Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baja sa mog avatara, a istom je posvecen ceo moj profil je sa Cybertrona, a sve vise pocinjem da mislim da je i Nole! Jel hoce neko da se kaci sa Optimusom?

    Ne, tako sam i mislio...

    Batalite to prepiranje odakle je Novak, nije bitno, i da nije iz Srbije, najvise bih navijao za njega, zbog stava koji ima, zbog ponasanja na terenu i van njega, jedino zbog cega ne bih navijao zbog njega je njegov nadmeni otac, ali i to me bas, onako, zestoko, bole uvce, a i nesto ozbiljnije... To sto mi je zemljak je samo bonus...

    Moje predvidjanje za mec, 3-1 za Noleta, a ne verujem da ce se odigrati manje od 42 gema, nesto tipa 7-5 4-6 7-5 6-2...

    Comment


    • Ala je dobra

      Comment




      • Znam da imam igru dovoljno dobru za pobedu protiv Rafaela Nadala. To sam pokazao ove godine na tri različite podloge, pa verujem da imam dobre šanse.
        Moram da izađem na teren sa verom u sebe i pobedu. Rival mi je igrač koji ima 10 grend slemova u karijeri, a tek mu je 25. Prošle godine ga nikada nisam video da tako servira, tako da mislim da će u mnogome od servisa zavisiti ishod meča" - rekao je Nole, koji bi mogao da postane šesti teniser u istoriji sa tri grend slema u jednoj sezoni
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • sigpic

          Comment







          • Treći GS ove godine (6. teniser posle Rod Lejvera, Džimi Konorsa, Mats Vilandera, Rodžera Federera i Rafaela Nadala kojima je uspelo da u jednoj sezoni osvoje tri GS),

            10. titula ove godine,

            64/2 ove godine,
            28. titula u karijeri ......i još mnogo fantastičnih brojki







            Last edited by miloolja; 13-09-11, 02:41.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Bravooo majstoreee,jao koliko sam srecan ,ne mogu sada nista konkretnije jer sam mrtav pospan(ali samo zbog Noleta) ,a sutra sam u prvoj smeni u skoli tako da ja odoh da spavam,laku noc ljudi uzivajmo u jos jednoj tituli !!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment




                • An Interview With: Novak Djokovic. USOpen Final 2011

                  Last edited by miloolja; 13-09-11, 06:54.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bio je sjajan mec, a onda je dosao treci set... Nole je morao da se igra i da ne uzme titulu na 6-5 u trecem, morao j potom da ima posledice bolova u ledjima u TB... Nece se on opametiti, bitnije mu je da igra tenis i da igra protiv relativno dostojnog protivnika kako bi se zabavio, nego da uzme treci set sa 6-2, a mogao je, samo da je ponovo ubacio u 5. brzinu, kao sto je to uradio u prvom setu, ali dzabe, kad nije bilo okidaca za to... E, zato ga zla muka na dobro nacerala, kako je inteligentno odigrao cetvrti, dobio je taj set samo na pametnu igru, nisu vise imali puno snage, Nadal se, to se mora napomenuti, slabije kretao, posledica igranja 4 meca u 5 dana, od 3-0 u petom, Djokovic je imao problem pri servisu, obojica su ostavili sve na terenu i treba im cestitati iz sveg srca...

                    Na kraju, pobeda je bila potpuno zasluzena 6-2 6-4 6-7 6-1, 11 puta je brejknuo Nadala, imao je 55-51 u vinerima i neiznudjenim greskama, 31/47 na mrezi, toliko je bio bolji, toliko je svakog trenutka kontrolisao mec da je to neopisivo...

                    Na kraju, ostaje nam samo da mu kazemo veliko BRAVO na ovoj sezoni koja jos uvek traje i da se nadamo da se nece zasititi pobeda i titula, a sva je prilika da nece!

                    Comment


                    • red je i ovde da vam cestitam, uzivajte
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Hvala na čestitkama.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Morace negde da pronadjidu jos malko mestasca za jos koju, onako, lepu i veliku, statuu i pehar, i statjaznam, Nole ce uzeti jos bar 2 titule, a mozdak i 3...

                          Bojana, falavi...

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ma Vanja, naći ćemo mesta za trofeje, nego...da li ti je palo na pamet...ko će ovo sve da brani sledeća godine
                              Ali kao već više puta ponovljeno i citirano, što bi rekla Skarlet O'Hara : "O tome ću da razmišljam sutra".
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma Vanja, naći ćemo mesta za trofeje, nego...da li ti je palo na pamet...ko će ovo sve da brani sledeća godine
                                Ali kao već više puta ponovljeno i citirano, što bi rekla Skarlet O'Hara : "O tome ću da razmišljam sutra".
                                But of course...

                                Nego da ja tebe pitam malo mudrije pitanje , ko ce njega da zaustavi sledece godine? Nema nikog ko je u nekom naglom usponu forme, Murray bi mozda i mogao nesto protiv Top 3 kad bi sredio onaj buckuris koji se zove glava (Murrayevci, ne zamerite, volim da opisujem stvari slikovito, ponekad i preslikovito), Federer savrseno koristi Noletove padove u igri i situacije kad se Nole nadigrava sa njim, a kad Nole odigra iole ozbiljniji poen, dobitnik istog se unapred zna. Tomic je momak u usponu, mada sam ocekivao vise na USO, ali sta je tu je, realno govoreci, samo Novak moze da pobedi Novaka, a drugog Novaka trenutno nema, tako da samo on sebe moze da pobedi... A uozbiljio se, to je evidentno, verujem da ce i malo srediti i raspored turnira, mozda ce malo vise raditi na razgibavanju, ali sve u svemu, kad sledecu sezonu pocne odmoran i osvezen, sve ce zavisiti od njega i njegove zelje da osvaja sve sto moze.

                                Ako te zelje usfali, odricem ga se preko novina!

                                Comment

                                Working...
                                X