Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Srdjan Djokovic ce da se pobrine da nakon karijere Nole ima 25+ Slemova zbog ovoga.
    Da li su ove njegove izjave istinite?

    Srđan Đoković, otac najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, uperio je prst sumnje u Grigora Dimitrova. Srđan smatra da je Bugarin svojim ponašanjem naneo veliku štetu Srbiji i Hrvatskoj.

    - Zašto se to dogodilo? Zato što je čovek verovatno došao bolestan, ko zna odakle. Nije se tu testirao, testirao se na nekom drugom mestu... Mislim da to nije u redu. Dobro, šta da se radi... Naneo je veliku štetu i Hrvatskoj i nama kao porodici i Srbiji - kivan je Srđan.

    Srđan ne krije zabrinutost za sina, ističe da je fizički dobro, ali psihički...

    - Nikome nije dobro, pa ni njemu... Nikome nije dobro zbog ove situacije, Naravno da se ne oseća dobro, ali šta ćete, situacija je takva kakva jeste. Iz ovoga moramo da izađemo jači, da shvatimo da ovo mora da prođe, da se na neki način svi zaštitimo - otkrio je za RTL Srđan Đoković, a prenosi
    https://sport.blic.rs/tenis/srdjan-d...-dobro/e7qekfh


    Jeste da je izvor takav kakav ali pošto navode Srkijeve reči....

    Ako je tako, joj Srdjane, ako boga znaš... ajde malo ćuti plizzz
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Novakova krivica lezi u tome sto se zaleteo kao vocic da organizuje i napravi nesto, u vreme kada se tako nesto ne radi.
      Sto je dozvolio da mu prethodno netestirani igraci dolaze na turnir(e). Negde sam procitao (ogradjujem se ne znam da li je tacno), da se Dimitrov pred Zadar osecao lose ali je odbio da se testira. I ovi mu rekli "nema veze, dodji ti da se igramo tenisa". Ako je to istina onda je taj ceo organizacioni tim Djokovicem na celu sa bratom mu Djordjem - RETARDIRAN.
      Bile su neke price i sa Krajinovicem ... Ali da ne ulazim preduboko u to.
      Novakova krivica je sto je za vreme globalne epidemije organizovao manifestaciju koja okuplja vise hiljada ljudi. Cak i da se niko razboleo ili zarazio nije to je ogroman rizik.
      Sto se guzi i trti i igra fudbal, kosarku sa poznatim licnostima i teniserima - potpuno bespotrebno. Znaci sportove u kojima je neposredan kontakt dozvoljen. I kao slag na tortu sve to snima i salje po drustvenim mrezama.
      U koliko vec sam nema tu svest, sta bi i kada trebalo da radi ili ne radi neka dobro odresi kesu i plati ljude koji znaju. Ocigledno je da je u ovom slucaju slusao pogresne savete i dobosio pogresne odluke. Ili su mozda saveti bili dobri a on ih nije slusao.
      Jedno je sigurno - POGRESIO JE. KRIV JE.

      Da li ga sada treba jebati kao magarca zbog toga. Naravno da ne, ali treba mu ukazati na greske. Pametan je on covek, svhvatio je to verovatno i sam.

      Crnogorci su najpametniji. Zabranili lepo da se organizuje u njihovoj zemlji i dovidjenja - cao!
      Ovi nasi i Hrvati koji su dozvolili Adriu takodje snose ogromno breme odgovornosti i krivice. Medjutim svega toga ne bi ni bilo da se Nolu nije digao na organizovanje necega sto se u ovakvoj situaciji ne organizuje.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Evo vidite ove Srdjanove izjave. Blago retardirane ako mene pitate. Svi su krivi, samo mi nismo. Odbio da se testira. Nema problema nema mu ni dolaska ni igranja. Znaci organizatori nisu krivi sto su dozvolili potencijalno zarazenom igracu da igra.
        Zanimljiv je Srki bas bas....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • I gde je tu toliko jebeni problem??? Je l gradjani u Srbiji i Hrvatskoj šetaju normalno? Šetaju.

          Da li neko misli da se sportisti neće zaraziti??? Već u NFL spremaju po 3 qb da ako se neki zarazi što je neminovno, imaju 2 backup qb.

          Gde je problem tačno sa turnirima, ja ga ne vidim uopšte? Zaraženi igrači? Pa šta?

          Daj da testiramo protestante i javne ličnosti koje ruše po SAD, pa bi dobili isti rezultat sa tim penidžom od testa.

          Moš misliti pozitivni. Pa nisu na sidu pozitivni.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            I gde je tu toliko jebeni problem??? Je l gradjani u Srbiji i Hrvatskoj šetaju normalno? Šetaju.

            Da li neko misli da se sportisti neće zaraziti??? Već u NFL spremaju po 3 qb da ako se neki zarazi što je neminovno, imaju 2 backup qb.

            Gde je problem tačno sa turnirima, ja ga ne vidim uopšte? Zaraženi igrači? Pa šta?

            Daj da testiramo protestante i javne ličnosti koje ruše po SAD, pa bi dobili isti rezultat sa tim penidžom od testa.

            Moš misliti pozitivni. Pa nisu na sidu pozitivni.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Problem je sto ove hijene samo cekaju tako nesto. I odmah krenu da pljuju, napadaju, podjebavaju. A uticajni su, nije da nisu. Samim tim u stanju su da kreiraju neko javno - globalno misljenje o Novaku.
            Ne bi mogao niko nista da mu uradi da je sedeo kuci, drkao kurac, bio sa porodicom i pripremao se za potencijalni nastavak sezone.
            Vidis da sada pokusavaju da ugrozeni nastavak teniske sezone svale na njega, preciznije pripisu to kao krivicu Djokovica.
            Last edited by Sandugp; 24-06-20, 08:53.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Eto, rešen “ problem”
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Novakova krivica lezi u tome sto se zaleteo kao vocic da organizuje i napravi nesto, u vreme kada se tako nesto ne radi.
                Sto je dozvolio da mu prethodno netestirani igraci dolaze na turnir(e). Negde sam procitao (ogradjujem se ne znam da li je tacno), da se Dimitrov pred Zadar osecao lose ali je odbio da se testira. I ovi mu rekli "nema veze, dodji ti da se igramo tenisa". Ako je to istina onda je taj ceo organizacioni tim Djokovicem na celu sa bratom mu Djordjem - RETARDIRAN.
                Bile su neke price i sa Krajinovicem ... Ali da ne ulazim preduboko u to.
                Novakova krivica je sto je za vreme globalne epidemije organizovao manifestaciju koja okuplja vise hiljada ljudi. Cak i da se niko razboleo ili zarazio nije to je ogroman rizik.
                Sto se guzi i trti i igra fudbal, kosarku sa poznatim licnostima i teniserima - potpuno bespotrebno. Znaci sportove u kojima je neposredan kontakt dozvoljen. I kao slag na tortu sve to snima i salje po drustvenim mrezama.
                U koliko vec sam nema tu svest, sta bi i kada trebalo da radi ili ne radi neka dobro odresi kesu i plati ljude koji znaju. Ocigledno je da je u ovom slucaju slusao pogresne savete i dobosio pogresne odluke. Ili su mozda saveti bili dobri a on ih nije slusao.
                Jedno je sigurno - POGRESIO JE. KRIV JE.

                Da li ga sada treba jebati kao magarca zbog toga. Naravno da ne, ali treba mu ukazati na greske. Pametan je on covek, svhvatio je to verovatno i sam.

                Crnogorci su najpametniji. Zabranili lepo da se organizuje u njihovoj zemlji i dovidjenja - cao!
                Ovi nasi i Hrvati koji su dozvolili Adriu takodje snose ogromno breme odgovornosti i krivice. Medjutim svega toga ne bi ni bilo da se Nolu nije digao na organizovanje necega sto se u ovakvoj situaciji ne organizuje.


                Sad si izmislio toplu vodu.
                Naravno da je kriv. Prvo sam se iznenadila sto je dozvoljena publika, pa onda sto nema nikakvog razmaka medju njima, ali ajd opet tu je manje verovatno da se zaraze nego one dileje na fudbalu. I to je manji prolem. Najveci su ta partijanja i druzenja sa klincima, zvezdama, desavanja van terena, i oni peskiri, no kao oni se mozda cesce menjali, samo sto su trebali sami da ih uzimaju.
                Mnogo propusta zbog nonsalancije, njegovog liberalnog shvatanja virusa i bolesti, rerardirane drzave i vlasti, debilne struke my ass, ali prosto ne moze da nosi jedini krivicu. Niti je fer, niti normalno, niti odgovara istini na terenu.
                Hrvati sve dozvolili iako srpskim drzavljanima nije dozvoljeno da ulaze tek tako kod njih, pa sad kukaju zbog upropascene turisticke sezone. Vidim da njihov premijer nece da se samoizoluje ni za zivu glavu iako se pozdravio sa Novakom (te bilo kontakta, te nije, te kako se pozdravio), jer fakin izborna kampanja, lik putuje po Hrvatskoj i ebe mu se, a novinari navalili ko mutavi... pa jbt. Mozga bez svi od reda i svi iz razlicitih pobuda. No, samo su Novakive iskrene i ciste, al jbg.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sad si izmislio toplu vodu.
                  Naravno da je kriv. Prvo sam se iznenadila sto je dozvoljena publika, pa onda sto nema nikakvog razmaka medju njima, ali ajd opet tu je manje verovatno da se zaraze nego one dileje na fudbalu. I to je manji prolem. Najveci su ta partijanja i druzenja sa klincima, zvezdama, desavanja van terena, i oni peskiri, no kao oni se mozda cesce menjali, samo sto su trebali sami da ih uzimaju.
                  Mnogo propusta zbog nonsalancije, njegovog liberalnog shvatanja virusa i bolesti, rerardirane drzave i vlasti, debilne struke my ass, ali prosto ne moze da nosi jedini krivicu. Niti je fer, niti normalno, niti odgovara istini na terenu.
                  Hrvati sve dozvolili iako srpskim drzavljanima nije dozvoljeno da ulaze tek tako kod njih, pa sad kukaju zbog upropascene turisticke sezone. Vidim da njihov premijer nece da se samoizoluje ni za zivu glavu iako se pozdravio sa Novakom (te bilo kontakta, te nije, te kako se pozdravio), jer fakin izborna kampanja, lik putuje po Hrvatskoj i ebe mu se, a novinari navalili ko mutavi... pa jbt. Mozga bez svi od reda i svi iz razlicitih pobuda. No, samo su Novakive iskrene i ciste, al jbg.
                  On kriv za sve, skupovi na sve strane svuda i niko nije kriv, gužve svuda niko nije kriv.

                  Naravno da nije kriv, odličan zgoditak što bi komšije rekle.
                  Moje mišljenje .
                  Idemooo dalje šampione.

                  Miševi treba da se vrate u rupice, Viško je u pravu.
                  Olja kako se osećaš, poznaješ li nekoga ko ima teže zdravstvene simptome nego kad se razboli, zariba što bi babe rekle gore nego do pre nove godine?

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ma kriv je malo sutra. Šta me briga za globalno javno mnjenje. Nisu reč napisali za mase ljudi u USA koje su na ulici.

                    Neki ljudi na ovom svetu jednostavno ne zaslužuju da žive od zlobe i pakosti.

                    Kriv je, kriv je, kriv je. Za šta je, majke im njihove, kriv? Pa hoće li NBA biti u Orlandu? Iako će biti izolovani, uvek može jedan da se zarazi i šta onda???

                    Hoćemo li da igramo sport i dalje ili ćemo da se plašimo virusa koji ima nisku stopu smrtnosti i bezazlen je?

                    Najbolje bi mu bilo da se penzioniše i ne igra više u ovom svetu retarda. Dokazao je on šta je imao. A kome je do GS, svoje lične frustracije neka leči na sebi a ne opsednutošću da on bude prvi na GS listi. Koga bre boli uvo za to.

                    Pazi majke ti, covid19. Je l umro Dimitrov? Možda da je prao noge crncima na ulici, možda se ne bi zarazio. Ovako igrao je tenis pa je to visokorizična aktivnost. Mrš bre


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sad si izmislio toplu vodu.
                      Naravno da je kriv. Prvo sam se iznenadila sto je dozvoljena publika, pa onda sto nema nikakvog razmaka medju njima, ali ajd opet tu je manje verovatno da se zaraze nego one dileje na fudbalu. I to je manji prolem. Najveci su ta partijanja i druzenja sa klincima, zvezdama, desavanja van terena, i oni peskiri, no kao oni se mozda cesce menjali, samo sto su trebali sami da ih uzimaju.
                      Mnogo propusta zbog nonsalancije, njegovog liberalnog shvatanja virusa i bolesti, rerardirane drzave i vlasti, debilne struke my ass, ali prosto ne moze da nosi jedini krivicu. Niti je fer, niti normalno, niti odgovara istini na terenu.
                      Hrvati sve dozvolili iako srpskim drzavljanima nije dozvoljeno da ulaze tek tako kod njih, pa sad kukaju zbog upropascene turisticke sezone. Vidim da njihov premijer nece da se samoizoluje ni za zivu glavu iako se pozdravio sa Novakom (te bilo kontakta, te nije, te kako se pozdravio), jer fakin izborna kampanja, lik putuje po Hrvatskoj i ebe mu se, a novinari navalili ko mutavi... pa jbt. Mozga bez svi od reda i svi iz razlicitih pobuda. No, samo su Novakive iskrene i ciste, al jbg.
                      Pa što si išla ako si mislila sve to? Ja te ne osudjujem, meni je drago što si išla i ti si u mojim očima poptuno ispravno postupila i potpuno si normalna.

                      Samo ne znam hoćeš li svoj test odgovornosti proći pošto vidim da pričaš kao da je Novak bacio osiromašen uranijum u Bg i Hrvatsku gde se ljudi masovno okupljaju i sede jedni s drugima.

                      Meanwhile, u SAD horde prave komune u Sijetlu. Jaka nam distanca.

                      4. jula Britanci izlaze iz karantina koliko znam, biće tek novih zaraženih.

                      U NFL spremaju zamene za kvoterbekove pošto se računa da će neki propustiti 2 sedmice zbog covid19.

                      Gde gori, objasni ti meni? Gde gori? Ozbiljno vas sve pitam, je l Novak ubio nekoga ili?


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Olja kako se osećaš, poznaješ li nekoga ko ima teže zdravstvene simptome nego kad se razboli, zariba što bi babe rekle gore nego do pre nove godine?
                        Ok sam, pre cu da se zarazim od ludaka oko sebe koji zuje svuda i ne cuvaju se uopste, nego sto bih se na teniskom mecu.

                        Inace sve vise ljudi je zarazeno, ali niko jos direktno, bar ne da znamo (oni ili ja) recimo od drugarice tetka i nejna familija, od kolege brat sa zenom i tog tipa. Nemaju teske simptome, ali su slomljeni svi, sa ne tako visokim T.

                        Cuvajte se, jer em se ceka po vise dana na testiranje, em je po zdravstvenim ustanovama totalni kolaps.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Novak je htio da napravi nesto dobro. Jos jednom se pokazalo da to nije isplativo. Ako stvari podju naopako, svi krive organizatora. Niko ne uzima dobru namjeru. Bilo kako bilo, pokazao je odredjenu dozu naivnosti.

                          Novakov interes je da ova buka splasne sto je prije moguce. Nazalost, on moze samo malo da utice na to. On je velikim dijelom povod a ne razlog za buku. Kako sto sam ranije napisao, on je kolateralna steta. Nije Novak toliko bitan da bude posebna tema na CNN-u. Sto dalje sa sa epidemijom je tema. Kad se brani, Novak ne smije da prica da su drugi krivi. Njegova izjava na tviteru je odlicna:

                          "I am so deeply sorry our tournament has caused harm. Everything the organizers and I did the past month, we did with a pure heart and sincere intentions. We believed the tournament met all health protocols and the health of our region seemed in good condition to finally unite people for philanthropic reasons. We were wrong and it was too soon. I can't express enough how sorry I am for this and every case of infection," he said in the statement published on his Twitter account.

                          "If you attended the Adria Tour or were around any attendees please get tested and practice social distancing. For those in Belgrade and Zadar, we will be sharing health resources in the immediate future. The rest of the tournament has been canceled and we will remain focused on all those who have been affected. I pray for everyone's full recovery."
                          Vazno je da buka ugasne u inostranstvu u prvom redu u Americi. Nadam se da ce se to za koji dan i desiti.

                          PS
                          Nedao Bog da neko prevede Viskovicev komentar na engleski. To je primjer kao se ne treba pisati.

                          Comment


                          • Što se tiče Srđana, čovek je njegov otac. Za pojmove jednog roditelja kada je dete u pitanju, on je vrlo diplomatski nastrojen.

                            Pre nego što se komentariše treba se dobro informisati. Konformizam je čudo. Teoretski svim sportistima se isplati da prođu kroz pozitivan test jer je to ulazak na takmičenje. Ne bih se začudio da pojedini sportovi ovo namerno rade. Ali naravno je da je veći virus biti glup i pokvaren...

                            Lepo je zaista videti da je neko uspeo da spoji Srbiju i Hrvatsku.

                            Ja jednu reč ne verujem nikome pa tako i da je Novakov test pozitivan, ili Jokićev. Ti se testiraš ali jednim telefonskim razgovorom se može rešiti da li je test pozitivan ili nije. Teorija zavere je komercijalizovan naziv ali daleko od toga da zavere ne postoje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Što se tiče Srđana, čovek je njegov otac. Za pojmove jednog roditelja kada je dete u pitanju, on je vrlo diplomatski nastrojen.

                              Pre nego što se komentariše treba se dobro informisati. Konformizam je čudo. Teoretski svim sportistima se isplati da prođu kroz pozitivan test jer je to ulazak na takmičenje. Ne bih se začudio da pojedini sportovi ovo namerno rade. Ali naravno je da je veći virus biti glup i pokvaren...

                              Lepo je zaista videti da je neko uspeo da spoji Srbiju i Hrvatsku.

                              Ja jednu reč ne verujem nikome pa tako i da je Novakov test pozitivan, ili Jokićev. Ti se testiraš ali jednim telefonskim razgovorom se može rešiti da li je test pozitivan ili nije. Teorija zavere je komercijalizovan naziv ali daleko od toga da zavere ne postoje.
                              Farsa je cela priča to vidi svako. Sve ostalo je egoizam pojedinaca


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Novak treba da krene da se ponasa prema stranim medijima otprilike onako kako se Jokic ponasa prema domacim. Eventualno prema pojedinim novinarima za koje se zna da se normlani moze da odgovara malo duze. Novinarima tipa Ben Rotenberg treba da odgovara sa yes ili no ili u jednoj recenici.

                                Elem naravno da je Novak imao dobru nameru, i skroz je logicno sto je zeleo da ima navijave na tribinama. Pa pogledajte samo Federera, Nadala ( i donekle Mareja). Svi oni imaju domace turnire u kalendaru. Zbog Rafe ( ili spanskih tenisera) uspeli su cak da prebace da se turnir u Madridu igra na sljaci. Turnir u Baselu mozda nije toliko veliki, ali se igra opet u idealnom trenutku i uslovima za Rodzera. Gledajuci Novaka naravno da mu je malo krivo sto on nije imao takvu priliku. I to ne samo u Srbiji, vec bilo gde na Balkanu da igra makar turnir iz serije 500. I jasno je da Novak nece imati mnogo prilike u buducnosti da organizuje ovakve turnire. Teniski kalendar je previse gust, i jednostvatno nece biti prilike za tako nesto. Dobro mozda za 5-6 godina pred penziju kada bude preskakao neke turnire ce imati vremena, ali to tada nece da bude isto.

                                Novaku je najbitnije da ovo splasne do mastersa u Njujorku, a do tada ne treba uopste da cita vesti. Valjda se za toliko izvezbao. Cak i u Americi ne bi trebalo da bude toliko medija kao inace. I generalno neko iz PRa treba da mu kaze da se redje odlasava na tviteru, pogotovo sada.

                                Inace steta sto nema jaceg turnira na balkanu, pa makar menjao domacinstvo kao turnir u Kanadi. Jer ako pogledamo koliko je dobrih igraca bilo sa ovih prostora u 21. veku, mislim da tako nesto nije fer. Ali jbg, ovde nema para kao recimo u Italiji, koja uopste nema top igrace a ima masters.

                                Inace bas me interesuje kada ce biti bezbedno da se igra, tj. kada vise nece biti slucajeva. Meni ne deluje da je tako nesto moguce u narednih par godina, tako da ce nesto morati da se menja.
                                Last edited by 147; 24-06-20, 10:47.

                                Comment

                                Working...
                                X