Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa je majica ali mi je nekako previše svedena i mirna...

    Po meni najbolji autfit je imao za USO 2010



    Ali i tokom 2011...

    Sve posle je bilo previše jednostavno, ozbiljno i uštogljeno...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Meni najlepše
      9844FEB3-9CB6-495E-ABBF-3F9860F203CA.jpg
      DFC83496-06D7-4EF1-BA57-52F93306292C.jpg

      Auuu al je ovo malecko... Kako da uveličam?
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Lepa je majica ali mi je nekako previše svedena i mirna...

          Po meni najbolji autfit je imao za USO 2010



          Ali i tokom 2011...

          Sve posle je bilo previše jednostavno, ozbiljno i uštogljeno...
          neko je i opisao tako djokovica-nesto u fazonu kao djak kad krene u skolu,sa tom kosom...i koliko god sam PROBAO da se ljutim,zapravo sam se smejuljio,jer je to esencija njega-urednost,radna etika i ostalo

          meni je od "svedenih" najbolja oprema bila 2016 AO plava sa zutim detaljima,i ove godine ona zelena-potpuno neocekivano,al cool

          ne svidja mi se ovogodisnja
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Uthred View Post
            neko je i opisao tako djokovica-nesto u fazonu kao djak kad krene u skolu,sa tom kosom...i koliko god sam PROBAO da se ljutim,zapravo sam se smejuljio,jer je to esencija njega-urednost,radna etika i ostalo

            meni je od "svedenih" najbolja oprema bila 2016 AO plava sa zutim detaljima,i ove godine ona zelena-potpuno neocekivano,al cool

            ne svidja mi se ovogodisnja
            Da, ti voliš te svedene varijante...ja više volim ove malo šarenije i luđe...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To zavisi od protivnika.

              Protiv Bautiste Novak je od svojih poena dobio:

              Code:
              W	UE	FE
              36.36%	28.18%	35.45%
              W - Novakov viner
              UE - Neiznudjena Aguta
              FE - Iznudjena Aguta

              A protiv Raonica:

              Code:
              W	UE	FE
              16.44%	34.25%	49.32%
              W - Novakov viner
              UE - Neiznudjena Raonica
              FE - Iznudjena Raonica

              Agut se bolje krece i teze je iznuditi gresku od njega. Osim toga radi manje neiznudjenih nego Raonic.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Da, ti voliš te svedene varijante...ja više volim ove malo šarenije i luđe...

                  ali maro,pogle trenirku





                  jbt,nikad lepsa,prava lakost
                  Wizard

                  Comment


                  • Kad se unervozi tako bez veze

                    Mislim ok, razumem poslozio sve u glavi i kada se to poremeti, tj kada ga Dumosoa poremeti nije jednostavno, ali da onoliko sizi, a sve je tu, samo da se malo to jos dotera, da pre svega ne odlazi fokus e ne znam stvarno....

                    Transkript sa konferencije (nista o sindikatu i #covid19 )...

                    https://www.usopen.org/en_US/news/in...c_round_1.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • al koji je đir sa tim dumosoauoaouom uvek se zakači,i na finalu RG je isto bilo
                      Wizard

                      Comment


                      • Novak je dobro igrao, dobio, svejedno je imao tri problema.

                        1.
                        Ako ne popravi servis bice jako tesko protiv jakih igraca tipa Cicipasa, Medvedeva itd. Za sad pripisujem lose serviranje problemima sa vratom pa se nadam da ce sve biti u redu za koji dan.

                        2.
                        Novak je bio umoran. Dva zadnja meca u Sinsinatiju su ostavili traga. Radi se u prvom redu o mentalnom umoru. Zato smo imali one pretjerane reakcije tokom meca. Te reakcije su ucinile da izgubi fokus, da mentalno ne bude potuno na terenu. Nadam se da ce i to za koji dan proci.

                        3.
                        Dzumhur je zaigrao u jednom trenutku jako dobro. Mislim da njemu brzi tereni odgovaraju. Cini mi se da Novak, barem inicijalno, nije mogao da nadje motiva da digne svoju igru i napravi razliku izmedju sebe i Damira. Umor je sigurno doprinio svemu tome. I ranije sam vidjao da u takvim situacijama Novak ocekuje previse od svog tima. Kao da bi oni trebali da mu ubrizgaju motivaciju. U tim situacijama zna da bude jako iritantan za sve koji gledaju. Iziritiran, on iracionalno ocekuje da tim igra svaki poen sa istim intenzitetom sa kojim on to radi. To nije moguce! I cim primjeti da oni nisu u korak sa njegovom mukom, Novak se nadje uvrijedjen. U osnovi je malo razmazen.

                        Ipak, sve u svemu, to izgleda vise dobro nego lose.

                        Comment


                        • Ima svega, umor da apsolutno, ali on je i perfekcionista. Nazalost to sizenjen prema boksu jeste ruzno (no rade svi, samo Endi koliko luduje ) a time i kanalise svoje frustracije. Oduvek je to radio. Ne opracdavam, ali mogu donekle da razumem.
                          Zamisljma da u kuci/ trenutnom mestu boravka imaju neku kanticu gde Novak ubacuje novce za kaznu posle ovakvog maltereiranja svojih ljudi
                          Ko ono deca za svaku ruznu rec....

                          Inace dobro je servirao do drame sa sudijom. U odnosu na Sinsi, odlicno je bilo. Verijem da ce jos da ga dotera.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • ne bih ja to nazvao razmazenoscu-ja fokus,vi fokus-ja patim-vi patite-ne cakulanje po tribinama


                            pa jel nije jednom srdjana oterao sa tribina
                            Wizard

                            Comment


                            • nije igrao turnire u tri uzastopne sedmice jos od kad je Beograd vezivao sa Rimom i Madridom prije 10ak god.
                              ali tad je bar imao po 2 dana pauze izmedju turnira, plus sve na dva dobijena., sad nista od toga.
                              ako uzme i ovaj USO def je supermen.

                              Comment


                              • ...nije,bice ako uzme i RG
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X