Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanja ne bih da kvarim slavljenicko raspolozenje, ali isto tako se pricalo i prosle godine za Nadala, pa vidi sta se desilo.
    Nemoj da gledas toliko unapred, ko zna sta ce biti sledece godine, ko zna ko ce da ispliva na povrsinu, moras da racunas da ce svi sada davati 150% da pobede Djokovica, tako da je bolje da uzivas u trenutku.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ију колико је бодова... сда кад буду скинули Фекију 1400 и Надалу 1200 од завршног турнира Ноле ће имати бодова колико њих двојица скупа..

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Vanja ne bih da kvarim slavljenicko raspolozenje, ali isto tako se pricalo i prosle godine za Nadala, pa vidi sta se desilo.
        Nemoj da gledas toliko unapred, ko zna sta ce biti sledece godine, ko zna ko ce da ispliva na povrsinu, moras da racunas da ce svi sada davati 150% da pobede Djokovica, tako da je bolje da uzivas u trenutku.
        Pa zasto onda kvaris, ako vec ne zelis?

        Meni to ne moze da pokvari slavlje, jer trenutno ne slavim, ja ne slavim pobede sportista za koje navijam, meni je samo mnogo toplo oko srca kad su na vrhu, proderem se kad je neka epska pobeda u pitanju u sebi, malo tise kroz usta, i za 10 minuta sam kao da se nista nije desilo... Ja sam sinoc bio spreman da zplacem jer se toliko ubijaju, sve su dali da bi pobedili, obojica su se jedva kretali na kraju, ali su poneseni trenutkom izdrzali i ostali na nogama... Kao i ja. Trenutno sam miran i spokojan, maltene u nekom zen stanju. Moze se reci da je to neki moj nacin da slavim - spokoj.

        A sto se tice tvoje konstatacije, moje se misljenje ne menja, ako pogledas rezultate od Nadalove prosle godine i ove Noletove godine, jedina slicnost je u broju osvojenih GSova, sve ostalo je potpuno neuporedivo, ali ne-u-po-re-di-vo. Sa necijom sezonom se ova Noletova moze uporediti, sa McEnroe-ovom i sa Federeovom 2005 (ako se ne varam, kad je imao 81-4, maltene kao McEnroe), a znamo sta je posle istih bilo sledece godine... Da ce neko isplivati, hoce, kad tad ce isplivati, neko ko ce moci da umrtvi igru do bola, a onda, na vrhuncu dosade, da razvali viner koji para vazduh, to je neki generalni plan za Noleta, to prolazi... A i kad se pojavi taj neko, pitanje je koliko ce taj neko dugo to moci da radi...

        Uzivaj u magiji koja se desava, ovo je posebno za svakog ko voli tenis, za koga god da navija.

        Originally posted by Zika View Post
        Ију колико је бодова... сда кад буду скинули Фекију 1400 и Надалу 1200 од завршног турнира Ноле ће имати бодова колико њих двојица скупа..

        Iju, stvarno, jos malo pa ce biti tako... Au!

        Comment


        • Pa ja ti to i kazem, uzivaj u trenutku, budi u tom tvom zen stanju, neka ti bude toplo oko srca, nemoj razmisljati sta ce biti sledece godine.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa ja ti to i kazem, uzivaj u trenutku, budi u tom tvom zen stanju, neka ti bude toplo oko srca, nemoj razmisljati sta ce biti sledece godine.
            I ti, takodje, verujem da je na mestu da se vrati dobrocudni savet, pa cu te savetovati da uzivas u mecu protiv Australije i uzivaj u slikama bliznakinja...

            Comment


            • hvala Bojanaaa


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                I ti, takodje, verujem da je na mestu da se vrati dobrocudni savet, pa cu te savetovati da uzivas u mecu protiv Australije i uzivaj u slikama bliznakinja...
                hvala, to i planiram
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Inace, ovo je, da kazemo jubilarna, 10 nedelja koju ce Nole provesti na vrhu ATP liste... Nije da je vise i bitno, obezbedio je godinu kao broj 1, a, koliko god da su mu rezultati losi, Nadal ga ne moze prestici pre IW i Miamia... To je nekih 30ak nedelja sigurica... Naravno, time nismo zadovoljni!

                  Comment




                  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • idemooooo



                      thdisco_plesnjak.gif


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa ja ti to i kazem, uzivaj u trenutku, budi u tom tvom zen stanju, neka ti bude toplo oko srca, nemoj razmisljati sta ce biti sledece godine.
                        Moze li da se postigne zen stanje neposredno nakon prskavanja cira? ... Ja sam prespavao sinocni mec, jer je Nadala samo zrijeb odveo u finale... Nista tu nije bilo nepoznato. Greota sto je Feki igrao polufinale, a ne finale... Ali ono sto se desavalo u polufinalu kod pravih fanova izaziva ozbiljne zdravstvene probleme... Oni koji ih vec imaju, nek pripaze malo...

                        Comment


                        • Принц, КараЂоковић нема намеру да стане са освајањем титула и следеће године.... такав је карактер!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ziko,vidjecemo za koju godinu ko ce ga smijeniti





                            thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif thdisco_plesnjak.gif


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ух, за коју годину? Па такв је тенис. То је нормално.. Сада се спремају играчи са проту игром за Новака... то је циклус који је незаустављив...дотле Принц КараЂоковић мора да обави своје...тек је почетак!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ziko,zato i rekoh za koju godinu...jer dugo dugo ce Novak da bude jedini vladar na planeti


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X