Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by draza View Post
    Nole bas lepo izgleda tokom ove Australije.Sve obecava da ce podignuti trofej na kraju.
    Nemoj, odmah me to na RG 2015-e sjeti i onoga ludaka u boksericama.. a Nole nikad ljepsi..

    Comment


    • Novak će imati hrpu motiva ne bi li Tima u nedelju izjutra poslao da ljubi tanjire. Nole bi novom osmom, četvrtom u nizu titulom, ugrozio rekord Roja Emersona iz daleke 1967. Australijski dekica je u periodu 1963-67 pet puta u nizu bio suvereni vladar AO.

      Ono što Novaka svakako peče, a rane su poprilično sveže, to je poslednji Masters u Londonu. Upravo je austrijski atleta odredio sudbinu Srbina da ne završi na prvom mestu kalendarsku godinu.

      I ako je zbirni skor međusobnih dvoboja na Novakovoj strani, Tim kao Tim ne leži preterano srpskom asu. Od zadnjih pet okršaja čak četiri pripala momku iz Viner Nojštata.

      Znajući koliko Novak teži savršenstvu, da želi u amanet ostaviti nešto najviše, nema većeg motiva i bolje prilike nego nedelja, izaći na Central Rod Lejver Arene i pokazati koje suvereni vladar ne samo AO nego celokupne teniske svite.

      Vreme je Nole da ugasiš igricu.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Novak će imati hrpu motiva ne bi li Tima u nedelju izjutra poslao da ljubi tanjire. Nole bi novom osmom, četvrtom u nizu titulom, ugrozio rekord Roja Emersona iz daleke 1967. Australijski dekica je u periodu 1963-67 pet puta u nizu bio suvereni vladar AO.

        Ono što Novaka svakako peče, a rane su poprilično sveže, to je poslednji Masters u Londonu. Upravo je austrijski atleta odredio sudbinu Srbina da ne završi na prvom mestu kalendarsku godinu.

        I ako je zbirni skor međusobnih dvoboja na Novakovoj strani, Tim kao Tim ne leži preterano srpskom asu. Od zadnjih pet okršaja čak četiri pripala momku iz Viner Nojštata.

        Znajući koliko Novak teži savršenstvu, da želi u amanet ostaviti nešto najviše, nema većeg motiva i bolje prilike nego nedelja, izaći na Central Rod Lejver Arene i pokazati koje suvereni vladar ne samo AO nego celokupne teniske svite.

        Vreme je Nole da ugasiš igricu.
        Moram da pitam, kako ovo?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Moram da pitam, kako ovo?
          Auuu Bojana 'vataš se za "sitna crevca" al ti moram priznati, s pravom. Pogrešio sam u tajmingu. Htedoh reći da bi mu trijumf nad Timom bio četvrti uzastopni na Ozi Openu, došao bi na trijumf od rekorda Roja Emersona (koji ima 5).

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Auuu Bojana 'vataš se za "sitna crevca" al ti moram priznati, s pravom. Pogrešio sam u tajmingu. Htedoh reći da bi mu trijumf nad Timom bio četvrti uzastopni na Ozi Openu, došao bi na trijumf od rekorda Roja Emersona (koji ima 5).

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Kako bre cetvrti uzastopni?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kako bre cetvrti uzastopni?
              Upravo pišem.
              Poprilično sam pobrko lonciće.
              Tvoj Fedex prekinuo njegov trogodišnji niz 2017. i 2018. pobedama nad Nadalom i Čilićem.
              Sorry. Isp'o kreten na kub.
              Nisam imao nameru da devalviram Rogerove titule i umeće.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 31-01-20, 16:04.

              Comment


              • Hahaha, ok [emoji3]
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kako si sitnicava, cjepidlako jedna

                  Comment


                  • Ništa ti ne prepuštaš slučaju.
                    Pratiš radnju kao najbolji analitičar.
                    Da nema tebe možda bi prošao sa napisanim neistinama.
                    Da sam slag'o u Federovu korist ne bi se garant oglasila.
                    [emoji6][emoji14]

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Cisto da znare da mi nista ne promice, samo ponekad mrzi da reagujem
                      Ali da neko ispusti 2 Fedove slem rtitulee, od kojih je jedna posebna i spada sigurno u top 3 najdraze, to vec ne ide
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Cisto da znare da mi nista ne promice, samo ponekad mrzi da reagujem
                        Ali da neko ispusti 2 Fedove slem rtitulee, od kojih je jedna posebna i spada sigurno u top 3 najdraze, to vec ne ide
                        Nije namerno.
                        Mame mi[emoji6]

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Nisam nigde napisao da je bolji napadac nego da je vise napadacki orijentisan od Novaka. U tom smislu cu ti odgovoriti. Sposoban je da bude u dugim razmenama i prvi ce se odluciti za napad.



                          Nazalost zenama uvek sve mora da se crta. Po mom misljenju Novak previse gradi poene i nije toliko konkretan. To bi trebalo da se smanji malo jer ce Tim dok on sagradi pravi trenutak za napad, da preuzme inicijativu nekom bombom.



                          Izgleda da i ovo moram da nacrtam. Vavrinka nije igrao finale nikakvog turnira osim sa Novakom 2x. Ne racunam ono sa Rafom. Masters turnire vrlo slabo. Thiem je znacajno bolji igrac.




                          Sinoc sam odgledao Dijanu Djokovic. Promenio sam misljenje i necu da se brinem za finale. Odgledacu pa kako bude. Toliko sam mu ''duzan''

                          Prvi bold- to što se neko prvi odluči za napad ne znači da je bolji napadač.

                          Drugi bold- na ovo ti je Olja već odgovorila.

                          Treći bold - ovo su tvoje reči, odatle i moje pitanje koliko je puta Vavrinka igrao finale Slema sa njima pošto kažeš da nikada nije mogao da ih pobedi...

                          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post


                          Vavrinka nikad nije mogao da pobedi ni Federera ni Nadala u finalu Slema. Doduse Nadala jeste ali je ovaj bio povredjen. To znači da Vavrinka nije neki igrač, što u suštini i jeste istina. A Thiem razbija polako svu trojicu. Čovek igra opasno. Nije priča bez pozadine.
                          ...a kao logično pitanje se postavlja i to kako to i Tim razbija ovu trojicu kada NIKADA nije igrao finale Slema protiv njih...

                          Ako pod razbijanjem misliš na H2H...

                          Trenutno je

                          Nadal vs Tim 9-4 od toga na Slemovima 3- 0 za Nadala ( RG 2017,2018,2019)

                          Federer vs Tim 2 - 5 na Slemovima nisu igrali ni jedan meč

                          Djoković vs Tim 6 -4 na Slemovima 1 - 2 u korist Tima (Tim dobio RG 2017, 2019) Novak dobio RG 2016...

                          Ja ovde ne vidim da on njih razbija...osim da je jedan u plusu protiv Novaka na Slemovima, protiv Rafe 3 u minusu, protiv Rodžera nije igrao...

                          Ako se gleda kompletna statistika niko ne dominira ali opet ako uzmemo ukupan broj mečeva protiv ove trojice opet su oni zbirno bolji 17-13 u korist trojke...Gde je tu razbijanje?!

                          Trenutno je pozitivan jedino protiv Federera...pojedinačno gledano...

                          Ili si ovo pisao napamet...

                          Za H2H sam koristila zvaničnu statistiku ATPa.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kakav prilaz i kakav pokret telom kao da će duboku loptu.
                              Strašan poen.

                              Nego kako "ćemo" u nedelju 🤔

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Prvi bold- to što se neko prvi odluči za napad ne znači da je bolji napadač.

                                Drugi bold- na ovo ti je Olja već odgovorila.

                                Treći bold - ovo su tvoje reči, odatle i moje pitanje koliko je puta Vavrinka igrao finale Slema sa njima pošto kažeš da nikada nije mogao da ih pobedi...

                                ...a kao logično pitanje se postavlja i to kako to i Tim razbija ovu trojicu kada NIKADA nije igrao finale Slema protiv njih...

                                Ako pod razbijanjem misliš na H2H...

                                Trenutno je

                                Nadal vs Tim 9-4 od toga na Slemovima 3- 0 za Nadala ( RG 2017,2018,2019)

                                Federer vs Tim 2 - 5 na Slemovima nisu igrali ni jedan meč

                                Djoković vs Tim 6 -4 na Slemovima 1 - 2 u korist Tima (Tim dobio RG 2017, 2019) Novak dobio RG 2016...

                                Ja ovde ne vidim da on njih razbija...osim da je jedan u plusu protiv Novaka na Slemovima, protiv Rafe 3 u minusu, protiv Rodžera nije igrao...

                                Ako se gleda kompletna statistika niko ne dominira ali opet ako uzmemo ukupan broj mečeva protiv ove trojice opet su oni zbirno bolji 17-13 u korist trojke...Gde je tu razbijanje?!

                                Trenutno je pozitivan jedino protiv Federera...pojedinačno gledano...

                                Ili si ovo pisao napamet...

                                Za H2H sam koristila zvaničnu statistiku ATPa.
                                Poštujem te jer voliš da ispeglaš bojanine spinove ali sada i sama malo spinuješ. Dakle, ponoviću, ja nisam rekao da je Thiem bolji napadač već da je više napadački orijentisan. U odnosu na Thiema, Novak nije napadač uopšte. Mada to zavisi od protivnika. Protiv Rafe jeste, protiv Rogera nije. Ali nije ni važno to. Svakako nisam rekao da je Thiem bolji napadač.

                                Što se tiče Vavrinke igrao je jednom finale Slema ali je Rafa bio povređen. Ali da ga preskočimo pošto nije bitan za diskusiju povodom nedeljnog finala.

                                Što se tiče razbijanja, odgovorio sam već. Ukupni H2H je nevazan jer ne moze biti vazno ono sto je bilo pre 3 god. Ali jeste ono sto je bilo prosle godine. I ove. Thiem je sada razbucao Nadala. Federera i Novaka je pobedio prosle godine. Rogera u finalu Mastersa a Novaka u polufinalu Slema i obojicu na WTF, to su izuzetno važni mečevi. Sad se probio do finala Australije. Sećam se kad sam i prosle godine pricao da je pretnja, tada si bas ti govorila da on ne moze biti pretnja Novaku na brzom hardu. Pa eto, trebalo mu je samo 5,6 meseci da ti odgovori. Samo nemoj da mi spinujes da ovo nije brzi hard.

                                Ja se iskreno nadam 17.Slemu, samo kažem da ima razloga za pribojavanje jer dečko razbija kako igra.

                                Ali ako si ti Marija uverena u pobedu onda do jaja za tebe, bez problema ces gledati finale.
                                Last edited by Ljubitelj tenisa; 31-01-20, 19:43.

                                Comment

                                Working...
                                X