Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [emoji173]

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Mislim da će opet Rafa biti prvi ako dodje do finala Pariza i Londona, pod uslovom da dodje do finala bez poraza u grupi.
      2500 poena je u opticaju, ako Novak odbrani Šangaj. Novak ce uci sa 1100 poena vise od Rafe. Ako Rafa bude finalista zaradice 1600 a Novak ako hipoteticki osvoji imace 2000. Znaci Novak je prvi. Ne znam Davis Cup koliko poena nosi.

      Čačanine jel opet nameštaljka žreb?

      Comment


      • Naravno da je nameštaljka. Federerić je opet dobio najsladju piticu da se ne rasplače.

        Comment


        • Ako je najbolji neka im pokaže da je najbolji. Prosto kao pasulj. Jedini sporan protivnik ovde je Medvedev jer je čovek u formi i podigla se prašina pa da vidimo o čemu se tu stvarno radi.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            2500 poena je u opticaju, ako Novak odbrani Šangaj. Novak ce uci sa 1100 poena vise od Rafe. Ako Rafa bude finalista zaradice 1600 a Novak ako hipoteticki osvoji imace 2000. Znaci Novak je prvi. Ne znam Davis Cup koliko poena nosi.

            Čačanine jel opet nameštaljka žreb?
            Tačno, tačno.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Iskreno Novakove sanse da bude prvi na kraju godine procenjujem na nekih 37%. Posle Us Opena mislim da nije imao vise od 20%, ali svakako da su mu sada sanse vece nego tada
              Takodje mislim da zavisi vise od njega nego od Rafe, iako ce biti tesko da pocisti sve do kraja godine, ili osvoji 2 od 3 velika turnira koja ce mu verovatno biti neophodna.

              Comment


              • Realno je Rafa više zaslužio i da nije kiksao na šljaci stvari bi bile jasne kao dan.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  2500 poena je u opticaju, ako Novak odbrani Šangaj. Novak ce uci sa 1100 poena vise od Rafe. Ako Rafa bude finalista zaradice 1600 a Novak ako hipoteticki osvoji imace 2000. Znaci Novak je prvi. Ne znam Davis Cup koliko poena nosi.

                  Čačanine jel opet nameštaljka žreb?
                  Pa u najmanju ruku čudan druže .

                  Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Realno je Rafa više zaslužio i da nije kiksao na šljaci stvari bi bile jasne kao dan.
                  Da Novak nije kiksao na Američkom tlu stvari bi još bile jasnije od dana 😉

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Iskreno Novakove sanse da bude prvi na kraju godine procenjujem na nekih 37%. Posle Us Opena mislim da nije imao vise od 20%, ali svakako da su mu sada sanse vece nego tada
                    Takodje mislim da zavisi vise od njega nego od Rafe, iako ce biti tesko da pocisti sve do kraja godine, ili osvoji 2 od 3 velika turnira koja ce mu verovatno biti neophodna.
                    Šanse da Rafa preuzme No.1 su 0% jer sad kad se oženi je najeb'o a drugo Novak je zdrav.

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Pa u najmanju ruku čudan druže .



                      Da Novak nije kiksao na Američkom tlu stvari bi još bile jasnije od dana 😉

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                      Ne vidim što je čudan, bilo je i jačih, nego Nole nije konstantan pa ti svaljujes krivicu na žreb a ne na Novaka.

                      Očigledno je da Novak i ne želi a možda i ne može da igra kao nekada. Iskreno voleo bih to mesto broj jedan da obori i za ovu sezonu lično sam zadovoljan Wimbledonom. Ostalo sve jbg, šta je tu je ali mahom je sam kriv.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Ne vidim što je čudan, bilo je i jačih, nego Nole nije konstantan pa ti svaljujes krivicu na žreb a ne na Novaka.

                        Očigledno je da Novak i ne želi a možda i ne može da igra kao nekada. Iskreno voleo bih to mesto broj jedan da obori i za ovu sezonu lično sam zadovoljan Wimbledonom. Ostalo sve jbg, šta je tu je ali mahom je sam kriv.
                        Jbg,sam je kriv sto se povredio,
                        samo da ne zezne i sledecu godinu sa povredama,necu vise navijati za njega ako ponovi istu gresku,ne znam kako to sebi moze dozvoliti

                        E moj Nolo

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Jbg,sam je kriv sto se povredio,
                          samo da ne zezne i sledecu godinu sa povredama,necu vise navijati za njega ako ponovi istu gresku,ne znam kako to sebi moze dozvoliti

                          E moj Nolo
                          On je zbog povrede ispustio jedan turnir. Ostatak godine nije bio povređen.

                          Comment


                          • Novak je igrao losije nego protiv Puja i Gofana. Medjutim, Milman je prosjecan igrac pa je Novak igrao samo onoliko koliko je potrebno.

                            PS
                            Novak je rodjeni govornik.
                            Last edited by NI; 06-10-19, 09:16.

                            Comment


                            • Idemo po Šangaj sad u inat nameštačima žreba..

                              Comment


                              • Bravo Nole, dotat i pehar iz Tokija.

                                Taman zagrevanje za Sangaj.

                                Nek je zdrav i time ce sve biti u redu, idemo dalje
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X