Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Federera prolazi, ali ga ceka Tim u finalu.
    E sad, Tima da dobije je jako tesko (stil Wawrinke) ali je to finale AO, a to je druga dimenzija

    Comment


    • Srećno ljudino!

      Comment


      • Umreh, KRALJ TB Novak Đoković.
        Idemooo još dva!!!♥️

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak je sam sebi najveći protivnik.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • novakovanje nego kako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Novace! 6. uzastopno dobijeni TB protiv Federera, neverovatno.
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Jokerovanje, bre!

                        Taj prvi set... uhhh...

                        Comment


                        • 27 : 23

                          Comment


                          • A izasno je usao u mec. Ne samo stegnut, nego nista nije radilo kako treba, ni servis, ni udarci, ono guranje loptice, los tajming, i mada se samo cekalo da se pojavi na mecu (a do kraja nije bio onaj 100%) opet ne pamtim da sam onoliko bila nervozna kao u prvom setu. Ouuuffff..
                            Sad mogla bih da kazem...ok imali smo mec sa mucenjem, jer mora jedan takav na GS, ali u finalu oni pomamljeni omladinci mi se ne svidjaju nikako.
                            Ali bar nece biti vrucina.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nisam mogao gleadati prvi set. Mogao sam pratiti samo rezultat. Preznojavao sam se na pocetku poslije drugog brejka koji je Federer napravio. Ocigledno je WTF ostavio traga na Novaka.

                              2. i 3. set su bili rutina. Povrijedjeni Federer i opusteni Novak.

                              Ima sam predosjecaj da ce se nesto zakomplikovati,

                              Sad mi je laknulo.

                              Comment


                              • Ušao je za mene očekivano stegnuto. Ne bi da se foliram kao znao sam i takve fore, al je očito bilo kako pritisak mora postojati. Živ je čovek, čita šta se piše i govori, znao je koliko je u prednosti i da mnogi misle dovoljno samo izaći na teren i pobeda dolazi sama od sebe.
                                Veru nije gubio ni kada nije išlo. Znao je da treba jedan KLIK u glavi pa da prelomi i ugasi svu nadu Rogera Federera i celokupnog teniskog džet-seta.
                                Kada je uspeo onako dovršiti prvi set postavljalo se samo pitanje koliko će teniser iz Bazela uspeti osvojiti gemova.
                                Očekujem boljeg Novaka u finalu. Ako želi ostanak na 100% dobijenih finala na Australijskom tlu svakako mu tako nešto potrebno.
                                Sutra ujutru na miru pogledati okršaj Tima i Zverka, spremiti adekvatnu taktiku i doći do novog GS u prebogatoj riznici.
                                Ko god bio u nedelju preko mreže Novak je favorit.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X