Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Pitanje je Žile šta je njega više mučilo sinoć.

    Da li vrat ili one mučnine (ja sam tipovala na migrenu-seti se AO i meča sa Milošem)?

    Ili kombinacija?

    Što se vrata tiče ako je nelagoda pa su masaže preventiva (jer je krenulo bilo na bolje) dobra stvar je što na USO ima dan pauze između mečeva...

    Ako je migrena bila u pitanju to je najmanji problem u ovom trenutku, proći će još koliko danas, ako se dobro pripremi za meč...

    Ali to je nešto što onda treba dobro da ispita za ubuduće i krene sa profilaksom...jer mu se prečesto dešava i utiče na igru a i sam kvalitet života...

    Sećam se i RG 2014...i finala...
    Mislim da njega muci ovo sranje sto se desava oko sindikata igraca, plus ove neke nelagode i jos preko toga Agut.Covek ce da ode iscedjen na Us Open zbog jednog meca...Nadam se da je u stanju da podnese sve to, ali ono je bio horor.Draze bi mi bilo da je izgubio 2-0 i lepo sacekao odmoran turnir, nego ovako, posto su sve sanse da nece predati finale.

    Comment


    • Forice sa Savetima igrača i ostalo su uvek prisutne kad je očigledno da napada brojne rekorde i glavni je favorit na Slemu. Ide se dotle da sponzori ne mogu da istrpe. Gde Nike sme da dozvoli onomad japancima, sad francuzima da se šepuri aligator sa trofejom na svakom Slemu. Dakle ovo je klasika...

      Sinoć sam bio razočaran naporima koje su podneli obojica ali način na koji je Novak odigrao do kraja meni deluje da je došao da napadne titulu na oba turnira. Mislim da će biti tako i danas. Nema predaje, samo je pitanje kakva vrsta krize je bila u pitanju. Raspored im je skandalozan sa sve povratkom i turnirima u Evropi. 0 dana za odmor.

      Raona je bio babaroga i u Australiji ove godine pa ga je počistio kao ništa. Lično očekujem u 3 seta pobedu Novaka.
      Last edited by Ljubitelj tenisa; 29-08-20, 15:37.

      Comment




      • jednrucni
        Wizard

        Comment


        • Ne razumijem sto Novaku treba da se toliko angazuje oko sindikata igraca. Na na zalsaku je karijere, treba da se koncerise da sto bolje iskoristi preostlih nekoliko godina. Sindikat treba da ostavi mladjima.

          Comment


          • Velika pobeda za Novaka juce, fantasticna volja sampiona i poruka svima da je spreman da ide do krajnjih granica kada je USO u pitanju. Dva puta u nokdaunu, drugi je zalicio na nokaut, ali Hudini na delu brzo okrece vodu na svoj mlin.

            Danas ce biti tesko, ne sluzi servis Novaka, tako da ocekujem mec slican onom iz Sinsinatija pre 2 godine. Nadam se najboljem
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              I mene je to podsjecalo na RG 2014. Uz dvije razlike. Na RG-u nije bilo problema vrata. Drugo, tada je na kraju ispao dosta jadno dok je sinoc ima jedan od meceva po kojima ce se pamtiti kada zavrsi karijeru. Bio je trijumfalan na kraju.
              Da, to stoji, samo sam se bazirala na Novakov izgled na terenu...

              Originally posted by Zile90 View Post
              Mislim da njega muci ovo sranje sto se desava oko sindikata igraca, plus ove neke nelagode i jos preko toga Agut.Covek ce da ode iscedjen na Us Open zbog jednog meca...Nadam se da je u stanju da podnese sve to, ali ono je bio horor.Draze bi mi bilo da je izgubio 2-0 i lepo sacekao odmoran turnir, nego ovako, posto su sve sanse da nece predati finale.
              Ili sve skupa...

              Ne znam koji će mu vrag ATP i sindikat i ostalo...fino treba da se povuče pa neka vode oni koji su spremni da poviju glavu...ali previše je igrača nezadovoljno...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • G.O.A.T.

                Jedan jedini. Bravo majstore, bravo šampione!!!



                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                Last edited by cacanin; 29-08-20, 20:23.

                Comment


                • Ho ho hoooo toooo mačkoooo macaneee
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • 35. Masters
                    80.titula

                    [emoji173][emoji173][emoji173]

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mozak.

                      Comment


                      • https://twitter.com/BenRothenberg/st...008212480?s=19

                        Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Čestitam mu na tituli. Stvarno izgleda kao da može da pobedi kad god poželi. Ovaj mentalni napredak posle osvajanja Wimbledona 2018te mu je doneo generalno poboljšanja i on je opet na vrhuncu karijere, igra bolje nego ikada. To je za proučavanje.

                          Neizmerna zahvalnost Bogu koji je stvorio sve oko nas, i njega postavio da bude iz naše zemlje Srbije.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 80. ejtipi titula
                              35. masters
                              2. golden masters
                              2. masters bez Top 10 pobjede (Rim 2008.)
                              1. atp vaza nakon pandemije
                              1. atp čaša nakon prelezanog covida
                              1. atp ćup pred praznim tribinama ....
                              15. vezana sezona sa bar 3 atp finala
                              26. vezana pobjeda
                              25-0 protiv kanadskih tenisera
                              50. pobjeda nad njemackim teniserima (vs Struff)
                              10. uzastopno dobijenih tajbrejkova & counting
                              19-1 tajbrejk skor u poslednjih 20
                              prvi tajbrejk bagel (7:0 Bautistu) jos od 2004.
                              51. masters finale
                              25. masters finale u S.Americi (13 IW/MI, 12 CA/CI)
                              1100. atp mec (vs Sandgren)
                              - preskocen Safin po broju asova (5753)
                              - prebacen procenat od 70% uspjesnosti u finalima
                              - zacementiran br.1 ... maltene do kraja god.
                              .... .....

                              Comment


                              • "1. atp ćup pred praznim tribinama "

                                [emoji4][emoji4]


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X