Vilasova serija od 46 meceva uzima kao najduza za muskarce a serija Martine Navratilove od 74 meca za zene.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Novak je dobio tri DC meca prosle godine. Dakle, ima 28 a ne 25 uzastopnih pobjeda. U proslosti je tri puta dosao da 28. Dva puta je seriju prekinu Vavrinka (AO 2014. i RG 2015.), dok je 2011. stigao do 43 kada ga je pobijedio Federer.
        niz
        sezona
        trajanje
        trofeji
        vs Top10
        vs Rafa-Roze-Andi
        43
        2010-11
        6 meseci
        Salatara, GS, 4 Mastersa, Atp500, Atp250
        13
        4 - 3 - 2
        28
        2013-14
        4 meseca
        2 Mastersa, Atp500, Masters kup
        13
        2 - 2 - 0
        28
        2015
        3 meseca
        4 Mastersa
        12
        2 - 2 - 3
        28
        2019-20
        9,5 meseci
        Atp kup, GS, Masters, Atp500
        7
        1 - 1 - 0

        da li da se pribojavamo Jan Lenarda, pogotovu kad je ovo preklapanje brojki u pitanju.?
        znam da nisam bio odusevljen ni kad mu je dopao u Melburnu a ni sad u NY

        inace Tilden i Badz imaju duplo duze nizove od Vilasa ali to su ipak bila neka druga vremena
        Last edited by cssr; 05-09-20, 10:09. Reason: ispravljeno, 43 a ne 41

        Comment


        • Ja se uvek pribojavam
          Wizard

          Comment


          • Naivna sam, glupa sam, ne znam i ne razumem se, saljete mi muske polne organe... je l tako postujete zenski svet i u realnom zivotu?

            Na kraju kada se sa nekim ne slazete, apsolutno ne kapiram te kvalifikacije i spustanja na licni nivo.
            Ne slazete se, ne slazete, cemu to?
            Svi mislimo za sebe da smo mnogo pametni, ali ruženje sagovornika je totalno neprimereno i neprihvatljivo u svakoj komunikaciji.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Naivna sam, glupa sam, ne znam i ne razumem se, saljete mi muske polne organe... je l tako postujete zenski svet i u realnom zivotu?
              Alo, ono je bila umjetnost! To sto ti nisi u stanju to da prepoznas samo govori o tome da se ne razumijes, da si naivna.. i svasta nesto.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Naivna sam, glupa sam, ne znam i ne razumem se, saljete mi muske polne organe... je l tako postujete zenski svet i u realnom zivotu?

                Na kraju kada se sa nekim ne slazete, apsolutno ne kapiram te kvalifikacije i spustanja na licni nivo.
                Ne slazete se, ne slazete, cemu to?
                Svi mislimo za sebe da smo mnogo pametni, ali ruženje sagovornika je totalno neprimereno i neprihvatljivo u svakoj komunikaciji.
                olja,ako zelis,ti obrisi post,ali treba javno reci-postoje nacini da se neko naruyi i bez psovki i polnih organa...

                recenica daleko si ti od mog novoa je jedan od boljih primera

                plus si promasila temu
                Wizard

                Comment


                • Kakva je svađa ovde, ajmo razlaz

                  Comment


                  • Originally posted by Uthred View Post
                    recenica daleko si ti od mog novoa je jedan od boljih primera
                    Ispravka, rekla je: "..ispod mog nivoa..", sto me je odmah inspirisalo da postavim neku prikladnu ilustraciju.. ali odustah.

                    Comment


                    • Bas ste se primili vas dvojica na Olju...
                      Preterujete, trazite joj dlaku u jajetu, vrebate svaki njen post.
                      Drugim recima kenjate preterano.
                      Ono sto je NI napisao da je naivna ubedjen sam da nije mislio nista lose. On je gospodin covek, veliki gospodin, za razliku od mnogih ovde na forumu. Mene prevashodno, a zatim i svih vas. Olja se malo brecnula na tu njegovu opasku (sto je ljudski), a vi jedva docekali pa navalentno na nju....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Alo, ono je bila umjetnost! To sto ti nisi u stanju to da prepoznas samo govori o tome da se ne razumijes, da si naivna.. i svasta nesto. [emoji3]
                          Sigurno si upoznat i sa mistikom i simbolikom te umetnosti?
                          Protrljao si je (da ne kazem GA)?
                          Imas od tada srece u zivotu, pa zelis da podelis tu spoznaju sa nama??
                          Reci slobodno, nemoj da ides okolo naokolo, ne moramo da citamo izmedju redova.

                          Znam ja da je NI gospodin covek, samo je onako.. kap bespotrebna.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Bas ste se primili vas dvojica na Olju...
                            Preterujete, trazite joj dlaku u jajetu, vrebate svaki njen post.
                            Drugim recima kenjate preterano.
                            Ono sto je NI napisao da je naivna ubedjen sam da nije mislio nista lose. On je gospodin covek, veliki gospodin, za razliku od mnogih ovde na forumu. Mene prevashodno, a zatim i svih vas. Olja se malo brecnula na tu njegovu opasku (sto je ljudski), a vi jedva docekali pa navalentno na nju....
                            pa ni ja nisam mislio nista lose,replicirirao sam na post

                            a NI...eto,ja nisajm ni procitao sta je napisao... zato sam mislio da je fulala temu
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Protrljao si je (da ne kazem GA)?

                              Comment


                              • Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X