Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • niko nista o jucerasnjem akademskom simpozijumu sa dr.Fonjinijem ?
    trol brigada i hejt pjesadija uhvatila predah ;D

    on t,
    sinoc na Eurosportu polufinale proslogodisnjeg RG
    kvalitet zbog vjetra nije ni mogao biti na top nivou ali borba nije izostala
    3 i 4 set su mogli na obje strane ali je tek peti bio cirkus. Novakovi hudini momenti na 1-4 40:AD i 3-5 15:40 na Timov servis.. ali i prosipanje svojih gemova kod 30:0 dva puta u odlucujucem setu, previse.
    Izlasci na mrezu (tj servis volej igra posle kika na prednost stranu) u kriticnim trenucima mnogo cesci nego sad u finalu Melburna.
    ne znam kako bi se sa tom taktikom proveo protiv odmornog Rafe na Satrijeu ali mozemo da nagadjamo

    Tim nije slucajno plasiran tu gdje jeste i naravno da zasluzuje najvece trofeje, barem vise od nextovaca.
    igrati svake god GS finale je za gejmere danas misaono refleksivna poezija

    Comment


    • Jel' istina da je Novak izjavio da je spreman da zrtvuje karijeru ako mora da se vakcinise.Kace po fejsu, ali ne mogu nigde da nadjem neki portal.

      Comment


      • Imas valjda dovoljno godina i iskustva da znas i vidis sta je fejk glupost.
        Cuj kace po fejsu
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ah, sto ce tek posle ovog live-insta sa svojim "bratom" da ga rastrgnu..

          Comment


          • Mehhh sta god da uradi, isto mu dodje, ali brat alternativac, extra [emoji7]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #svetskidanknjige
              Noki citao price, dobar je skroz [emoji4]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni se dopao lajv sa onim momkom Šervinom. Novak se kao retko kad otvara u smislu svoje ličnosti. Nije da ne želi nego su vrlo retki oni koje ta strana interesuje. Ovo je vrlo zanimljivo i sve je suprotno od njegove mašinerije kojom igra tenis. Mada sam to rekao, ponoviću se. On je Brus Li 21.veka. To je ta ličnost, takav je bio Brus Li, koncentracija i fokus su bile njegove vrline, ishrana glavna tema, spiritualnost.... Rezultat toga je najbolji u svom sportu.

                Što se tiče tenisa gleda sam brojne mečeve reprize.

                2011.god najspremniji
                2015.god tehnički najbolji
                od 2018.god na ovamo mentalno najbolji u karijeri

                Ne znam gde više nalazi prostora za napredak.

                Ovaj odvratni virus, po mom mišljenju, stavio je tačku na trku za najboljeg do sada u tenisu. Mislim da se ta borba u starom obliku više nikad neće vratiti. Ko zna kako će izgledati tenis i sport posle ovoga...

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Meni se dopao lajv sa onim momkom Šervinom. Novak se kao retko kad otvara u smislu svoje ličnosti. Nije da ne želi nego su vrlo retki oni koje ta strana interesuje. Ovo je vrlo zanimljivo i sve je suprotno od njegove mašinerije kojom igra tenis. Mada sam to rekao, ponoviću se. On je Brus Li 21.veka. To je ta ličnost, takav je bio Brus Li, koncentracija i fokus su bile njegove vrline, ishrana glavna tema, spiritualnost.... Rezultat toga je najbolji u svom sportu.

                  Što se tiče tenisa gleda sam brojne mečeve reprize.

                  2011.god najspremniji
                  2015.god tehnički najbolji
                  od 2018.god na ovamo mentalno najbolji u karijeri

                  Ne znam gde više nalazi prostora za napredak.

                  Ovaj odvratni virus, po mom mišljenju, stavio je tačku na trku za najboljeg do sada u tenisu. Mislim da se ta borba u starom obliku više nikad neće vratiti. Ko zna kako će izgledati tenis i sport posle ovoga...
                  Nazalost, slazem se tu sa tobom.Ipak ce Federer ostati na tome, jedino ko mozda moze da ga ugrozi je Rafa, ali jbg, nije ovde niko kriv, tako je bilo sudjeno...Jeste SHIT tezak, ali hajde, mozda se desi neko cudo.

                  Comment




                  • Novak rekao da nije slučajno što se priča da su Srbi nebeski narod.

                    Biće mnogi na aparatima i ovde na forumu.
                    Last edited by goku; 25-04-20, 16:59.

                    Comment


                    • Novak od škole ima vanredno završenu srednju. Ciljna grupa za Deretu

                      Comment


                      • Ponižavaš Novaka na njegovoj temi?

                        Comment


                        • Ja sam shvatio da je ovo tema o teniseru Novaku Djokovicu i o njeogvim uspesima i eventualnim neuspesima vezanim za sport.

                          A sto se tice srednje skole, nije svako imao uslove i mogao da zavrsava fakultet.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ja sam shvatio da je ovo tema o teniseru Novaku Djokovicu i o njeogvim uspesima i eventualnim neuspesima vezanim za sport.
                            Nisi dobro shvatio, ovde se piše i o stvarima koje nisu vezane za sport, ženidba, dobijanje deteta, vakcine, Pepe Imaz, sve što ima veze sa Novakom.

                            Nisi valjda ti na aparatima zbog njegove izjave o Srbima kao nebeskom narodu?

                            Comment


                            • Naravno da nije izjavio da su Srbi nebeski narod vec da je istina negde na sredini.

                              Odustao sam od gledanja nakon 5 minuta, shvatio sam da mogu za preostalih 15 da uradm nesto korisno za sebe.

                              To sto je Novak javna i poznata licnost ne znaci da je uvek upravu i da su njegovi stavovi uvek ispravni i da mora bas o svemu da ima misljenje.
                              Last edited by belgrade_owl; 25-04-20, 21:25.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ja sam shvatio da je ovo tema o teniseru Novaku Djokovicu i o njeogvim uspesima i eventualnim neuspesima vezanim za sport.

                                A sto se tice srednje skole, nije svako imao uslove i mogao da zavrsava fakultet.
                                Sovo totalno promašuješ poentu
                                Nisam rekao srednju, već vanredno srednju (zbog turnira naravno). Srećan je svako ko ima uslove da završava faks, kodd nas većina nema nažalost novca

                                Opet, moguće troluje

                                Comment

                                Working...
                                X