Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja znam kako funkcionise, a narocito znam kako funkcionise taj vas dramoser. Kad god bi bio isprozivan po moralnoj osnovi, on bi morao da reaguje i da elaborira. Ovdje MORA da se isprovocira njihova reakcija. MORA!

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Cekaj, sestro.. Jel tvoj zakljucak da zbog takvih predrasuda treba odustati od bilo kakvog oblika pritiska na vlast? Jel to? Zasto se rasprava s tobom svodi na Vrzino kolo? Ulazimo u beskonacnu petlju! Ja kazem da treba drzava da reaguje i to ODLUCNO - ti kazes da joj ne pada na pamet tako nesto - ja kazem da zbog toga treba napraviti pritisak - ti kazes da to nema ko da uradi (??!!) - ja kazem da i te kako ima - ti onda kreces iz pocetka sa pricom da drzavi tako nesto ne pada na pamet.

      Zaustavi se, molim te!
      Gde si druže ušao sa njom u tu raspravu, odustani bolje. Devojka bez obzira ikakvog, samo će da ti spinuje u krug, neće odustati, hoće da ti odustaneš. Mani je, kad prestanemo da pišemo, otići će i ona na neku drugu temu da tamo truje...

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Cenim Viskovica zaista, sli ovaj tekst je najblaze receno debilno neargumentovano zastitnicki nastrojeno stivo.
        Smesno...
        ...kako i treba da bude od novinara koji ga prati godinama i koji je na neki nacin i njegov prijatelj-i neven takodje


        ako mogu strani novinari onako srati,moze i visko...

        i kao sto je joker kazao,novak ne sme da oseti otudjenost od ljudi sa balkana...njega nece ubiti svet,ubicemo ga mi (TW je vec pun odvratnih fora)

        mi njega ne zasluzujemo.punktum.
        Wizard

        Comment


        • i molba-jel moze ovo da se prebaci iz fan teme?
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Kako ste zatrovani, tesko meni.. Znas sta? Bolje da covjek nervno popusti sad, da se totalno psihicki urusi u samoci, da vise jedan jedini turnir ne osvoji zbog toga i ode u prevremenu penziju, samo da bi Olji i sl antirezimlijama srce bilo na mjestu sto drzava nije skocila u odbranu svog najveceg sportiste u istoriji. Pored takvog naroda, on je i zasluzio sve ovo. I jos gore. Jebala vas politika!!!

            Kako ne kapirate da je on, koliko god djelovao nepromisljeno, SVE RADIO PO PROPISIMA???? Ali SVE!!! I mecevi i publika i partijanje i fudbal i kosarka i peskiri.... sve je PO PROPISIMA!!! Kapiras li ti to?? Drzava je donijela odluku da je sve to ok! Zato sad u ime drzave neko MORA da preuzme odgovornost za sav taj ambijent u kom se Adria odrzala!

            To sto ti ne podnosis Vucica apsolutno nije bitno u cijeloj prici. Da se sve ovo odigralo u nekoj Siriji i da je ovako najebao neki njihov sampion, mene ne bi puno zanimalo sta ima da kaze neki njihov anonimus iz drzavne uprave. Ali ASAD licno kad bi se obratio svijetu, bez obzira koliko ga svijet smatrao diktatorom, pa kad bi rekao: "Mi smo krivi, jer su nase preporuke bile pogresne", vjeruj mi, sve bi se okrenulo. To tako funkcionise. Ali vi ste toliko zadojeni mrznjom, da ce i Novak licno tu mrznju osjetiti na svojoj kozi. I treba! I treba, kad pripada ovako otrovnom narodu!
            Koliko ti lupetas i koliko si bezobrazan reci nemam.
            Resi te svoje tanke zivce ili sto bi moj deda rekao za takve, skloni dupe koje ti uz gusu, pa pa onda komuniciraj ako si sposoban, u suprotnom zabidji me u sirokom luku.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Padaju maske...

              Comment


              • zgleda da smo svi tanki s zivci...

                s'd su zivci skupi...

                kako ne kapiras olja sta oce da kaze?i ja sam se zaleteo nocas,pa smo se objasnili.on ima pravo...e sad,sto su nasi i kakvi...
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ljudi umiru od virusa, to valja imati na umu. Sto je za ovu pricu vaznije, mnogi mladih ljudi, punih energije i zivota, zive u izolaciji iako virus za njih nije opasan. To rade da bi zastitili stare ljude za koje virus jeste opasan. Oni smatraju da se zrtvuju i ta im zrtva ne pada lako, pogotovo na duze vrijeme. Mladost trazi aktivnost, to je prirodno. Mnogi isto tako dovode u pitanje ispravnost restriktivnih mjera, ne bi li bilo razumnije i ekonomski pametnije naci nacina da zastitis stare ljude bez takvih ogranicenja mladom dijelu stanovnistva. Na duze staze su ove mjere neodrzive. Doci ce do spontanog krsenje, sve ce da pukne.

                  I tu je Novak pogodio zivac! Mnogi su zeljni upravo onoga sto je Novak napravio - druzenja. Zbog toga je incindent dobio takvu medijsku buku.
                  Da, malo zbog toga, malo i zbog onog da jedva cekaju ko zapete puske da nesto napravi sto nije po njihovim standardima i merilima. Oni intervjui koje je imao na Instagramu sa raznim sto strucnjacima, sto malo opskurnim likovima vec docekani na noz, naravno uz mnogo lazi i spinoivanja, tako da ta medijska paznja i hajka bas psihicki smara svakog, mogu misliti njega.
                  No, to ga ceka do kraja karijere sigurno.

                  Ne znam, ali mnogo godina unazad se vec pitam, ima li PR tim uopste, jer koliki god da je zagovornik slobode misljenja i govora, mora prosto da shvati da svet ne zeli i njie spreman da cuje sve. Dobro to je vec malo druga tema, ali povezana sa hajkom i animozitetom prema njemu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • evo,enti put-nisu ga voleli ni pre korone,naprotiv...
                    Wizard

                    Comment


                    • Novak se rešio korone što je dobro. Ono što je loše je njegova naivnost, gotovo dečija. Ali to je on, ne može i ne treba biti drugačiji.

                      Ne želim ni da čitam pisanja pojedinih tenisera, kvazi novinara i lažnih moralista, ne treba mi ta nervoza.

                      I ovo će proći. A onda, neka Christopher to kaže umesto mene.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • ma to je sjajnio...i sad mi samo nametnulo,ne znam sto

                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Olja, da ne radim quote jer je predugačko ali tebi odgovaram,

                          Tvoji rezoni su mahom ispravni. Ipak deluješ mi malo naivno. Treba malo da zakopaš u istoriju događaja. Virus sa maltene identičnim simptomima kruži populacijom, bar u Srbiji nekih godinu i po dana. Nikad nije odlazio i nikad neće otići. To je mikroorganizam. Pad imuniteta prouzrokuje toplo-hladno. Može napolju da bude 40 stepeni, uzmi da radiš u industriji hrane pa izlazi stalno malo napolje malo unutra imaš zasigurnu prehladu a i ozbiljnije. Nešto poput klime samo x10.

                          Tako da ta priča, ovaj mi preneo onaj mi preneo ne pije vodu. Većina ljudi na ovom forumu raspravlja o tome da je Novakov brend i imidž narušen a i šire bogami. Svi su ovu priču već provalili. Tako da vredno diskusije je da je Novak naivno nastupio i narušio sebi imidž a ne nekome zdravlje. Sve ostalo su fore manipulacije.

                          Ne potcenjujem virus. Hoću da kažem da ako se Dimitrov razboleo on je jebeni kreten i glup je ko noć. Sam je kriv.

                          A virusi su tu stalno, malo edukacije nije na odmet. Ovo ne mislim za tebe da si needukovana, već naivna.
                          Bože kako se frljate sa klasifikacijama.

                          Uopšte nije poenta što sam ja naivna i kako ja vidim stvari, već svet kako ih vidi.
                          Naravno da virusi postoje preko cele godine, ali kad si imao epidemiju gripa u aprilu, maju pa u junu, kada je u tom periodu bila pandemija gripa i ovoliko zaraženih i umrluh? Pa nikad.

                          Činjenica je da se leti ljudi manje zadržavaju u zatvorenim prostorijama, sve je otvoreno, više konzumiraju voće i povrće, pa se razboli tu i tamo poneko i retko, ali nema epidemije, nemaš pune bolnica zbog gripa ili nekog drugog respiratornog virusa.

                          Ne vidim da sam naivna ni po tome što ja verujem u postojanje #covida19, a ti to negiraš, dok većina opet viče da nije baš tako, uostalom ja ti to pravo ne oduzimam.
                          E tako je i Novak trebalo da uradi. Sa (straho)poštovanjem i obazrivo, jer ne znamo ipak sa čime se susrećemo. Nismo baš toliki naučnici kao što mislimo.
                          Ovde je ispao naivan samo on, jer je verovao ovoj bandi, ali isto tako sigurna sam da se on njima nikada nije nešto ni bavio da bi znao kakvi su zapravo.

                          Imidž mu nije narušen, mada da vidimo kako će sve da se završi, koliko je obolelih, u kakvom su stanju, a Dimitrov ima deo svoje krivice apsolutno, no ako si pozvao gosta, čuvaj ga onda, ne izlaži nepotrebnom dodatnom riziku, ma koliko je virus "oslabio". To što država ne brani okupljanja i druženja, ne znači da treba da isključimo mozak i sopstvenu odgovornost.

                          A ja bih tužila državu i struku za obmanjivanje i prikrivanje pravih brojki i stanja. Zašto na meni kola da se lome? Samo što neće to da uradi.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Bože kako se frljate sa klasifikacijama.

                              Uopšte nije poenta što sam ja naivna i kako ja vidim stvari, već svet kako ih vidi.
                              Naravno da virusi postoje preko cele godine, ali kad si imao epidemiju gripa u aprilu, maju pa u junu, kada je u tom periodu bila pandemija gripa i ovoliko zaraženih i umrluh? Pa nikad.

                              Činjenica je da se leti ljudi manje zadržavaju u zatvorenim prostorijama, sve je otvoreno, više konzumiraju voće i povrće, pa se razboli tu i tamo poneko i retko, ali nema epidemije, nemaš pune bolnica zbog gripa ili nekog drugog respiratornog virusa.

                              Ne vidim da sam naivna ni po tome što ja verujem u postojanje #covida19, a ti to negiraš, dok većina opet viče da nije baš tako, uostalom ja ti to pravo ne oduzimam.
                              E tako je i Novak trebalo da uradi. Sa (straho)poštovanjem i obazrivo, jer ne znamo ipak sa čime se susrećemo. Nismo baš toliki naučnici kao što mislimo.
                              Ovde je ispao naivan samo on, jer je verovao ovoj bandi, ali isto tako sigurna sam da se on njima nikada nije nešto ni bavio da bi znao kakvi su zapravo.

                              Imidž mu nije narušen, mada da vidimo kako će sve da se završi, koliko je obolelih, u kakvom su stanju, a Dimitrov ima deo svoje krivice apsolutno, no ako si pozvao gosta, čuvaj ga onda, ne izlaži nepotrebnom dodatnom riziku, ma koliko je virus "oslabio". To što država ne brani okupljanja i druženja, ne znači da treba da isključimo mozak i sopstvenu odgovornost.

                              A ja bih tužila državu i struku za obmanjivanje i prikrivanje pravih brojki i stanja. Zašto na meni kola da se lome? Samo što neće to da uradi.
                              a ja bih molio tebe,po drugi put,kao domacina ovog fan kluba da se ovo isece i smesti negdi drugdi
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne znam, ali mnogo godina unazad se vec pitam, ima li PR tim uopste, jer koliki god da je zagovornik slobode misljenja i govora, mora prosto da shvati da svet ne zeli i njie spreman da cuje sve. Dobro to je vec malo druga tema, ali povezana sa hajkom i animozitetom prema njemu.
                                Apsolutno si u pravu, PR tim što pre da lepo povede računa o Noletovim izjavama i takodje ispadima najuže mu porodice koji mu sa najboljom namerom prave medvedju uslugu.

                                Jednostavno ne može, ne bi smeo baš uvek da iskaže svoje mišljenje; posebno ako to što ima da kaže nije baš ono, da kažem, mainstream. To se ne oprašta nikome, čak ni nama anonimusima a kamoli javnom liku kao što je jedan od najpoznatijih sportista sadašnjice.

                                Kaže Nole nedavno, kad je bila polemika o vakcinama, lečenju itd: “Imam prava na svoje mišljenje” Pa imaš brate, ali kod svoje kuće, pred ženom i porodicom pa nek ostane medju vama.

                                Imaš pravo, ajde, otkucaj na tw, objavi na Inst, daj izjave na sav glas (kurči se, da prostite) imaš pravo, niko ti to ne osporava, ali prihvati da ćeš dobiti odgovor jel danas svaki novinar, “novinar”, i svaka šuša ima FB, TW, Inst i takodje ima pravo da ti odgovori i da digne veliku hajku što veća hajka - tim veća zarada, a ti nisi anonimus i morao bi da vodiš računa o tome šta i kako pričaš i radiš ili da jednostavno prihvatiš da ćeš im na taj način davati povoda za nastavak sa hajpom, hejtom i hajkom.

                                Pa sad ti kako hoćeš... Ali posle nema da se ljutiš i jadaš kako te, eto, ne vole, ne shvataju, ne uvažavaju itd
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X