Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wilander izjavio da je Novak nepobediv...Oooooo neeeee

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Ne mogu da tvrdim sa sigurnošću ali čini mi se da sam video i da Vilander fura krokodila. Tako da mu više nije dozvoljeno da laje, grubljim rečnikom stavili mu davilicu. Steže ga malo pa sad lepše priča.
      Skroz je prisiatojan i realan Mats u komentarima vec duze vreme, nemojmo biti zlopamtila.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • o,da bicu,zasluzio je...

        novak ako zeli neka prasta,ja necu

        i da ima veze krokodajl sigurno...
        Wizard

        Comment


        • Ima li neki Svajcarac u zrebu ?

          Novak dobar vecim delom meca juce, nepotrebni padovi u zavrsnici treceg seta koji su oduzili mec, ali videlo se da nema pretnje od Edmunda kome je nivo igre drasticno pao nakon drugog seta. Servis dosta dobar, nadam se da ce nastaviti uzlaznom linijom. Jos uvek luta s mislima povremeno tokom meca, ali verujemm da ce i to doci na mesto kako turnir odmice.

          Citam da Srdjan dominira na ES
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak je dobio tri DC meca prosle godine. Dakle, ima 28 a ne 25 uzastopnih pobjeda. U proslosti je tri puta dosao da 28. Dva puta je seriju prekinu Vavrinka (AO 2014. i RG 2015.), dok je 2011. stigao do 43 kada ga je pobijedio Federer.
            Godine 2011. imao je niz od 41 pobede.

            Naravno, ovaj od 25 za sada je u ovoj godini, odvajamo pobede u nizu, a on je +3 na trenutni i pobede u godini, tj. oni odvajaju kada pominju statistiku.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
              Ima li neki Svajcarac u zrebu ?

              Novak dobar vecim delom meca juce, nepotrebni padovi u zavrsnici treceg seta koji su oduzili mec, ali videlo se da nema pretnje od Edmunda kome je nivo igre drasticno pao nakon drugog seta. Servis dosta dobar, nadam se da ce nastaviti uzlaznom linijom. Jos uvek luta s mislima povremeno tokom meca, ali verujemm da ce i to doci na mesto kako turnir odmice.

              Citam da Srdjan dominira na ES
              Tako kazu

              Ja sam ga slusala prve noci, bio je skroz odmeren i pristojan dok Novaka nije iznervirao Dumosoa u drugom, a onda sam utisala jer mi se spavalo, komentatori na srpskom ES su inace uzasni, malo ga onaj podbunjivao, i mada mi je tatko bio najmanji problem, ali kazu da dominira, pa mislim zna se ko je najbolji, najlepsi, najpametniji, najajci
              Sinoc sam slusala Sajmon Rida, iako ne volim da ih slusam kada Novak igra protiv njihovih, imam losa iskustva, ali bio je sasvim pristojan i kao uvek stalozen i realan, na kraju bas kao sto je bila i situacija na terenu
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Skroz je prisiatojan i realan Mats u komentarima vec duze vreme, nemojmo biti zlopamtila.
                Pa već 10 god ravno realno postavljene stvari stoje kao što stoje i danas. Možda mu se sad i razišla magla pa je sad tek kristalno jasno. Onda šteta što se mučio 10 god.

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Wilander izjavio da je Novak nepobediv...Oooooo neeeee

                  Isto sam pomislila i još se lupam po čelu...
                  Čim ga Mats hvali imamo problem, a tek kada ovako nešto kaže

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Godine 2011. imao je niz od 41 pobede.

                  Naravno, ovaj od 25 za sada je u ovoj godini, odvajamo pobede u nizu, a on je +3 na trenutni i ovu godinu, tj. oni odvajaju kada pominju statistiku.
                  Prvi bold- tada mu nisu računali 2 pobede iz DK...inače bi bilo 43...

                  Drugi bold je u vezi sa prvim-nisu mu računali 3 pobede iz DK...

                  Msm da nema veze to koja je godina, niz je niz , nego se za zvaničnu statistiku (za bilo šta) ne uzimaju mečevi iz Dejvis kupa...jer DK nije pod pokroviteljstvom ATPa.

                  Računaju se ATP pobede....
                  Last edited by Marija81; 03-09-20, 16:19.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Marija, to nema veze sto si sad rekla jer mu se onda ne bi racunale ni slem pobede, posto su one pod ITFom kao i DC.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve vreme pricam o nizu u godini, apropo fotke moje koju sam postavila sa 25 pobeda do sada, ove godine, to su dve odvojene statistike, i ne znam da ona, u nizu tj. ukupan broj pobeda ne ulazi u zvanicnu. Prvi put cujem.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma to su sve razlicite kategorije: broj uzastopnih pobeda tokom godine, od pocetka godine ili samo niz pobeda
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Da, oni uvek naglase sta je.

                          Sinoc je Barabara na ES pitala Novaka o njegovom najvecem nizu u 2011. od 41 pobede, koliko je sada blizu, daleko , razmislja li o tim rekordima, bla bla...

                          A posle Dzunhura su pricali isto na ES i o uzastopnom nizu od 27 pobeda i 24 od pocetka ove godine.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znam stvarno, negde sam naletela na to da se DC mečevi ne računaju u statistiku...e, sad' i ja sam kontala, nije ni meni bilo najlogičnije ni najjasnije ovo oko ITF i GS ali jeste bilo i ovde pominjano oko 43 pa 41 pobede 2011...tipa zašto se 2 meča nisu računala u taj niz...i ponuđeno objašnjenje je bilo zato što je to DC.

                            Sa druge strane niz pobeda je niz pobeda, ne treba ga deliti po kalendarskim godinama...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Pa zato postoje kategorije: ukupan niz pobeda, niz pobeda od pocetka godine, niz pobeda tokom godine.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kako god 43 ili 41 svakako je impresivno
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X