Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Bogami drugi set bio, cak mislim da je druga polovina drugog seta, taman nedje kod onih set lopti za Novaka.

    edit: Evo nadjoh da je ustvari bio cak 12. gem drugog seta, pred sami tb.

    "Did Novak just check the mark on the service line after Monfils' serve was called out and gave him the point? Amazing fair play from Novak, hats off! And Monfils takes it to a tiebreak on the very next point."
    ja guglao ovu recenicu i nasao na izraz tiebreakovic
    Wizard

    Comment


    • Meni je najjaca Playstationovic.

      Originally posted by Bimbo View Post
      U trci za GOATa su jedino bitni GSovi i broj nedelja na prvom mestu
      Uh, taj broj nedelja je bio najvazniji do pojave Samprasa, a od tada nista manje bitan od broja slemova. A tako je blizu.. samo boze zdravlja.

      Comment


      • Originally posted by Centurion View Post
        Ma tri slema, onda bi u istoj godini imao Nole slem vec u Parizu po drugi put, a onda i ovaj kalendarski , odnosno sva četiri u jednoj godini u Njujorku.
        Olimpijada je izvikana.
        Ne bi jer nema US iz prosle godine.
        Ako bi uzeo RG postao bi prvi koji ima svaki slem najmanje dva puta osvojen. A to je ogromno doatignuce. Jedno od najvecih.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ceo niz

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Koliko jos Djokovicu treba da prestigne Federera? Do novembra tamo? Tako sam ja nesto racunao

            Comment


            • Do 5 oktobra, ima simbolike.

              Comment


              • OI, Wimbledon i US Open... Dosta za ovu godinu... Neka se poraduje malo i neko drugi.. E sad ako se Novak zainati pa ne da..

                Comment


                • Što se tiče virusa, treba videti da li ce biti organizovani i kako, turniri u Evropi.

                  Comment


                  • Naravno. Svajcarci vec zabranili okupljanja preko 1000 ljudi, otkazan sajam automobila u Zenevi.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nole slem je vec uzeo, kao sto i Serena ima isti.

                      Kalendarski bi bio, e lako je mastati

                      Niko nema jos 2 slema ista uzeta.

                      Rafi fali AO a Noletu i Rogeru RG.

                      Broj nedelja na prvom mestu i GS-va odlucuju ko ce biti G.O.A.T.
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Naravno. Svajcarci vec zabranili okupljanja preko 1000 ljudi, otkazan sajam automobila u Zenevi.
                        Šta se dešava ako se potencijalno otkažu neki turnir? Ili više turnira? Jel se zamrzava lista?

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ma GSovi su najbitniji, kada tu bude bio na prvom mestu, stvar ce biti jasna.
                          Tad će biti kasno za OI.

                          Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Šta se dešava ako se potencijalno otkažu neki turnir? Ili više turnira? Jel se zamrzava lista?
                            Ne znam da li imaju tako nesto predvidjeno, za ove ekstremne situacije vise sile. Treba pretraziti.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ako osvoji Rg ove godine,po meni ne mora ni Wimb ni Uso,nek uzme i stari jedan od ta 2 nije problem,i jos na to doda Oi

                              Dakle Ao i Rg +OI mi je bolje od 3 slema bez Rg i Oi,a 3 slema sa Rg bez Oi mi je bolje od 2 slema+ oi ali bez Rg

                              U prevodu Rg je najbitniji

                              Sa duplim karijernim bi ozvanicio titulu najuniverzalnijeg igraca ikada u Open eri

                              Comment


                              • Za zlato na OI je zadnja šansa, realno, tako da to mora da bude najbitniji cilj, za slemove ima još dve, tri godine, s pravom da bude favorit.

                                I po Novakovim izjavama se vidi da je on sam fokusiran na Olimpijadu, drago mi je što je tako i što tako razmišlja.
                                Last edited by Chiwwi; 29-02-20, 12:59.

                                Comment

                                Working...
                                X