Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha... Kralj [emoji1]

    Comment


    • Jao kako me nervira...
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Solidno za prvi mec posle toliko vremena, vazno je da je pokazao zelju i volju da ide do kraja u ovom mecu. Videcemo danas ima li nekog napretka, valjda ce ga ovo istegnuce vrata proci, bas mu pravi problem.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Danas bi mu bolje bilo da ne kalkulise previse, Sangren ce isto biti zesce nalozen, s tim sto ima da ponudi vise od Berankisa.

            Doduse, Berankis je igrao bas blizu osnovne, rano je udarao lopticu i to je bas opucalo Novaka. Sangren je susta suprotnost, on stoji bas daleko, tako da moze ustvari da bude laksi posao za Novaka. Vidjecemo..

            Comment


            • pa mislim,ako izgubi od sandgrena koji nije mogao federea koji je igrao na jednoj nozi da pobedi
              Wizard

              Comment


              • A sad Strumf.. Je li Craig O'Sshannessy jos uvijek uz njega? Svakako mozemo ocekivati zilav otpor.

                Comment


                • Nije vise u Novakovom timu, nijen odavno.


                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma, uz Struffa, bre. Znam da je radio s njim do prije korone.

                    Comment


                    • Radi sa nekolicinim igraca, ne znam da li je uz Nemca jos uvek, tj zaboravila sam da je uopste.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mislio je na saradnju Strumfa i Craiga.

                        Dobar Novak. Bravo.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Sandrgren je solidan ali limitiran igrac, pa lako pobjeda protiv njega ne bi trebala da bude neko mjerilo. Medjutim, nacin na koji je Novak igrao, kretanje, FH, BH, voleji, izbor udaraca pa cak i servis... je impresivan. I sve to vjetru poslije 6 mjeseci pauze i male povrede u zadnjih par dana.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ma, uz Struffa, bre. Znam da je radio s njim do prije korone.
                            Eto ni Olja te nije danas skontala na koga misliš...k'o ja sinoć...preciziraj...

                            Sve u svemu Novak je ostavio pozitivan utisak na mene danas.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Eto ni Olja te nije danas skontala na koga misliš...k'o ja sinoć...preciziraj...
                              A u oba slucaja lijepo navedem ime osobe na koju mislim. Ja ne umijem preciznije. Bice da su mentalitetske razlike.

                              Comment


                              • Na Novakovoj temi pitas za bivseg saradnika
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X