Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Znas kako.. toliko me ovo iscrpilo, da.. I treba da se seru po njemu! I treba, kad svoje drzave nema! Kad svog naroda nema! Kad si niciji, onda si svaciji! Kad si svaciji, onda te svi skubu i razvlace kao tranju! I tako i treba...

    Bas me zanima sta bi rekli ljudi kada bi on, kao i Selesova, sad odlucio da promijeni drzavljanstvo. Pretpostavljam da bi se javila armija moralista da ponovo sere kako je izdajnik, kako nikad nije ni bio patriota, kako je to djubre jedno....

    Dobar si ti ali kad se uznemiriš onda kreneš da lupaš malo Državu nema, nemamo je ni mi. Svoju zemlju svakako ima i svoj narod. Javno je dobio brojne poruke podrške a privatno verovatno još više.

    Comment


    • Iskrene su Novakove suze na Adria turu. To su bile suze jer zna sta se oko njega desava, zna koliko je njegov narod uspavan i manipulisan. To su bile suze jer mora da ucestvuje u korona promociji prevari, jer nema izbora, u takvom svijetu u kojem on zivi potrebno je zrtvovanje.( svaki sportista i poznata licnost sluzi za takvu vrstu promocije).

      Zar mislite da je organizacija takvog tura logicna u vrijeme takozvane korona pandemije? Turnir je na kraju uradio samo jedno, ispromovisao korona virus, i to preko glavne zvijezde.

      Sam Novak nikad ne bi organizovao ovaj turnir u ovo vrijeme, jer zna da bi dao povod medijima u promociji virusa.

      Nadam se da ce Novak jednog dana progovoriti o svemu ovome, zivi bili pa vidjeli.

      Comment


      • Ides u lukac!

        Dakle imamo, ako sam dobro razumela:
        -plakao zbog promocije korone
        -morao da promovise koronu, jer nije imao izbora
        -mada mi ovde nesto nije jasno: nezamislivo da organizuje jedan takav tur, ali pajz sad ...u vreme tzv. pandemije korone ???
        A sve to promoviase pajz sad 2, u drzavi koja maltene negira virus >> ovo kazem ja.

        Nista mi nije jasno.
        Za koga on to zapravo radi?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nisam rekao da je plakao zbog promocije korone. Procitaj opet sta sam napisao. Plakao je zbog svog naroda, koji je duboko uspavan, plakao je jer i on mora da ucestvuje u globalno medijskoj promociji korone, koja utice na taj narod. Zbog naroda je plakao.

          Za koga radi? Radi za sebe.

          Comment


          • Ahaaa, a pa sto je morao?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kad je teško tu je Ana Divac
              Krv ti jebem još samo Psiho da se obrati
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Obrati paznju koga najvise zahvata korona virus. Sportiste i sve ostale javne licnosti. Oni sluze za promociju. Ako treba da se promovise koka-kola, promovisat ce je. Sad je na redu korona virus.

                Sto je morao? Jednom kad udjes u taj svijet koji mi obicni ljudi ne razumijemo, nema ti povratka, posebno na visokom nivou na kojem je Novak. Primoran si da radis neke stvari koje ne bi radio. To je promocija veoma stetnih stvari za obicne ljude.

                Ko malo dublje udje u sve to, jasno mu sve postane.

                Novak prije svega na licnom planu promovise dobre stvari za sve ljude, pogotovo za svoj narod. Kad bi se svi okrenuli ishrani koju Novak promovise Srbija bi se digla iz mrtvih, jer bi se narod promijenio.( ovdje prvenstveno mislim na uklanjanje glutena iz ishrane, koji je visestruko stetan za psihu i mentalno zdravlje, jasna je veza mozga i crijeva) . To je njegova licna promocija.

                Ostale promocije u kojima ucestvuje se lako prepoznaju, razne reklame za razne korporacije itd.

                Comment


                • A mislis da ce jednom o tome da pise, da ce smeti?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Jameis Winston (u kontaktu sa svojim saigračima, pogotovo sa O-line i wide recieverima), u krdu ljudi na protestu.

                    NFL stranica okačila, očekujem pohvale od sportskih analitičara Shannona i Skipa.

                    A moja poruka je ".i. ga licemeri ko god proziva Djokovića". Onako, čista, jasna i nedvosmislena poruka. Uzimajući u obzir da je Amerika ugroženija i da je Winston svaki dan na treningu sa svojom ekipom gde su svi u kontaktu i ima 50-60 igrača koji će se potencijalno sresti plus staff.

                    Majmunoliki svet. Počinjem da verujem da su ljudi nastali od majmuna. Koja doza licemerja. Smeta Novak a ostali ne.

                    Pusjo bravo ali nemoj objašnjavati to goyimu
                    Last edited by Cassius Clay; 25-06-20, 09:15.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      Znas kako.. toliko me ovo iscrpilo, da.. I treba da se seru po njemu! I treba, kad svoje drzave nema! Kad svog naroda nema! Kad si niciji, onda si svaciji! Kad si svaciji, onda te svi skubu i razvlace kao tranju! I tako i treba...

                      Bas me zanima sta bi rekli ljudi kada bi on, kao i Selesova, sad odlucio da promijeni drzavljanstvo. Pretpostavljam da bi se javila armija moralista da ponovo sere kako je izdajnik, kako nikad nije ni bio patriota, kako je to djubre jedno....
                      Koji narod druže Srbi su čergari bez identiteta. Pomode najobičnije. Veću svest imaju oni što žive ispod mostiva a zovemo ih Romi.

                      Naravno da treba da promeni državljanstvo. Pa njega se odriču rodjeni fanovi isprani mozgovi. Egoisti ograničeni.

                      Dečko nije uradio n i š t a loše. Ništa što ne rade sportisti u SAD, samo okruženi hiljadama demonstranata.
                      Last edited by Cassius Clay; 25-06-20, 09:19.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A mislis da ce jednom o tome da pise, da ce smeti?
                        Daj molim te. Ne podstici ga vise.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pusjo brate/sestro ne piši to goyimu. Oboriće te svinje u blato da se valjaš sa njima. Meni je žao Novaka ali znao sam odmah posle vakcina da će ga pikirati plus njegov lifestyle, način života koji promoviše zdravlje.

                          Kome treba duhovno osvešćen sportista koji bi bio uzor mladima?

                          To već izlazi iz pojma gladijatora a dovoljno je popularan da podstakne i druge sportiste na razmišljanje.

                          Treba očekivati nogu na svakom koraku, od zlikovaca i zločinaca.

                          Comment


                          • Ziv bio, brate/sestro.

                            Tesko ce me oborit. Etiketa teoreticara zavjere mi ne gine. Pozdrav, dosta sam pisao.

                            Comment


                            • Ja se slažem sa Pujsom. Ali ne bih baš tako pisao. Činjenica je da su izbrendirali ovu priču. Virus je postao brend. Dok su mazali ljudima oči sa vakcinama i dok su se svi bavili Bil Gejtsom na mala vrata ušli testovi PCR a posle i antitela. Neko je uneredio gaće od para.

                              Isključi televizor, uključi mozak...

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Djokovic opet na naslovnoj strani CNNa. Ajde juce razumem, ali danas su ga preterali. Ovoliko nisu pisali o njemu kada je vezao 4 slema...
                                Da li mislis na ovo?

                                https://edition.cnn.com/2020/06/24/o...mas/index.html
                                Djokovic's folly is a lesson to the world

                                1.
                                Potpuno je normalno da Djokovic dobija sada vise publiciteta nego ikad prije. Korona virus izaziva vecu paznju medijia nego ce tenis ikada izazivati. Nije tema Djokovic nego virus.

                                2.
                                Autor teksta je pobornik restriktivnih mjera i u tom smislu je slucaj Djokovic dosao kao kec na desetku: "Evo vam primjera sto se desava ako se mjere relaksiraju."
                                Last edited by NI; 25-06-20, 14:44.

                                Comment

                                Working...
                                X