Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veganski restoran Ananda je odbio da im uradi ketering iz razloga sto ne saradjuju sa sumoubicama. Vidim da je pocelo da se deli po drustvenim mrezama.
    Pitanje je vremena kada ce neki ozbiljniji portal zagristi pricu. Ili ce Srki odneti kovertu da se ne pise o tome.

    A Vera Ristic je prala novac za Gasica
    Preko noci firma za poljoprivrednu proizvodnju menja delatnost u firmu za proizvodnju elektricne energije. Sa par zaposlenih radi gasifikaciju Krusevca.

    Ukratko receno Jelena ima vise kesa od Novaka. Djokovic- Ristic su teski preko pola milijarde, verovatno i dosta vise.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Svaka cast za Anandu, otici cu tamo bar nesto da popijem ako vec nema sta da se pojede.
      Last edited by Mr. Wolf; 25-09-19, 15:03.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Koliko samo takvih primera ima... Ceo Beograd zna kakav odnos imaju roditelji Novaka i kakve bahanalije pravi Srđan Đoković.

        Novak ne može da pobegne od toga. Nema on tu šta da ispadne dvoličan. Nije on lično sekao drveće.

        A i ako nešto dođe na neki portal to ne znači da je istina.

        Comment


        • Jel to sis prepisujes sa portala i drustvenih mreza, gde se vuku te gadosti pogotovu kod ovih sto im Jelena tako nesto bas trn u oku...ili imas neke relevantnije informacije da podelis sa nama, iako ne znam kakve to veze ima sa Novakom? Posto ja eto bas iz Krusevca imam da maman nema nikakve veze sa gasifikacijom.




          A drugo... je l si ti odgovoran za postupke clanova svoje porodice, majke,oca, brata, sestre..? Jesi li odgovoran za postupke roditelja svoje devojke ili zene (ipak si dugo sa njom)?
          I jesi li ti gazda u kuci?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Jel to sis prepisujes sa portala i drustvenih mreza, gde se vuku te gadosti pogotovu kod ovih sto im Jelena tako nesto bas trn u oku...ili imas neke relevantnije informacije da podelis sa nama, iako ne znam kakve to veze ima sa Novakom? Posto ja eto bas iz Krusevca imam da maman nema nikakve veze sa gasifikacijom.




            A drugo... je l si ti odgovoran za postupke clanova svoje porodice, majke,oca, brata, sestre..? Jesi li odgovoran za postupke roditelja svoje devojke ili zene (ipak si dugo sa njom)?
            I jesi li ti gazda u kuci?
            Brate moj, znam da burno reagujes zato sto sam ja to napisao.
            Evo redom.
            Ziveo sam na 200 metara od Anande. Vec sam pisao da sam isao tamo na rucak.
            Drugo, ta prica da doticna nema veze sa tim malverzacijama mi nije uverljiva.

            Trece, da odgovoran sam za postupke moje porodice. Znas i sama kada sam te pitao za savet pre neke tri, cetiri godine kada mi je na naplatu doslo preko 2 miliona dinara od firme zbog masina koju su moji uzeli pre x godina. Teskom mukom sam isplatio to a veze nisam imao sa tim.
            Tako da, u principu odgovaras iako ja i Novak nismo slicni, on je javna licnost ja sam anonimus.

            To za gazdu u kuci, valjda ti o svih ljudi ovde znas kakav ja odnos imam prema zenama, pogotovo zato sto znas kakva je situacija. To sam se nadovezao na raniju sprdnju, da bi trebala lavor da mu prinese kada se vrati kuci, opere noge i da mora da se zna ko je glavni.

            Ajde brate moj, iznerviram se kad me ne shvatis.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Zato sto si ti u pitanju naravno. Vec drugi put me sokiras, wtf!

              To sto si isao tamo na klopu, ziveo pored ili ti nesto ne zvuci uverljivo znas da ne znaci bas nista.

              Opet to kad familija duguje neku lovu negde i nekome, druga prica, ovde to nije slucaj. Duguju zapravo tata i striko, dva serifa, ali ih niko ne ganja zbog toga, pa opet sta da radi Novak. Mozda im nije dao dovoljno?

              Naravno da ne mozes da budes odgovoran za nesto sto nema veze sa tobom, a da nisu novci u pitanju, niti mozes roditelje da biras. Ne mozes cak ni decu ma koliko ih vaspitavao i ucio pravim vrednostima, opet moze da se desi neki kvrc i ode sve dodjavola i to preko noci. Trust me, nikad ne znas gde djavo spava, al to je neka druga tema.

              I recimo da si ti u pravu, a nisi da ponovim pitanje al u ovoj sad situaciji, sta ovo dvoje treba da rade po tebi?
              Da se odreknu maman, oca mu i strikana javno, preko novina kao u stara dobra vremena ili... sta?
              Gresni Novak sta god da je radio razvlacili ga po blatu, svi od reda, jos se ozenio a da nije po ukusu javnosti i jbg, stvarno necuveno.
              Meni najnornalniji mladi ljudi izvrnuti vazda ruglu i podsmehu, jer Srbija naravno zna sta je najbolje za svakoga.
              Mada se ovde svako ismejava i svima drzi neko slovo, jer drugi znaju sta je ispravno. Drustvene mreze su tesko zlo (forumi tu negde za njima), jer su ljudi losi, da ne kazem zli.

              Ono za gazdu u kuci samo sam pretpostavljala da se izmotavas, ali post ti nije izmotavanje, tako da jbg
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zato sto si ti u pitanju naravno. Vec drugi put me sokiras, wtf!

                To sto si isao tamo na klopu, ziveo pored ili ti nesto ne zvuci uverljivo znas da ne znaci bas nista.

                Opet to kad familija duguje neku lovu negde i nekome, druga prica, ovde to nije slucaj. Duguju zapravo tata i striko, dva serifa, ali ih niko ne ganja zbog toga, pa opet sta da radi Novak. Mozda im nije dao dovoljno?

                Naravno da ne mozes da budes odgovoran za nesto sto nema veze sa tobom, a da nisu novci u pitanju, niti mozes roditelje da biras. Ne mozes cak ni decu ma koliko ih vaspitavao i ucio pravim vrednostima, opet moze da se desi neki kvrc i ode sve dodjavola i to preko noci. Trust me, nikad ne znas gde djavo spava, al to je neka druga tema.

                I recimo da si ti u pravu, a nisi da ponovim pitanje al u ovoj sad situaciji, sta ovo dvoje treba da rade po tebi?
                Da se odreknu maman, oca mu i strikana javno, preko novina kao u stara dobra vremena ili... sta?
                Gresni Novak sta god da je radio razvlacili ga po blatu, svi od reda, jos se ozenio a da nije po ukusu javnosti i jbg, stvarno necuveno.
                Meni najnornalniji mladi ljudi izvrnuti vazda ruglu i podsmehu, jer Srbija naravno zna sta je najbolje za svakoga.
                Mada se ovde svako ismejava i svima drzi neko slovo, jer drugi znaju sta je ispravno. Drustvene mreze su tesko zlo (forumi tu negde za njima), jer su ljudi losi, da ne kazem zli.

                Ono za gazdu u kuci samo sam pretpostavljala da se izmotavas, ali post ti nije izmotavanje, tako da jbg
                Moze i danas da se odreknes preko oglasnika al i to bi mu zamerili. Mozda i ne bi ako su novine od recikliranog papira.

                To za gazdu u kuci me iznenadilo, nisam ocekivao da ces se toga uhvatiti. Mada mi govore ljudi ovde da ne znaju kada sam ozbiljan a kada se sprdam, s obzirom da cesto baljezgam sve i svasta to je do mene jbg.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Znam ja kakav si ti gazda nego mi nije jasno sta Noksiju spocitavas
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Znaci , Nole ce probati da igra Tokio.

                    Nadam se da samo ne brzelja i da je doneo dobru odluku.

                    Ne verujem da bi igrao a da mu dr-i nisu dali zeleno svetlo!
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Odavno Ristići nemaju veze sa MHE, Jelena je tu izvršila pritisak a verujem i Novak preko nje. Počeli su blizu Prijepolja medju prvima u SRB i posle toga stali, znam i ko je nastavio taj posao i uzeo ogromne novce iz državne kase ali to je već politika.
                      Zemlja bez koje nisu mogli da završe projekat je mog dobrog prijatelja tako da znam detalje, viša sila i stopiranje gradnje bilo čega ga je naterala da otudji plac... Politika je čudo, pogotovo kod nas.

                      Bitno je da Novak definitivno igra u Japanu, Viktor je potvrdio da je udarao bez greške.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Tu je i deda [emoji173]
                        Ajd malo nekog tenisa napokon, nisam ga gledala od USO

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Trenirao sa Tarom

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mislim da ne treba još da igra, ali ako je Novak već tako odlučio onda ok..

                              Comment


                              • Vauuuu

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X