Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, mislim da je ovo njegova fan stranica, i da je u redu da se pise o njemu, njegovom porijeklu, prijateljima, rodjacima...

    MiljanVr je okacio link gdje se jasno da zakljuciti da je Nole vanzemaljac. Da li je odmah tu iz komsiluka, sa Marsa, tesko je znati... To tek ima smisla ako uzmemo u obzir da ogromna vecina njegovih fanova negira njegovo zemaljsko porijeklo, Jasenovo Polje kraj Niksica... Valjda je njegov đed pao u polje zita, sa svojim malim brodicem, a Neđeljko ga uzeo i podigao kao svoje makanjce, jer nije mogao da ima vise đece. Trebalo mu je jedanaesto, da imao svoj fudbalski tim. Kako je Novakov đed rastao, postajalo je jasno da on nece biti obican đečak...
    ps. Mogli su vala ulozit koj ojro u ti Jasenovo Polje
    pps. Neki likovi su valjda pisali Noletu, sa Zabjela, pozivajuci se na rodjacke veze, da im posalje bar 100 evrah... Djokovic nije htio da im da ribu, ali isto nije imao vremena da ih nauci da pecaju...

    Comment


    • Novakov deda ima vrlo cesto "Crnogorsko" ime.. A to je Vladimir..
      Poznato je koje su nacije u skoroj proslosti nastale.. Svakako ne i Novakova..
      90% Srba vodi poreklo iz predela izmedju Zlatibora, Raske i sadasnjeg severa Crne Gore.. Odatle je sve "pocelo"..
      Ako nekima toliko smeta sto Novak stalno govori da je Srbin, onda je to njihov problem.. Srbi nemaju problem identiteta..
      Zato neka Novak ponosno nosi trobojku i u srcu( i na opremi) i podize tri prsta..

      Inace bilo je obecanje od admina da se ne sme pokretati tema oko "ovoga", ali je kao i sve oko Novaka( u stilu samo udri).. Zanimljivo je da samo Novak nema izrazitog admima kao fana.. Ostali su pokriveni..

      I na kraju, nije bitna nacija, nego je jedino vazno ko je kakav covek..

      Uzdravlje

      Comment


      • Ok, celu ovu pricu cu da obrisem, mislila sam da ova informacija na njegovoj fan temi nije problem, ali ako mislite drugacije, ja cu obrisati.

        Panchev, manda i Tmac su Djokovicevi navijaci, a sto oni ne prate toliko tenis kao ja, to je vec druga stvar.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ok, celu ovu pricu cu da obrisem, mislila sam da ova informacija na njegovoj fan temi nije problem, ali ako mislite drugacije, ja cu obrisati.

          Panchev, manda i Tmac su Djokovicevi navijaci, a sto oni ne prate toliko tenis kao ja, to je vec druga stvar.
          Nemoj zbog mene..
          Neka kazu i ostali ljudi da li je potrebno ovo potencirati.. Za mene je bezvezna diskusija pitanje Novakove nacionalnosti.. Nazalost, ako se sve to pokrene, samo ce izpolitizovati..
          I to zamilsi danas, kada igra finale US Opena( pretpostavljam da ce biti malo uzavrele atmosfere), a ovakva tema je "dusu dalo"..
          Slazem se za mandu i T-Mac-a( milsio sam na teniski deo foruma).. Priznaces da nema..

          Comment


          • Kao sto rekoh, ako mislite da ovo sto je napisao Duka nije za njegovu fan temu, istog trenutka brisem.
            Ni ja ne zelim da se poteze pitanje sta je on, svi znamo da je Srbin, igra za Srbiju, tako se oseca i tu je kraj price.

            Sto se tice moderatora, Indigo navija za Djokovica.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Necu nista da kazem na ovu temu porekla...Reci cu samo da ne verujem o cemu raspravljate...

              Miljane,samo za tebe...;)
              Klikni i skidaj...

              http://www.demonoid.me/files/downloa...4/001164537028
              Last edited by draza; 12-09-11, 11:25.

              Comment


              • Опа? Табу тема! /никада се нећемо одрећи те чаробне мочне речи "забрањено"/
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by draza View Post
                  Necu nista da kazem na ovu temu porekla...Reci cu samo da ne verujem o cemu raspravljate...

                  Miljane,samo za tebe...;)
                  Klikni i skidaj...

                  http://www.demonoid.me/files/downloa...4/001164537028
                  Hvala na linku, taman da se ne sakam oko toga... Da se primijetiti da je u pitanju crnogorski domen .me

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ok, celu ovu pricu cu da obrisem, mislila sam da ova informacija na njegovoj fan temi nije problem, ali ako mislite drugacije, ja cu obrisati.
                    Meni ne smeta, nisam osetljiva na takve stvari, čak mi je pomalo i nejasno šta pričaju, to meni sve isto

                    Comment


                    • Ni meni ne smeta.
                      Što se mene tiče, može da potiče i iz Afrike.
                      Mada on i potiče iz Afrike


                      Smetaće mi samo stranice i stranice ispisane na ovu temu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • има једна изрека у народу: "каки је таки је, моја је џукела"
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma daj ljudi ,njegov deda je iz CG pa sta ,moja Baba je iz Makedonije i nema nikakve veze ja sam cist Srbin(zivela je kao mala u Makedoniji),Nole je Srbin i on svoju zemlju voli najvise na svetu ;)
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • I naravno Džej...ovaj Paff



                            – Sjajno je bilo videti ga tamo. Upoznali smo se na jednoj žurci, sa koje ne smem da iznosim detalje. (Smeh.) Bilo je zabavno. On je, očigledno, velika zvezda u šou biznisu, jaka je ličnost i veoma je uspešan čovek. Tako da, bilo je sjajno videti ga. I mislim da je način na koji me je podržavao bio veoma interesantan – rekao je Nole.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Mislim da smo ustanovili ko je i sta je Novak Djokovic, mada se znalo odavno
                                Prognoza rezultata za veceras: 6-4 6-2 3-6 6-3, u korist Djokovica
                                "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                                Comment

                                Working...
                                X