Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Pa što si išla ako si mislila sve to? Ja te ne osudjujem, meni je drago što si išla i ti si u mojim očima poptuno ispravno postupila i potpuno si normalna.

    Samo ne znam hoćeš li svoj test odgovornosti proći pošto vidim da pričaš kao da je Novak bacio osiromašen uranijum u Bg i Hrvatsku gde se ljudi masovno okupljaju i sede jedni s drugima.

    Meanwhile, u SAD horde prave komune u Sijetlu. Jaka nam distanca.

    4. jula Britanci izlaze iz karantina koliko znam, biće tek novih zaraženih.

    U NFL spremaju zamene za kvoterbekove pošto se računa da će neki propustiti 2 sedmice zbog covid19.

    Gde gori, objasni ti meni? Gde gori? Ozbiljno vas sve pitam, je l Novak ubio nekoga ili?


    Sent from my iPhone using... using my brain cells
    S obzirom da baš puno vremena provodiš na forumu, čudo jedno kako ne čitas šta drugi pišu, ne pamtiš ili si ovde samo zbog svojih monologa

    Više puta sam pisla, a uostalom i u postu koji si citirao stoji da je manji rizik zaraziti se tamo na tenisu, nego na onom fakin fudbalu gde svi oko tebe viču, pevaju, pljuju, dižu ti za vrat.
    Procenila sam dakle da rizik postoji, ali ne veći nego na poslu gde se većina ponaša kao da se ništa ne dešava, ili imaju tinejdžere, studente u kući koji žive punim plućima ili što bi se reklo neodgovorni dibidus.

    Novakova krivica postoji, mora da postoji jer je pravio nerazumljive neke odluke i gafove, a nigde nisam rekla ništa tako teško kao da je bacio osiromašeni uranijum na Srbiju i Hrvatsku -.-, ne znam gde si to pročitao čak ga i opravdavam donekle, znači ne može da nosi sav taj teret krivice sam, nije jedini u ovome, ali je prosto pravio velike greške.
    Za mene je nedopustivo da pravi partije, da organizuje noćni život, da se igra košarka, da se družim sa klincima, navijačima i gostima na terenima kao da je situacija regularna, kao na svakom turniru što se dešava u normalnim okolnostima. To su prosto čudne stvari na koje sam reagovala odmah čim sam ih videla, čim su izašli snimci sutradan. Baš sam bila iznenađena, jer koliko god da on ima liberalne stavove o virusu, lečenjima, alternativi, mora prosto da poštuje drugog koji ima drugačija mišljenja pogotovo što on nije bilo ko. Zvao je goste, tu su bili navijači, njegovi simpatizeri, tu su bila deca znači mora da postoji odgovornost prema njima, ma šta mislio o svemu. Na kraju ima i roditelje već u godinama i sa nekim istorijama bolesti.
    Organizovali smo turnir, ok tu je publika i sad tu je trebalo da se na tome sve završi, ništa više od toga, nikakva druženja, nikakvo zezanje ili večere ali van kamera i javnosti jer je situacija takva u celom svetu, jer je pandemija, jer ljudi negde umiru, koliko god da se Srbija otvorila i spustila mere, virus nikad nije otisao. To je bila greska, velika nepormišljenost, pošto sada kada se zna da ima zaraženih sa turnira, kada se masovno šeruju ona šenlučenja i basketi, onda radi i neprijatelj, on ne miruje....laže i izmišlja opako.
    A više puta ponovljena laž, postaje istina. Nikada nije rekao da je protiv vakcine, nikada Jelena nije rekla da je 5G odogovoran za virus, ali lavina je pokrenuta. Da vidimo samo kako će i da li će de brzo sve smiri.

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Novakova krivica postoji, mora da postoji jer je pravio nerazumljive neke odluke i gafove, a nigde nisam rekla ništa tako teško kao da je bacio osiromašeni uranijum na Srbiju i Hrvatsku -.-, ne znam gde si to pročitao čak ga i opravdavam donekle, znači ne može da nosi sav taj teret krivice sam, nije jedini u ovome, ali je prosto pravio velike greške.

      Za mene je nedopustivo da pravi partije, da organizuje noćni život, da se igra košarka, da se družim sa klincima, navijačima i gostima na terenima kao da je situacija regularna, kao na svakom turniru što se dešava u normalnim okolnostima. To su prosto čudne stvari na koje sam reagovala odmah čim sam ih videla, čim su izašli snimci sutradan. Baš sam bila iznenađena, jer koliko god da on ima liberalne stavove o virusu, lečenjima, alternativi, mora prosto da poštuje drugog koji ima drugačija mišljenja pogotovo što on nije bilo ko. Zvao je goste, tu su bili navijači, njegovi simpatizeri, tu su bila deca znači mora da postoji odgovornost prema njima, ma šta mislio o svemu. Na kraju ima i roditelje već u godinama i sa nekim istorijama bolesti.
      Organizovali smo turnir, ok tu je publika i sad tu je trebalo da se na tome sve završi, ništa više od toga, nikakva druženja, nikakvo zezanje ili večere ali van kamera i javnosti jer je situacija takva u celom svetu, jer je pandemija, jer ljudi negde umiru, koliko god da se Srbija otvorila i spustila mere, virus nikad nije otisao. To je bila greska, velika nepormišljenost, pošto sada kada se zna da ima zaraženih sa turnira, kada se masovno šeruju ona šenlučenja i basketi, onda radi i neprijatelj, on ne miruje....laže i izmišlja opako.
      Ljudi umiru od virusa, to valja imati na umu. Sto je za ovu pricu vaznije, mnogi mladih ljudi, punih energije i zivota, zive u izolaciji iako virus za njih nije opasan. To rade da bi zastitili stare ljude za koje virus jeste opasan. Oni smatraju da se zrtvuju i ta im zrtva ne pada lako, pogotovo na duze vrijeme. Mladost trazi aktivnost, to je prirodno. Mnogi isto tako dovode u pitanje ispravnost restriktivnih mjera, ne bi li bilo razumnije i ekonomski pametnije naci nacina da zastitis stare ljude bez takvih ogranicenja mladom dijelu stanovnistva. Na duze staze su ove mjere neodrzive. Doci ce do spontanog krsenje, sve ce da pukne.

      I tu je Novak pogodio zivac! Mnogi su zeljni upravo onoga sto je Novak napravio - druzenja. Zbog toga je incindent dobio takvu medijsku buku.

      Comment


      • Olja, da ne radim quote jer je predugačko ali tebi odgovaram,

        Tvoji rezoni su mahom ispravni. Ipak deluješ mi malo naivno. Treba malo da zakopaš u istoriju događaja. Virus sa maltene identičnim simptomima kruži populacijom, bar u Srbiji nekih godinu i po dana. Nikad nije odlazio i nikad neće otići. To je mikroorganizam. Pad imuniteta prouzrokuje toplo-hladno. Može napolju da bude 40 stepeni, uzmi da radiš u industriji hrane pa izlazi stalno malo napolje malo unutra imaš zasigurnu prehladu a i ozbiljnije. Nešto poput klime samo x10.

        Tako da ta priča, ovaj mi preneo onaj mi preneo ne pije vodu. Većina ljudi na ovom forumu raspravlja o tome da je Novakov brend i imidž narušen a i šire bogami. Svi su ovu priču već provalili. Tako da vredno diskusije je da je Novak naivno nastupio i narušio sebi imidž a ne nekome zdravlje. Sve ostalo su fore manipulacije.

        Ne potcenjujem virus. Hoću da kažem da ako se Dimitrov razboleo on je jebeni kreten i glup je ko noć. Sam je kriv.

        A virusi su tu stalno, malo edukacije nije na odmet. Ovo ne mislim za tebe da si needukovana, već naivna.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          S obzirom na to kakvu reputaciju i kakav kredibilitet ima kod vecine u narodu, bolje da cuti. Samo bi dolio ulje na vatru, jer nema apsolutno nikakvu tezinu njegova rec, vec sasvim suprotno, dakle covek je idiot. A sigurna sam da takav stav prema njemu imaju i stranci, jer vec se uveliko raspravlja o namestenim brojkama bolesnih i preminulih u proteklom periodu i ti sve zbog izbora.
          Kako ste zatrovani, tesko meni.. Znas sta? Bolje da covjek nervno popusti sad, da se totalno psihicki urusi u samoci, da vise jedan jedini turnir ne osvoji zbog toga i ode u prevremenu penziju, samo da bi Olji i sl antirezimlijama srce bilo na mjestu sto drzava nije skocila u odbranu svog najveceg sportiste u istoriji. Pored takvog naroda, on je i zasluzio sve ovo. I jos gore. Jebala vas politika!!!

          Kako ne kapirate da je on, koliko god djelovao nepromisljeno, SVE RADIO PO PROPISIMA???? Ali SVE!!! I mecevi i publika i partijanje i fudbal i kosarka i peskiri.... sve je PO PROPISIMA!!! Kapiras li ti to?? Drzava je donijela odluku da je sve to ok! Zato sad u ime drzave neko MORA da preuzme odgovornost za sav taj ambijent u kom se Adria odrzala!

          To sto ti ne podnosis Vucica apsolutno nije bitno u cijeloj prici. Da se sve ovo odigralo u nekoj Siriji i da je ovako najebao neki njihov sampion, mene ne bi puno zanimalo sta ima da kaze neki njihov anonimus iz drzavne uprave. Ali ASAD licno kad bi se obratio svijetu, bez obzira koliko ga svijet smatrao diktatorom, pa kad bi rekao: "Mi smo krivi, jer su nase preporuke bile pogresne", vjeruj mi, sve bi se okrenulo. To tako funkcionise. Ali vi ste toliko zadojeni mrznjom, da ce i Novak licno tu mrznju osjetiti na svojoj kozi. I treba! I treba, kad pripada ovako otrovnom narodu!

          Comment


          • Samo si jedno zaboravio, Vucic je sve podredio izborima i boli ga dupe sto je Djokovic stradao, on mu je kolateralna steta.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Kako ste zatrovani, tesko meni.. Znas sta? Bolje da covjek nervno popusti sad, da se totalno psihicki urusi u samoci, da vise jedan jedini turnir ne osvoji zbog toga i ode u prevremenu penziju, samo da bi Olji i sl antirezimlijama srce bilo na mjestu sto drzava nije skocila u odbranu svog najveceg sportiste u istoriji. Pored takvog naroda, on je i zasluzio sve ovo. I jos gore. Jebala vas politika!!!

              Kako ne kapirate da je on, koliko god djelovao nepromisljeno, SVE RADIO PO PROPISIMA???? Ali SVE!!! I mecevi i publika i partijanje i fudbal i kosarka i peskiri.... sve je PO PROPISIMA!!! Kapiras li ti to?? Drzava je donijela odluku da je sve to ok! Zato sad u ime drzave neko MORA da preuzme odgovornost za sav taj ambijent u kom se Adria odrzala!

              To sto ti ne podnosis Vucica apsolutno nije bitno u cijeloj prici. Da se sve ovo odigralo u nekoj Siriji i da je ovako najebao neki njihov sampion, mene ne bi puno zanimalo sta ima da kaze neki njihov anonimus iz drzavne uprave. Ali ASAD licno kad bi se obratio svijetu, bez obzira koliko ga svijet smatrao diktatorom, pa kad bi rekao: "Mi smo krivi, jer su nase preporuke bile pogresne", vjeruj mi, sve bi se okrenulo. To tako funkcionise. Ali vi ste toliko zadojeni mrznjom, da ce i Novak licno tu mrznju osjetiti na svojoj kozi. I treba! I treba, kad pripada ovako otrovnom narodu!
              Apsolutno se slažem. Bilo koji visoki funkcioner. Pisao sam i ja ovo. Ali oni bi tražili nešto za uzvrat. Interesno ali ispravno. Tako se radi, tako je i u porodici i to sad radi Srđan Đoković. Brani svoje.

              Ali Jokeru, to je dokaz da se u politici radi za svoju guzicu.

              Sve i da je radio nesto mimo mera duzna je drzava da stane iza njega.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Samo si jedno zaboravio, Vucic je sve podredio izborima i boli ga dupe sto je Djokovic stradao, on mu je kolateralna steta.
                Sinoc sam vec razjasnio taj aspekt. Zato imamo novinare, koji bi trebalo da upere prst tamo dje treba. Da naprave pritisak tamo dje treba. Da svale krivicu i odgovornost na onog na koga treba. A to moze savrseno da se upakuje, jer je rezime cijele situacije da je drzava ubila Djokovica! Drzava za koju on igra kao da mu je zadnje u zivotu! Drzava koje nije htio da se odrekne, iako je to mogao jos davno i da time sebe liši mnooogih neprijatnosti i problema. Drzava koja najvise ima benefita od njega!

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Sinoc sam vec razjasnio taj aspekt. Zato imamo novinare, koji bi trebalo da upere prst tamo dje treba. Da naprave pritisak tamo dje treba. Da svale krivicu i odgovornost na onog na koga treba. A to moze savrseno da se upakuje, jer je rezime cijele situacije da je drzava ubila Djokovica! Drzava za koju on igra kao da mu je zadnje u zivotu! Drzava koje nije htio da se odrekne, iako je to mogao jos davno i da time sebe liši mnooogih neprijatnosti i problema. Drzava koja najvise ima benefita od njega!
                  Koji novinari?
                  Goca Pink, Vucicevic i ostali
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Koji novinari?
                    Goca Pink, Vucicevic i ostali
                    To nisu novinari.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Samo si jedno zaboravio, Vucic je sve podredio izborima i boli ga dupe sto je Djokovic stradao, on mu je kolateralna steta.
                      Po mom mišljenju šteta ne postoji. Ovo je usluga, ne možeš da se kriješ, mora da postoji kolektivni imunitet. Moja majka ima 70 god, ja joj ne savetujem da sedi zatvorena u kući nego prenosim koliko znam kako da ojača imunitet.

                      Biće pre da je Novak sjebao Vučića nego su oni medijski svalili sve na Novaka i imaju sreću da se desilo u Hrvatskoj a ne u Srbiji. Da je u Srbiji mozda bi slika bila drugačija, na meti nepostojećih medija bio bi prekršaj održavanja izbora isto kao i teniskog turnira.... Ovako ospi paljbu po Novaku a sebe stavi u zagradu...

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Koji novinari?
                        Goca Pink, Vucicevic i ostali
                        Ajde, molim te! Imamo sportskih novinara. I naravno da ne mislim samo na njih, pritisak treba koordinisano da naprave sve javne licnosti bliske ovoj problematici. Pocevs od njegovih kolega iz bijelog sporta, zajedno sa novinarima do tih endemskih primjeraka svijetle opozicije. Drzava MORA da reaguje! Jbt, ne mogu da vjerujem da moram ovo da pojasnjavam...

                        Tacno ce covjek na kraju karijere da uradi sto su Ivan Lendl, Monika Seles i slicni. Mi smo bagra!
                        Last edited by Joker; 24-06-20, 12:29.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          To nisu novinari.
                          Pa ja to pokusavam da objasnim Jokeru...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ajde, molim te! Imamo sportskih novinara. I naravno da ne mislim samo na njih, pritisak treba koordinisano da naprave sve javne licnosti bliske ovoj problematici. Pocevs od njegovih kolega iz bijelog sporta, zajedno sa novinarima do tih endemskih primjeraka svijetle opozicije.
                            Iskreno, bas si naivan ako mislis da ce Vucic da stane u odbranu nekog, a da nema nikakve koirsti.
                            A ovde, ako bi stao u odbranu Djokovica, imao bi i stete, jer su izbori odrzani u nedelju, sve je pusteno bas zbog tih izbora.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Iskreno, bas si naivan ako mislis da ce Vucic da stane u odbranu nekog, a da nema nikakve koirsti.
                              A ovde, ako bi stao u odbranu Djokovica, imao bi i stete, jer su izbori odrzani u nedelju, sve je pusteno bas zbog tih izbora.
                              Cekaj, sestro.. Jel tvoj zakljucak da zbog takvih predrasuda treba odustati od bilo kakvog oblika pritiska na vlast? Jel to? Zasto se rasprava s tobom svodi na Vrzino kolo? Ulazimo u beskonacnu petlju! Ja kazem da treba drzava da reaguje i to ODLUCNO - ti kazes da joj ne pada na pamet tako nesto - ja kazem da zbog toga treba napraviti pritisak - ti kazes da to nema ko da uradi (??!!) - ja kazem da i te kako ima - ti onda kreces iz pocetka sa pricom da drzavi tako nesto ne pada na pamet.

                              Zaustavi se, molim te!

                              Comment


                              • Ja ti kazem kako funkcionise "drzava" u kojoj ja zivim, a ti misli sta god hoces.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X