Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zoje View Post
    U pravu si.
    Nisam dobro napisala, a samo da znas kakvu tremu imam kad ovde treba nesto ozbiljnije da napisem, a tek da analiziram meceve
    Ma opušteno, ne tremiraj se, samo ti piši šta imaš.

    Ja kad sam se učlanio na forum, Olja mi je obrisala odmah prvi post jer sam napljuvao neku buržujku, iz mog tadašnjeg okruženja, koja je svoje dete nazvala Rodžer samo zato što ne voli Novaka.

    Eto malo da te opustim..

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Ma opušteno, ne tremiraj se, samo ti piši šta imaš.

      Ja kad sam se učlanio na forum, Olja mi je obrisala odmah prvi post jer sam napljuvao neku buržujku, iz mog tadašnjeg okruženja, koja je svoje dete nazvala Rodžer samo zato što ne voli Novaka.

      Eto malo da te opustim..
      Ma kakva trema, ja se to salila zato sam i stavila onaj smajlic

      Postujem svacije misljenje, ne osudjujem nikoga, Sandgup ima svoje misljenje i ja to postujem.

      Opustena skroz na skroz a i moj potpis dosta govori kako gledam na zivot uopste...samo opusteno i bez nerviranja za gluposti, nebitne stvari itd.

      Hvala na postu

      ps. vratila stari avatar
      Last edited by Zoje; 04-03-20, 09:01.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • E jest je skinuo

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Zoje View Post
          U pravu si.
          Nisam dobro napisala, a samo da znas kakvu tremu imam kad ovde treba nesto ozbiljnije da napisem, a tek da analiziram meceve

          Niko od njih trojice(Nole, Rafa, Roger) nije osvojio dva puta isti slem.

          Nadam se da je neko skapirao sta sam htela da napisem, a ako nije sad sigurno jeste.

          Hvala ti na ispravci
          Zoje trololo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ma opušteno, ne tremiraj se, samo ti piši šta imaš.

            Ja kad sam se učlanio na forum, Olja mi je obrisala odmah prvi post jer sam napljuvao neku buržujku, iz mog tadašnjeg okruženja, koja je svoje dete nazvala Rodžer samo zato što ne voli Novaka.

            Eto malo da te opustim..
            Nije se desilo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • A ne kako, pa to je jako bitna informacija za teniski svet
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne mogu da se setim na kojoj temi sam pisao, ali tako je bilo.

                Olja mi je obrisala post uz komentar tipa:
                "Mi tako ovde na ovom forumu ne pišemo".

                Comment


                • Srce da ti se prepolovi, koliko si ti samo neshvacen od prvog dana
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nije se desilo
                      Veruj Bojani naravno.
                      Ona zna bolje od tebe sta se desilo u tvom okruzenju.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Veruj Bojani naravno.
                        Ona zna bolje od tebe sta se desilo u tvom okruzenju.
                        Ma da, bas realno zvuci prica dala ime sinu Rodzer jer ne voli Novaka
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • jos malo o Dubaiju, ako je promaklo..

                          ponistivsi Monfisove mec lopte u 13. igri drugog seta, Novak preskace Eša na poziciji br 2 po % dobjienih Tb-a
                          https://www.atptour.com/en/performan.../tiebreak/all/ prvi je Rozer, kralj tajbrejkova
                          23-3 TB skor u poslednjih 12 mjeseci, sto je wow

                          ujedno prelazi i Mekenroa na istoj poz po procentu trijumfa u odlucujucem setu
                          https://www.atptour.com/en/performan.../finalset/all/ prvi je Kei, kralj drame

                          15. vezana sezona sa bar 2 atp trofeja, cime seze Rafu dok ostali nisu ni blizu

                          19. rekordna titula na najvecem kontinentu, odakle nastavlja tradiciju donosenja pehara svake god. a posto turniri u Aziji vaze za one sa najbrzim uslovima na turu, opet se raspršavaju drevni mitovi o dominaciji zbog "usporilo podlogu"

                          2008. Mk Sangaj
                          2009. Dubai, Peking
                          2010. Dubai, Peking
                          2011. Dubai
                          2012. Peking, Sangaj
                          2013. Dubai, Peking, Sangaj
                          2014. Peking
                          2015. Peking, Sangaj
                          2016. Doha
                          2017. Doha
                          2018. Sangaj
                          2019. Tokio
                          2020. Dubai

                          Comment


                          • Ova masters trka između Novaka i Rafe biće zanimljiva do samog kraja njihovih karijera.

                            Comment


                            • pa bas i ne,rafu jebe to sto nema nijedan zavrsni,pa mi tu novak debelo bezi..

                              inace ove godine moze mnogo da se zamrsi-novak da ume RG,rafa vimbldon,onaj...USO posle trista godina..ma svasta moze da bude

                              ili novak SVE
                              Wizard

                              Comment


                              • Novak RG a Rafa W.. Nema šanse..
                                Šta je sa pecarošom?

                                Comment

                                Working...
                                X