Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Imam jedno pitanje za sve najvece poznavaoce ovde, pogotovo NI-ja i ekipu.Sta mislite, je l' ce Novak moci da izadje na kraj malo lakse sa klincima posle ovog trijumfa ili vidite sve teze i teze za Novaka?Najvise me zanima sta mislite u vezi Cicipasa i Medvedeva.Zahvalan unapred na odgovorima
    Vrijeme neumitno radi protiv Novaka a za Cicipasa, Medvedeva, Zvereva... pa i Tima. To znaci da je vjerovatno da ce Novak biti malo losiji a oni malo bolji.

    Svejedno, ova pobjeda ce jako da koristi protiv Tima, ovo je za njega uzasno tezak poraz. Koristice i protiv drugih ali manje. Sada svako zna da u mecu na dva dbijena trebas da izbacis Novaka iz ravnoteze i on nece mnogo da se lomi. Ali na GS, Novak nece dati nista dzabe.

    Comment


    • Sve teze, druze.. to je logika. Ali se najiskrenije nadam da ce Tim na RG-u biti u Nadalovoj polovini. To bi zaista moglo dobro da zakomplikuje taj slem.

      Comment


      • Na travi hoće, lagano, na US Openu teško i sve teže kako vreme odmiče, na RG-su Tim će biti svakako bolji igrač od sad pa nadalje, ostali (Zverev pre svega) možda ali ne još ali nije ni bitno, RG svakako nije slem na koji Novak treba da tempira formu. AO da, tu ako Vavrinka i Tim poispadaju Novaka nema ko da ugrozi, ali biloški sat kuca i neće ih biti još mnogo..

        Ono što gorim od želje da vidim biće način života i igranja tenisa kod Novaka kad obori i ako obori No. 1 nedelje..

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Na travi hoće, lagano, na US Openu teško i sve teže kako vreme odmiče, na RG-su Tim će biti svakako bolji igrač od sad pa nadalje, ostali (Zverev pre svega) možda ali ne još ali nije ni bitno, RG svakako nije slem na koji Novak treba da tempira formu. AO da, tu ako Vavrinka i Tim poispadaju Novaka nema ko da ugrozi, ali biloški sat kuca i neće ih biti još mnogo..

          Ono što gorim od želje da vidim biće način života i igranja tenisa kod Novaka kad obori i ako obori No. 1 nedelje..
          Ne znam kolike su sanse da to uradi ove godine.Morao bi da bude neprekidno prvi do 5-og Oktobra, sto je jaaako tesko.

          Comment


          • Vremena kad je čistio redom su prošlost, u budućnosti svi su pretnja od prvog do poslednjeg kola. Manjak fizičke spreme i godina nadoknađuje teniskom inteligencijom. Dostižan cilj je broj sedmica na prvom mestu i pozitivan skor sa Rafom i Rodžerom - ja zadovoljan.

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post
              Ne znam kolike su sanse da to uradi ove godine.Morao bi da bude neprekidno prvi do 5-og Oktobra, sto je jaaako tesko.
              Pa ko će da ga obori? Brani samo Vimbldon ostali rezultati su bledi skroz do kraja godine.

              Nadal ne može da ga ugrozi, brani dosta, klinci još teže.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja ne znam kako je samim akterima finala, kakve emocije ono budi u njima, al ja sam, isceđen ko limun, premoren psihički i fizički ko da sam šopo na sparini a ne gledao iz toplog doma i kreveta obskrbljen svim i svačim.

                  Nagledao sam se tenisa i Novakovih važnih mečeva da sam bio svestan šta da očekujem i da je potrebno poneti tone živaca ne bi li živ i u jednom komadu ispratio celokupno finale. Bavio sam se malko prevarom, što ne reći bajanjem, te sam sam sebe uveravao, lagao, kako god, kako će ga Nole Nacionale razbiti, živ pojesti i pokazati mu da je još uvek zelen i mentalno i fizički slab za protivnika poput njega. U omiljenoj mu Australiji.

                  Početak je išao u prilog mojoj konstantaciji i tvrdnji. Od starta maksimalno fokusiran, odlučan, raspoložen da odmah demantuje Timove nade da ima za čim se boriti. Samo ko gleda i prati Novaka zna da prečesto jedna ishitrena odluka, greška sudije ili publike kod njega stvori nekakav čep između prethodno dobro napravljenog te ubrzo, uglavnom ničim važnim izazvan, momentum igre prebaci na protivnikovu stranu. Odjednom plen postaje lovina.

                  Standardan repertoar nam Nole tada prikazuje. Miljama je daleko ko zna gde. Momentalno je fizička snaga na ispitu. Glava hoće ali dupe klokoće taj neki mod i dok se osvestio, malko pribrao, Tim je već ušao u komfornu zonu. Kad je Tim takav, oseća na terenu da je mega-car, omiriše protivnikovu nemoć i krv, tada su mu udarci i sve što ide sa teniskim znanjem na vrhuncu moći.

                  Iskreno, posle tri seta i mučenja, nisam nalazio način sam sebe da ubedim kako je preokret moguć. Zato što sam ostao uskraćen za odgovore sam tu gde jesam, niko i ništa, samo veliki Novakov fan i navijač. Novak je u tim trenucima povratio mentalnu snagu, raskrstio sam sa sobom, resetovao prethodne misli i ušao još odlučniji da dokaže i pokaže celom teniskom svetu, brojnim pljuvačima, Matsu...kako i dalje nema premca i da je, svidelo se nekom ili ne, najbolji igrač koji je hodao sa reketom zemaljskom kuglom.

                  Čim se dotakao petog seta na videlo je došla ta luda lobanja. Odjednom se sve okrenulo za 180 stepeni. Tim sve više počeo grešiti, jeza i nesigurnost velike prilike okovale mu ruke i noge. Novak je takve trenutke prolazio bilion puta. Nositi se s tim za njega nothing easier te se posle prvog brejka naslućivao početak kraja Dominika Tima.

                  Šampion je milijarditi put potvrdio kako je najbolji kad zagusti...

                  Comment


                  • https://twitter.com/carole_bouchard/...863056384?s=19


                    https://twitter.com/bgtennisnation/s...605023232?s=19



                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
                    Last edited by Weltschmerz; 02-02-20, 15:45.

                    Comment


                    • Nek je srecno,nek je veselo

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        a onaj novinar (sto si postavio tvit u temi uzivo) je dobio od novaka na jednoj konverenciji po pi***,ono kad je bila smena na celu ATP-a,ovaj ga bas oprasio,pa sad tako sitno ujeda
                        Wizard

                        Comment


                        • Sad čitam, ovog uvrnutog Damijena Dumusoa teniska svita ne zarezuje niti miriše. Francuski arbitar ulazio sa Kirjosom nekoliko puta u "klinč", ozbiljne svađe i prepirke radio sa Cicipasom i Fonjinijem.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Nek je srecno,nek je veselo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Sve teze, druze.. to je logika. Ali se najiskrenije nadam da ce Tim na RG-u biti u Nadalovoj polovini. To bi zaista moglo dobro da zakomplikuje taj slem.
                              To nemoj da se nadas, sigurno ce biti u Novakovoj polovini

                              Svi imamo taj utisak da ce sve teze izlaziti na kraj sa ovim momcima u naponu snage. Koliko je samo Tim tavorio sa Bresnikom do pre nekoliko meseci, a vidi ga sada, na korak do GS. Raspodelice on te energiju i svezinu, ali ova godina je bitna po mnogo toga, a tu su i OI koje su njemu toliko vazne, jer svaka sledeca je sve teza.

                              Inace ti otvaras GS teme
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Na travi hoće, lagano, na US Openu teško i sve teže kako vreme odmiče, na RG-su Tim će biti svakako bolji igrač od sad pa nadalje, ostali (Zverev pre svega) možda ali ne još ali nije ni bitno, RG svakako nije slem na koji Novak treba da tempira formu. AO da, tu ako Vavrinka i Tim poispadaju Novaka nema ko da ugrozi, ali biloški sat kuca i neće ih biti još mnogo..

                                Ono što gorim od želje da vidim biće način života i igranja tenisa kod Novaka kad obori i ako obori No. 1 nedelje..
                                Ne vidim zasto ne bi napao Rg ako je Timotije u Rafinom delu,tu vezati njih dvojicu ne moze,ali jednog moze dobiti na misice ako bude imao dobar zreb do finala

                                Wimb je realan i glavni cilj do kraja godine uz olimpijadu i No1

                                Znaci Jos Wimb Olimpijada i No1 i sezona uspesna

                                13ti slem u nizu za Big3,8mi za Rafu i Novaka,i dalje niko ispod 30 nije uzeo slem,bolesno

                                Comment

                                Working...
                                X