Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem šta je juče uradio?! I to ponovio po ko zna koji put! Alal vera ljudino! Idemo po 18. GS!

    Comment


    • Do kraja godine, Nadal moze da izgubi 400 poena (WTF) i zaradi 1740 (1100 WTF i 640 Pariz).

      Novak pak, moze da izgubi 200 poena (WTF) i realisticno zaradi 3120 (1820 USO i 1300 WTF). Moze da zaradi i 1280 na RG-u, ali to je u zoni fantazije.

      Dakle, ako se plasira u finale USO, ni teoretski ne moze izgubiti prvo mjesto do kraja godine.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Do kraja godine, Nadal moze da izgubi 400 poena (WTF) i zaradi 1740 (1100 WTF i 640 Pariz).

        Novak pak, moze da izgubi 200 poena (WTF) i realisticno zaradi 3120 (1820 USO i 1300 WTF). Moze da zaradi i 1280 na RG-u, ali to je u zoni fantazije.

        Dakle, ako se plasira u finale USO, ni teoretski ne moze izgubiti prvo mjesto do kraja godine.
        30-ti avgust 2020-te, Novak osvaja USO i RG.
        Last edited by dekkard; 30-08-20, 09:10.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Do kraja godine, Nadal moze da izgubi 400 poena (WTF) i zaradi 1740 (1100 WTF i 640 Pariz).

          Novak pak, moze da izgubi 200 poena (WTF) i realisticno zaradi 3120 (1820 USO i 1300 WTF). Moze da zaradi i 1280 na RG-u, ali to je u zoni fantazije.

          Dakle, ako se plasira u finale USO, ni teoretski ne moze izgubiti prvo mjesto do kraja godine.
          Nisi bas 100% u pravu, ali sustina je ta. Jedino bih dodao da naravno i Djokovic i Nadal mogu da odigraju neki turnir iz serije 500 i zarade nesto vise poene. Tako bi Nadal mogao da odigra Hamburg pre RG a Novak Bec umeso Pariza. Naravno, Nadalu se verovatno ne ispalti da igra pred RG, dok se Novaku itekako isplati da recimo igra Bec umesto Pariza. Posto ce Novak braniti mnogo vise poena na pocetku sledece godine (po meni je ATP trebao i te poene da zastiti), osim ako Novak ne osvoji i USO i RG(ili barem ne doce do finala) mislim da reba da igra Bec i proba da osvoji 500 poena.

          Comment


          • Svaka čast, Nole! Moj naklon, primi znake pažnje i udvornosti i poštovanja itd.
            U ovoj ludoj godini stvari još ne mogu da se pobroje, no ovo je svakako velik zalog za budućnost.

            Usuđuje se sanjati velike snove - bez poraza do kraja godine - kako bi čudesno to bilo!

            Comment


            • Uvek divni i fer Rudolf, hvala

              Meni je jedno samo u glavi oko ovog Novakovog stanja te stomak, zamor (mada generalno slican kao i uvek u uslovima velike vaznosti).... da li se dobro sve ispregledao i izkontrolisao zbog prelezanog #covid19 jer svi pricaju o raznim posledicama na organizam, a s obzirom na velike napore koje njegovo telo trpi.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Nisi bas 100% u pravu, ali sustina je ta. Jedino bih dodao da naravno i Djokovic i Nadal mogu da odigraju neki turnir iz serije 500 i zarade nesto vise poene. Tako bi Nadal mogao da odigra Hamburg pre RG a Novak Bec umeso Pariza. Naravno, Nadalu se verovatno ne ispalti da igra pred RG, dok se Novaku itekako isplati da recimo igra Bec umesto Pariza. Posto ce Novak braniti mnogo vise poena na pocetku sledece godine (po meni je ATP trebao i te poene da zastiti), osim ako Novak ne osvoji i USO i RG(ili barem ne doce do finala) mislim da reba da igra Bec i proba da osvoji 500 poena.
                Sve tvoje korekcije su tacne, ali jednostavnost ima odredjene prednosti.

                Comment


                • U Savetu igraca, dao ostavku.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Zahvaljujem, Olja.
                    Ja sam Rogerov navijač, ali ne mogu zatvorit oči na Novakova dostignuća.

                    Comment


                    • 60. atp pehar (od kojih su 70% Velike Titule) na 160. odigranom turniru na hardu, uz dodatak da se u tih 160 na svakom drugom obreo u finalu.

                      brzi, srednji, spori beton.. sta reci? sve poharao, svemu se prilagodio

                      a i ova tabela se davno nije azurirala

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jos jedna velika pobeda Novaka i poruka ostalima da se ne nadaju puno. Odlican povratak u mec nakon katastrofe u prvom setu, odrzavanje servisa i vrebanje sanse za preokret, u trecem bas furiozan nakon brejka za Raonica. Steta sto ne moze mec da zavrsi bez stresa, ali naviklo se pa i ne pada tesko .

                          Nadam se da ga nece stici umor sutra od vrlo intezivnog vikenda i da ce proci Dzumhura bez nekih vecih problema. Dobar je zreb, samo da ga zdravlje posluzi, servis bude za nijansu bolji i bice sve kako treba.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Steta sto ne moze mec da zavrsi bez stresa, ali naviklo se pa i ne pada tesko .
                            To pricaj u svoje ime!

                            Comment


                            • Raonić je jako loš čim nije mogao da dobije Novaka sada. Ne znam ako sad nije dobio, kad misli da će ga dobiti? Sve što treba da radi je da drži lopticu u igri. Mislio sam da je toliko sposoban.
                              Novak je posle izgubljenog prvog seta, pa sve do početka trećeg seta igrao bez greške. Nije dao svoje servise i poene a svoje prilike je surovo koristio. Kad se taj drugi set završio, bilo je kasno za Raonića, Novak se odmorio dovoljno, koncentrisao i imao snage da odigra možda i fizički zahtevniji treći set. Ali 11-0 je proradilo. Raonić je bio prestrašen. Sve u svemu ispade kao da Raonić nije zapravo nikad ni imao šansu da pobedi.

                              Ako Raonić kao finalista koji je dobio sve ostale, na papiru, dobre igrače, ne može da dobije onakvog Novaka, kako misle ostali to da urade? I u to 3 dobijena seta.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X