Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Naravno da nije izjavio da su Srbi nebeski narod vec da je istina negde na sredini.

    Odustao sam od gledanja nakon 5 minuta, shvatio sam da mogu za preostalih 15 da uradm nesto korisno za sebe.

    To sto je Novak javna i poznata licnost ne znaci da je uvek upravu i da su njegovi stavovi uvek ispravni.
    Naravno da je to izjavio, a da je istina negde u sredini je pričao za neke druge stvari, nemoj da dezinformišeš ljude.

    Da si odgledao do kraja, uradio bi nešto korisno za sebe, ovako si ostao uskraćen, a da nisi ni svestan toga.

    Jel znaš da sam 90 posto bio siguran da ćeš ti reagovati na moj post.

    Comment


    • Ja nisam reagovao na tvoj video vec na post Borisa.

      Apsolutno me ne interesuje Novak Djokovic kao licnost vec iskljucivo kao teniser i sportista. Ne znam koliko ti je jasna poslednja recenica, ako nije nadji nekoga da ti objasni.

      U svakom slucaju kreni od 3:05 pa ces i sam cuti "Da je istina negde izmedju".

      Hvala ti sto brines o tome sta je za mene najbolje i molim te da to ne radis vise, imamo razlicita interesovanja... Meni je apsolutno svejedno da li su najstariji narod na Balkanu Marsovci, Svemirci, Jupiterovci, Jahaci apokalipse ili Srbi... nista bolje necu ziveti ko god da je.

      Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Sovo totalno promašuješ poentu
      Nisam rekao srednju, već vanredno srednju (zbog turnira naravno). Srećan je svako ko ima uslove da završava faks, kodd nas većina nema nažalost novca

      Opet, moguće troluje
      Izvinjavam se
      Last edited by belgrade_owl; 25-04-20, 21:36.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ja sam shvatio da je ovo tema o teniseru Novaku Djokovicu i o njeogvim uspesima i eventualnim neuspesima vezanim za sport.

        A sto se tice srednje skole, nije svako imao uslove i mogao da zavrsava fakultet.
        Prvi deo je bio reakcija na moj post o nebeskom narodu što se jasno vidi iz drugog dela koji započinješ: A sto se tice srednje skole.., što je očigledno reakcija na Borisov post koji priča o srednjoj školi.

        Originally posted by belgrade_owl View Post
        U svakom slucaju kreni od 3:05 pa ces i sam cuti "Da je istina negde izmedju".

        Hvala ti sto brines o tome sta je za mene najbolje i molim te da to ne radis vise, imamo razlicita interesovanja... Meni je apsolutno svejedno da li su najstariji narod na Balkanu Marsovci, Svemirci, Jupiterovci, Jahaci apokalipse ili Srbi... nista bolje necu ziveti ko god da je.
        A te dve izjave, o istini koja je negde na sredini i da nije slučajno izreka o Srbima kao nebeskom narodu su dve potpuno odvojene izjave koje su udaljene skoro čitav minut. Ali naravno da ćeš ti pokušati to da osporiš.

        Grešiš da ništa bolje nećeš živeti, nećeš materijalno, ali bolje bi se osećao da imaš samopoštovanje.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Novak od škole ima vanredno završenu srednju. Ciljna grupa za Deretu
          Susretala sam se i znam neke sa visokim skolama ljude i to ozbiljnim, pa su polupismeni i tupaviji od Novaka milion puta. Dakle skole nisu nikakvo merilo, valjda si shvatio do sada to u zivotu.

          A to u sta on veruje, sta cita, cime se zanosi i mlati praznu slamu, njegov problem, niti moram da slozim sa njim, niti sam se i u proslosti slagala sa njegovim nekim izborima. Neka se vrati kao sto je poceo ovu godinu i nek mlati i dalje po toj loprici kao sto najbolje zna, sve ostalo je totalno nebitno. Ceka ga ozbiljan posao.

          I da, nije dozvoljeno ovde vredjanje i omalovazavanje Novaka Djokovica, niti zene mu Jelene.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pretjerao sam, izvinjavam se zbog toga.

            Škole nisu mjerilo, međutim to što među visokoobrazovanim ima kretena, polupismenih itd ne mijenja činjenicu da Novak sluša gluposti ove budale (bukvalno i ove najzešće nacionaliste što ih poznajem je blam šta lik priča)

            Nek je on ziv i zdrav, da igra još dugo i postane najbolji svih vremena, svaka čast za sve donacije i sve dobro što radi. Korona će ga vjerovatno zakinuti ove godine bar za Vimbldon.

            Comment


            • Nema završenu visoku čkolu a govori 5 jezika. Ima para kao da je završio najviše škole. Neke može i da kupi. Sluša klasičnu muziku ali nije obrazovan...

              Kad je išao da čeka izlazak sunca pred finale Wimbledona 2019 tada je imao školu, sad je nema...

              Comment


              • Sedam godina od #NoleFam svetske druzine. Ova devojka na snimku Argentinka Silvina je osnovala sve to. A ima ludu pricu ovih poslednjih meseci i nedelja. Skupljala novac da ode na IW, stigla u LA kod nekih prijatelja, kada su se granice u Argentini zatvorile. Bez nesto previse love, a u medjuvremenu ostala i bez posla, bezuspesno je pokusala da se vrati kuci. I dalje to pokusava, a sada je u Majamiju. Novak se ukljucio naravno da pomogne, a iskreno cela prica je tek pre neki dan izasla u javnost.
                Srecno Silvini.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Je li pročitao neko knjigu od Krisa Bauersa - sportski lider Novak Đoković i uspon Srbije?

                    Dobio sam je slučajno od lagune pre nekoliko godina za noć knjiga, verovatno da je onaj što pakuje pročitavši prezime automatski povezao sa ovom knjigom i zapakovao
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • I ja sam je dobila, i zaboravila na nju
                      Sta kaze?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • nista posebno, biografija uglavnom zasnovana na novinskim clancima i portalima
                        za valjano stivo moracemo sacekati samog Novaka ili Vajdu sa memoarima za jedno desetak god.

                        Comment


                        • E da da secam se da sam prelistala i da ima puno iz medija o njemu.
                          Pa ok, naravno da cekamo memoare, sa nestepljenjem, svasta nas zanima
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nisam pročitao, Olja, zato pitam.

                            Ipak sam uzeo nešto drugo da čitam. Lagano, čekajmo da prvo završi karijeru. Interesuje me da li će se u nekom momentu upustiti u politiku
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Meni se dopao lajv sa onim momkom Šervinom. Novak se kao retko kad otvara u smislu svoje ličnosti. Nije da ne želi nego su vrlo retki oni koje ta strana interesuje. Ovo je vrlo zanimljivo i sve je suprotno od njegove mašinerije kojom igra tenis. Mada sam to rekao, ponoviću se. On je Brus Li 21.veka. To je ta ličnost, takav je bio Brus Li, koncentracija i fokus su bile njegove vrline, ishrana glavna tema, spiritualnost.... Rezultat toga je najbolji u svom sportu.

                              Što se tiče tenisa gleda sam brojne mečeve reprize.

                              2011.god najspremniji
                              2015.god tehnički najbolji
                              od 2018.god na ovamo mentalno najbolji u karijeri

                              Ne znam gde više nalazi prostora za napredak.

                              Ovaj odvratni virus, po mom mišljenju, stavio je tačku na trku za najboljeg do sada u tenisu. Mislim da se ta borba u starom obliku više nikad neće vratiti. Ko zna kako će izgledati tenis i sport posle ovoga...
                              Dodao bih jos 2007.god-najtalentovaniji. znas kad ce sledeci put neko sa 20 da veze sva 4 GS polufinala..
                              SK nesto slabije daje meceve iz tog perioda iako vole da se hvalisaju sa svojom prebogatom arhivom

                              Kad su memoari u pitanju, skoro spazih da se neko napokon dosjetio da na nasem prevede Agasijevu autobiografiju i taj primjerak samo mogu svima toplo da preporucim, posto sam citao englesku verziju

                              Comment


                              • Originally posted by cssr View Post
                                Dodao bih jos 2007.god-najtalentovaniji. znas kad ce sledeci put neko sa 20 da veze sva 4 GS polufinala..
                                SK nesto slabije daje meceve iz tog perioda iako vole da se hvalisaju sa svojom prebogatom arhivom

                                Kad su memoari u pitanju, skoro spazih da se neko napokon dosjetio da na nasem prevede Agasijevu autobiografiju i taj primjerak samo mogu svima toplo da preporucim, posto sam citao englesku verziju

                                Nisam ni znao za taj podatak o 4 uzastopna GS polufinala, sa samo 20 god. Impresivno. Velika karijera.

                                Comment

                                Working...
                                X