Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada bih birao : Zverev.
    Ali mislim da će Tim lako do finala.

    Comment


    • Nece dati Zverev da to ode lako. Mislim da su obojica zeljni prilike da pucaju na trofej, bice to dobar mec sjutra.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Pa to je, da kazem, glavni problem kod Novaka i glavni razlog svake nase strepnje u vezi bilo kog njegovog ozbiljnijeg meca. Tih njegovih 100%. Jer kad bi on mogao da bude cijeli mec na 100%, ni jedan njegov fan ne bi strepio od nikoga, pa ni Vavrinke. Ali on je tip igraca koji najvise oscilira sa intenzitetom tokom meca, bar kad je velika trojka u pitanju. On ce gotovo uvijek i svakom protivniku tokom meca pokloniti jedan period igre kada ce jednostavno spustiti gard. Federer i Nadal su mnogo postojaniji po tom pitanju, oni kad te uhvate u masinu, vrlo cesto ne spustaju nogu s gasa do samog kraja. A Novak ima oscilacije i tu se postavlja pitanje koliko je koji igrac sposoban da iskoristi to do maksimuma. Jer ako iskoristi kvalitetno, uz histeriju sa tribina (koja je gotovo neminovna tada, protiv bilo koga), taj period moze da se produzi i kriza da se produbi.
        Novak nije na 100% još od AO 2016 pa je uspeo da uradi mnogo toga od tada...jednostavno je i takav bolji od mnogih, a pride je tokom godina naučio da dozira...
        Što se oscilacija tiče imaju ih sva trojica...Nadal sporo ulazi u meč, Novaku iznenada klikne, Rodžer kada se iznervira...samo je pitanje kako se ko od njih nosi sa tom situacijom, a Novak se po meni, odlično čupa...



        Originally posted by Chiwwi View Post
        Tiem može da bude opasan po Novaka. Zverev ne može.
        Pričamo o finalu AO a ne o nekim turnirima koji Novaku od 2016-te služe da ne zaboravi da igra tenis od slema do slema.

        Tiem je udarač kakav ne leži Novaku i da može da bude opasan, ali može i da se samoubije. Zverev ne može da pobedi Novaka.
        Tim je profil Vavrinke "udri i beži" iliti APP...Previše igra na suvu snagu za razliku od Zvereva koji koristi i mozak, taktiku...toga kod Tima prosto skoro da nema, samo udari što jače pa ako pogodiš pogodiš..

        Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Nadam se da ce Zverev ako ništa, da osakati Thiema. Svakako, ista stvar važi za Novaka kao i za Rafu. Novak po mom misljenju nije bolji u crosscourt razmenama i mnogo ce da mu znače oba udarca po paraleli. Za razliku od Rafe, bolje servira i reternira.

        Takodje mislim da Novak treba konkretno da napada a ne fa gradi poene.

        Novak ne bi smeo da preuzima ulogu tolikog favorita u oba slucaja. Trebalo bi malo da se plaši.

        Videcemo.
        A j' molim te objasni mi ovo...ako da napada a da ne gradi poene?!

        I čuj Novak nije bolji po dijagonalama? Mora da se šališ...
        Paralele će biti dobar deo taktike protiv Tima jer bi mu se oduzelo vreme za reakciju, ali i protiv Saše da ga umori...

        Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Koja je to Novakova igra konkretno za Thiema? Meni deluje da Novak ne bi napao. Da bi to Thiem uradio.

        Nevažno za formu, Novak je u boljoj trenutno i daće Bog da sreća bude na njegovoj strani, ali ko je bolji igrač?

        Po mom mišljenju Thiem. Bolji forhend, bekhend neka bude egal ali Thiem u prednosti jer udara hrabrije. Thiem daleko brži od Novaka pri izlascima na dropove, rad nogu egal. Defanziva bolji Thiem, ofanziva bolji Thiem, hrabriji je, više je realno napadački igrač od Novaka. Konkretan je i ne gradi previše poene. Iskustvo je na Novakovoj strani. Thiem probija a pritisak je na Novaku, za novi Slem i nastavak trke. Thiem igra da razbuca trojku. Razbio je prosle godine Novaka i Federera, ove godine Rafu. Ima sve sto mu treba.

        Jedino može da ga pojede neka trema, mada male su šanse, i drugo da ga Zverev toliko umori da izgubi gorivo u finalu.
        Kažeš FH im je egal i Tim udara hrabrije?! Ne, Tim ne udara hrabrije nego sili, udara snažnije...
        Pa onda ovo da je brži a rad nogu egal?!
        Zaboravljaš jednu bitnu stvar koju Novak poseduje a Tim ne kada je taj isti rad nogu u pitanju- proklizavanje...
        Po čemu zaključuješ ko je bolji napadač?Msm po kojim parametrima, šta si uzeo u obzir?!


        Originally posted by Chiwwi View Post
        Ne može bekend da bude egal da se razumemo. Novakov bekend je paklen, nema takvog(Ako gledamo oba pravca i sve varijante).

        Tiem je slična pesma kao Vavrinka. Sposoban je da jako udara a da loptica ne završi medj' reflektore. Probijaju Novaka i Novak ne može da igra automatizme.
        Bravo, ista priča kao i Vavrinka...kada mu nije dan može da se slika...ali ne može se baš uvek na sirovu snagu...

        Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Očekivao sam ovakav odgovor. Zaista deluje kao da sam ga dosta nahvalio, mozda i precenio. Trofeje polako skuplja. Gde su bili do sada? Pa nije bio tako dobar na hardu kao sad. Iskreno mene jeste malo strah. Polako me popušta. Videcemo, mozda mu ne bude dan.

        Na kraju krajeva, bez obzira na sve što sam pobrojao. Iskustvo je najvažniji adut.

        @Chiwi,

        Vavrinka nikad nije mogao da pobedi ni Federera ni Nadala u finalu Slema. Doduse Nadala jeste ali je ovaj bio povredjen. To znači da Vavrinka nije neki igrač, što u suštini i jeste istina. A Thiem razbija polako svu trojicu. Čovek igra opasno. Nije priča bez pozadine.

        Neka Novak napravi u nedelju od svog BH napadačko oružje.
        A koliko puta je igrao finale Slema sa njima? Koliko sa Novakom? I u kojim okolnostima sa svom trojicom?

        Originally posted by Joker View Post
        Nece dati Zverev da to ode lako. Mislim da su obojica zeljni prilike da pucaju na trofej, bice to dobar mec sjutra.
        Ja tipjem na Sašu u 4 seta, sazreo je, uozbiljio se...Tima će da pojede pobeda protiv Nadala...Još se igra u večernjim uslovima, a Tim kao i Rafa više voli dan, sunce i viši odskok što je svakako prednost za Zvereva...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • E pa lepo. Posle TB prvog seta u hotelu nestade struje, zacvilese agregati pa dodje struja ali TV signala nigde 😤😤😤 a telefon sa EONom na 22% jbn baterije...trepereo sam kao prut....

          Odgledah sad komplet meč , ljudi moji šta je Novak izvukao u prvom setu i onda čuveni njegov deo zvani TB ... GOAT 💪💪💪.

          Posle ga je davio polako, imao sam osećaj jer sam znao rezultat a uživo nisam gledao kao što rekoh da je mogao da ga pocisti u sledeća dva seta a kao da nije hteo.

          Idemooo po 8i AO šampione !!!

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • "Dijana Đoković za SK: 99% normalnih ljudi voli Novaka"
            http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a32222...li-Novaka.html

            Comment


            • Kažeš FH im je egal i Tim udara hrabrije?! Ne, Tim ne udara hrabrije nego sili, udara snažnije...
              Pa onda ovo da je brži a rad nogu egal?!
              Zaboravljaš jednu bitnu stvar koju Novak poseduje a Tim ne kada je taj isti rad nogu u pitanju- proklizavanje...
              Po čemu zaključuješ ko je bolji napadač?Msm po kojim parametrima, šta si uzeo u obzir?!
              Nisam nigde napisao da je bolji napadac nego da je vise napadacki orijentisan od Novaka. U tom smislu cu ti odgovoriti. Sposoban je da bude u dugim razmenama i prvi ce se odluciti za napad.

              A j' molim te objasni mi ovo...ako da napada a da ne gradi poene?!
              Nazalost zenama uvek sve mora da se crta. Po mom misljenju Novak previse gradi poene i nije toliko konkretan. To bi trebalo da se smanji malo jer ce Tim dok on sagradi pravi trenutak za napad, da preuzme inicijativu nekom bombom.

              A koliko puta je igrao finale Slema sa njima? Koliko sa Novakom? I u kojim okolnostima sa svom trojicom?
              Izgleda da i ovo moram da nacrtam. Vavrinka nije igrao finale nikakvog turnira osim sa Novakom 2x. Ne racunam ono sa Rafom. Masters turnire vrlo slabo. Thiem je znacajno bolji igrac.


              Sinoc sam odgledao Dijanu Djokovic. Promenio sam misljenje i necu da se brinem za finale. Odgledacu pa kako bude. Toliko sam mu ''duzan''

              Comment


              • Ти си још и добро прошао, а ја на 4/1 за Федерера гледам он сервира и први серис АС а на екрану излази податак: Феки 12 винера, а Ноле само 2. Ја ту пукнем, реко готово биће 5/1 и кажем комшији, идем на балкон да попушим цигару, а ти ме тови кад се ово заврши не могу да гледам кад Ноле губи овај сет. Зови ме кад се заврши да гледам други сет. Зове он мене и каже: готовооо! Е седнем ја и нешто ми није јасно, чекај ови лудаци погрешили, овде пише да Ноле води један нула у сетовима? Комшија: "па да".. Чекај, како, шта се десило? Ништа. Како ништа, како?
                Комшија: "па не знам, ја пратим фудбал, не капирам тенис, али ево на форуму пише нека бојана да Фед игра без једне ноге" него идем ја да гледам фудбал.. Море нигде ти не идеш, ти си ми срећа, седи ту, ено ти други тв и гледај, не мрдај из ове собе....
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Žika View Post
                  Ти си још и добро прошао, а ја на 4/1 за Федерера гледам он сервира и први серис АС а на екрану излази податак: Феки 12 винера, а Ноле само 2. Ја ту пукнем, реко готово биће 5/1 и кажем комшији, идем на балкон да попушим цигару, а ти ме тови кад се ово заврши не могу да гледам кад Ноле губи овај сет. Зови ме кад се заврши да гледам други сет. Зове он мене и каже: готовооо! Е седнем ја и нешто ми није јасно, чекај ови лудаци погрешили, овде пише да Ноле води један нула у сетовима? Комшија: "па да".. Чекај, како, шта се десило? Ништа. Како ништа, како?
                  Комшија: "па не знам, ја пратим фудбал, не капирам тенис, али ево на форуму пише нека бојана да Фед игра без једне ноге" него идем ја да гледам фудбал.. Море нигде ти не идеш, ти си ми срећа, седи ту, ено ти други тв и гледај, не мрдај из ове собе....
                  Koja ti je ta cigara od 30 minuta?
                  Da probam i ja.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Čo'ek uz'o džok, pa mu sunce samo preletjelo preko horizonta.

                    Comment


                    • имам ја пар цигара у штеку на балкону да жена не зна, а да скренем мисли размишљам на балкону о глобалном отопљавању, овом корона вирусу да ли може да се добаци до мог балкона и тако миц по миц, прође секирација....
                      sigpic

                      Comment


                      • Haha Zika [emoji3]
                        Pozdrav komsiji koji cita forum, mozda i on napise koju [emoji3]

                        I preporuka za Ljubitelja. Ovde ne crtas nikome nista, pogotovu ne zenama, vec objasnjavas. A ako neces tako, nije nikakvo moranje, u svom realnom crtaj do mile volje.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Заглавио сирома у болницу, не знам шта ћу за финале, жена ће бити код куће, не ради, а навија за Федерера, има да ми укључи усисивач из ината...мораћу и комп на балкон....
                          sigpic

                          Comment


                          • Danasnji Gardijan

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pozdrav drugari.
                              Nole bas lepo izgleda tokom ove Australije.Sve obecava da ce podignuti trofej na kraju.Bice zeznuto sa Timom u finalu, ali moze to Nole da odbrani, verujem.Imam osecaj da Nole, ako samo 30% neutralise onaj ludacki bekend Tima, kontrolisace mec...u suprotnom bice krvi do kolena.

                              Comment


                              • Originally posted by draza View Post
                                bice krvi do kolena.


                                Noleeeeeee

                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X