Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Uaaaaa kome Biljana i zbog chega?

        Shta bi Novaku danas :o

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=Bella link=topic=478.msg25916#msg25916 date=1214403619]
          Uaaaaa kome Biljana i zbog chega?

          Shta bi Novaku danas :o
          [/quote]

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            A to...a jeb*ga , ovaj put se slazem sa tobom 100%...ne kontam shta se desilo choveku koji u 3 seta ne moze da se pokupi uopshte...kao da igra chelendzer a ne Slam, sa josh sve 10 duplih greshki za shlag na tortu :o

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Desava se Biljana... Mozda se oporavi da odbrani bodove sa HC iz US ...
              Vec u 1. mecu se videlo da nije bas u formi za ovaj turnir Djole...
              Ne znam samo zasto uvek rano ispadne ili preda kad je u Fed-ovom delu zreba :-\

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Moram da prokomentarisem da ko visoko leti - nisko pada!
                Nisam hteo do sada ali kada je vec ispao, moze mi se
                Izjave koje je davao da je doslo vreme i tako to, su u najmanju ruku neprihvatljive za jednog igraca koji zeli da postane No1 a uzrok moze da im bude i podizanje morala zbog evidentno lose forme pre Vimbldona.
                Sad ce morati da se davi u tim nepotrebnim izjavama do sledece pobede.
                Pravi sampion je onaj kome milioni ne zavrte mozak i uvek igra na pobedu i uvek ima zelju za jos vecim uspehom.
                Na Novaku je da pokaze da je od tog stofa.
                Izgubio!
                Nema veze, idemo dalje. Vise nego dobra skola.

                A prenosio Viskovic, razbice ga striko ili tata

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  stvarno sam razocaran ali sta da se radi...zivot tece dalje...pred mec sa safinom sam imao neki neobjasnjivi predosecaj da ce se desiti katastrofa...novak je usao u mec sa cini mi se puno respekta,kao u fazonu da igra protiv samprasa ili tako nekog...tokom celog meca se moglo videti kako se nije mogao iscupati iz sopstvene koze...videlo se kako je bio pod pritiskom tokom celog meca...ne znam sta da kazem...ja bi na njegovom mestu otisao na more i odmorio se jedno 3 nedelje,da malo napunim baterije za nastavak sezone...NAPRED NOLE!!!
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    mr. gold odlican post. Treba biti umereniji u svemu.

                    Sto se tice meca, Safin je uspeo da spoji 3 seta dobre igre i kontrolisanog temperamenta. To je pravi shok. :o :o :o :o

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Mislim da je Nole bio pod VEEEEEELIKIM pritskom svojih preuranjenih izjava, medija.....drugacije ne bih znala opisati njegovu igru danas :o
                      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                      Comment




                      • [/quote]

                        Comment


                        • Comment




                          • [/quote][/quote]

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              al dobi nole po guzi
                              uvek sam govorio za tenis pored talenta i sirove snage,potreban je i mozak

                              Comment


                              • [/quote]

                                Potpuno si u pravu.Ali Novak uopste deluje veoma nesigurno na travi,a to je posledica nedovoljnog igranja na njoj i treninga (pre svega kondicionih).Bice bolje,sad ce napraviti malu pauzu i ubedjena sam da se vraca spreman za turnire na betonu.
                                Sad se zreb ipak otvorio Federeru (mada,Fed bi pobedio Novaka svakako kako god da je igrao),ali mislim da se svakim novim ispadanjem favorita povecavaju sanse Rafi. Ali kao sto kaze Ana,we have to take "match by match".

                                Comment

                                Working...
                                X