Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo Petrino pitanje moze u anketu?
    Ili imate neki pre njega?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Znam da Noletu OI znace strasno mnogo, ali to gledam "sebicno".Naravno ,da je vaznije sta on zeli

        GS se broje u zvanicnoj trci za najboljeg ili ti G.O.A.T.
        Dobro broji se i zlato , ali ne kao GS-ovi.

        I kud bas ove g. OI

        Ne znam al' imam osecaj da ce ova sezona biti-vozi Misko, videcemo dal' ce me osecaj prevariti
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • U tenisu se u poslednje vreme najviše broji i za GOAT boduje ono što Novak nema, nema još, medjutim polako jedno po jedno precrtava.

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ovo Petrino pitanje moze u anketu?
            Ili imate neki pre njega?
            Napisala Petrino ime, a ja danas kad je Nole menjao patiku zbog pertli pomislila da vratim moj stari nik iz davne 2012
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Aaaa izvini nije bilo namerno
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                U tenisu se u poslednje vreme najviše broji i za GOAT boduje ono što Novak nema, nema još, medjutim polako jedno po jedno precrtava.

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                A na to smo navikli, ali cinjenica je da nema 20 kao Roger i 19 kao Rafa, msm GS-va.

                Medjutim sve ce to doci, samo laganini.

                @Olja, meni bas drago sto si napisala, nema potrebe za izvinjavanjem
                Last edited by Zoje; 28-02-20, 21:52.
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Jel to po onoj maloj "Boooze, Petra!"

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Jel to po onoj maloj "Boooze, Petra!"
                    Ne razumem
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      U tenisu se u poslednje vreme najviše broji i za GOAT boduje ono što Novak nema, nema još, medjutim polako jedno po jedno precrtava.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                      Ma GSovi su najbitniji, kada tu bude bio na prvom mestu, stvar ce biti jasna.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by Zoje View Post
                        Ne razumem
                        Ocigledno je da nema veze, ali sam duzan pojasniti..




                        Cak je i Nole koristio njenu foru.

                        Comment


                        • u k0om delu meca on priznaje monfisu poen-cak i rotenberg to istice

                          ne mogu nigde da nadjem
                          Wizard

                          Comment


                          • Bogami drugi set bio, cak mislim da je druga polovina drugog seta, taman nedje kod onih set lopti za Novaka.

                            edit: Evo nadjoh da je ustvari bio cak 12. gem drugog seta, pred sami tb.

                            "Did Novak just check the mark on the service line after Monfils' serve was called out and gave him the point? Amazing fair play from Novak, hats off! And Monfils takes it to a tiebreak on the very next point."
                            Last edited by Joker; 28-02-20, 22:49.

                            Comment


                            • Originally posted by Zoje View Post
                              Napisala Petrino ime, a ja danas kad je Nole menjao patiku zbog pertli pomislila da vratim moj stari nik iz davne 2012
                              Originally posted by Zoje View Post
                              A na to smo navikli, ali cinjenica je da nema 20 kao Roger i 19 kao Rafa, msm GS-va.

                              Medjutim sve ce to doci, samo laganini.

                              @Olja, meni bas drago sto si napisala, nema potrebe za izvinjavanjem
                              Petraaaa sad si mi još draža, pojma nisam imao 😊👋
                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Ma GSovi su najbitniji, kada tu bude bio na prvom mestu, stvar ce biti jasna.
                              Jesu naravno ali preposteni, dobri bi i onda nešto smislili.



                              Čovek guma.

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • U trci za GOATa su jedino bitni GSovi i broj nedelja na prvom mestu i zato glasam za tri GSa ove godine. OI su nebitne u toj trci, turnir slabiji od mastersa. Učestvuje 64 igrača i to mislim 50 prvih po renku u trenutku kad se određuje spisak, ali max četvorica iz jedne države. Ostale određuje ITF takođe konsultujući renk, ali po teritorijalnom principu, tj pazeći da su svi regioni zastupljeni. Jedina težina OI je ta što se igraju svake četri god, pa je igrač u toku karijere u prilici da odigra 4-5 turmira i treba biti najbolji u tom retkom trenutku. Samo ih to izdvaja. I naravno želja igrača jer se igra za svoju zemlju na najvećoj manifestaciji sporta. Međutim, u profi tenisu nemaju neku težinu po meni, svakako ne u trci za GOATa.
                                Neko napisa da je RG-W dve nedelje, W-OI dve nedelje, OI-USO tri nedelje. Rafa će se raspasti tako da Nole sigurno ove godine ide preko 310 No1. Ostaje samo da stigne do 20 GS titula i zvanično je GOAT.

                                Comment

                                Working...
                                X