Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Jeste, svi imate neke insajderske informacije

    Nisam zadovoljna odgovorom Maro
    Vidim...nije ni Bojana

    Ali neka...vreme najbolje pokaže...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa takvu sam informaciju i ja mogla da podelim i kazem da je insajderska: mozda ce igrati u Aziji, a mozda i nece
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bojana i ja valjda nismo isto, mislim na istoj strani

        A to znaci, kada se to nesto tamo "desi" vi sa insajderskim informacijama reci ce te...pa da, znali smo mi to...?
        Aaaaaa..ok.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Bojana i ja valjda nismo isto, mislim na istoj strani

          A to znaci, kada se to nesto tamo "desi" vi sa insajderskim informacijama reci ce te...pa da, znali smo mi to...?
          Aaaaaa..ok.
          Ma ne bre...
          Jedino što je sada sigurno je Prag...
          U zavisnosti od toga šta se tamo desi bile ili Tokio ili Bazel...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ima neka tajna veza

            Šalim se, Olja... na mrežama ima svašta, još ako imaš nekoga ko poznaje nekoga...znaš kako to ide...



            Zašto?
            Učena sam da uvek budem spremna za najgore a nadam se najboljem...
            I da uvek realno sagledam situaciju...najgoru i najbolju varijantu...
            Čak i kada sam ja u pitanju ili meni bliski i dragi ljudi.

            Zovi ti mene gavranom koliko hoćeš, ako ti je lakše, ali sećam se da ste neki isto tako reagovali kada je krenuo problem sa laktom...u onom meču 2016 u Rimu protiv Nišikorija kada je čak i Lajani morao da ga opomene da su mu pukle žice...Novak je trpeo bol i nije bio fokusiran...tek posle Vimbldona ste priznali, kao , gle miša mu, stvarno ima problem...

            Osim toga za sve ove godine skontala sam Novaka jako dobro
            Sta si to skontala? Covek ima dve povrede za 13 godina karijere. A poceo je da se povredjuje pre 3.

            Skontao sam i ja igru ali nisam nikad ulazio u blef, diplomatiju i povrede.

            Dobro su te spremili, dobar ti je recept ali polako.

            Mi nemamo blage veze šta se dešava. Može da uzme sve turnire do kraja, sto je malo verovatno ali je i malo verovatno da ce zavrsiti sezonu.

            Velika je to lisica u pitanju.

            Comment


            • Sta je i ko je u Pragu? Specijalista, guru, vrac, Veliki Manitu, hirurg, neko ko moze da pomognee?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Sta si to skontala? Covek ima dve povrede za 13 godina karijere. A poceo je da se povredjuje pre 3.

                Skontao sam i ja igru ali nisam nikad ulazio u blef, diplomatiju i povrede.

                Dobro su te spremili, dobar ti je recept ali polako.

                Mi nemamo blage veze šta se dešava. Može da uzme sve turnire do kraja, sto je malo verovatno ali je i malo verovatno da ce zavrsiti sezonu.

                Velika je to lisica u pitanju.
                Ko je mene i za šta spremio?!
                Drugo...lupio si takvu glupost da je ovo 2 povreda.

                Zaboravili smo kidanje međurebarnih mišića 2011 u DK?
                Pa 2014 ruka...
                Pa one sitne probleme da i ne brojim, sa tim se igra...

                A šta sam ja skontala...evo da ti i na to odgovorim.
                Skontala sam da imaš neki poseban pik da se uhvatiš za sve što ja napišem, pa rastežeš, razvlačiš, tek da kažeš nešto.
                Nemaš nikav podatak ili argument za bilo šta, a opet pokušavaš da osporiš neke druge...čak i mišljenja ljudi pokušavaš da prikažeš kao pogrešna.

                Po čemu ti znaš da sezona nije gotova?
                Po čemu je Novak lisica?!


                Olja u Pragu je lekar specijalista
                Last edited by Marija81; 04-09-19, 19:55.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ima neka tajna veza

                  Šalim se, Olja... na mrežama ima svašta, još ako imaš nekoga ko poznaje nekoga...znaš kako to ide...



                  Zašto?
                  Učena sam da uvek budem spremna za najgore a nadam se najboljem...
                  I da uvek realno sagledam situaciju...najgoru i najbolju varijantu...
                  Čak i kada sam ja u pitanju ili meni bliski i dragi ljudi.

                  Zovi ti mene gavranom koliko hoćeš, ako ti je lakše, ali sećam se da ste neki isto tako reagovali kada je krenuo problem sa laktom...u onom meču 2016 u Rimu protiv Nišikorija kada je čak i Lajani morao da ga opomene da su mu pukle žice...Novak je trpeo bol i nije bio fokusiran...tek posle Vimbldona ste priznali, kao , gle miša mu, stvarno ima problem...

                  Osim toga za sve ove godine skontala sam Novaka jako dobro
                  Tad sam bio u Rimu, slao sam kad je imao problem i sa donjim delom ledja...kad je prekidao trening a ustvari je lakat bio veci problem.
                  Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Prvi put se žalio na lakat još u Dohi 2016. Ja sam se sa NI-om dopisivao na AO te godine kada sam mu prenosio svoje insajderske informacije o Novakovom problemu sa laktom.

                  Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                  Isti insajder 😎
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Sta je i ko je u Pragu? Specijalista, guru, vrac, Veliki Manitu, hirurg, neko ko moze da pomognee?
                  Specijalista dijagnostika ako mogu tako da kazem posle koga je isao na zahvat unutar desnog lakta.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Tad sam bio u Rimu, slao sam kad je imao problem i sa donjim delom ledja...kad je prekidao trening a ustvari je lakat bio veci problem.

                    Isti insajder ������

                    Specijalista dijagnostika ako mogu tako da kazem posle koga je isao na zahvat unutar desnog lakta.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Tako je Čačke...

                    Kod istog je bio i 2013 za skočni zglob ( zaboravih i na tu povredu) i 2014 za ruku...

                    Ali znaš neki novi koji prate tenis od 2011. znaju bolje od nas koji mu po faci znamo kol'ko je sati...

                    Ima jedan sjajan citat Mahatme Gandija


                    Prvo će ti se smejati, potom će te ignorisati, onda će se boriti protiv tebe, zatim ćeš pobediti.
                    Last edited by Marija81; 04-09-19, 20:01.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • I sto ne kazete da je odmah specijalista, vec ja moram da naprezem male sive celije i da se prisecam toga?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        I sto ne kazete da je odmah specijalista, vec ja moram da naprezem male sive celije i da se prisecam toga?
                        Da je vrač već bi se neko oglasio
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Nisam to pitala a vrac, VM i guru, to sam namerno napisala, uostalom i oni pomazu
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ko je mene i za šta spremio?!
                            Drugo...lupio si takvu glupost da je ovo 2 povreda.

                            Zaboravili smo kidanje međurebarnih mišića 2011 u DK?
                            Pa 2014 ruka...
                            Pa one sitne probleme da i ne brojim, sa tim se igra...

                            A šta sam ja skontala...evo da ti i na to odgovorim.
                            Skontala sam da imaš neki poseban pik da se uhvatiš za sve što ja napišem, pa rastežeš, razvlačiš, tek da kažeš nešto.
                            Nemaš nikav podatak ili argument za bilo šta, a opet pokušavaš da osporiš neke druge...čak i mišljenja ljudi pokušavaš da prikažeš kao pogrešna.

                            Po čemu ti znaš da sezona nije gotova?
                            Po čemu je Novak lisica?!


                            Olja u Pragu je lekar specijalista
                            Nisam tek tako napisao, vec zato sto si gavran. Uglavnom se javljas za sivu stranicu.

                            Zapamtih to za 2011.god kako ti gledas od pre al svakako odvalis glupost kao ono za krvni pritisak i puls sportiste. Potom kako odgovaraz na komentare ali ne čitaš ih uopšte. Druga povreda jeste koja ga je sprečila da igra od kad je na takvom nivou.

                            Forum sluzi tome da se ljudi ne sloze. Nemam razloga da potezem argument ako ti kazem da si gavran. Takav ti je profil pisanja. To rade i drugi, ja odgovorim na to, kao sto drugi odgovore meni kad im smeta.

                            Novak je lisica, lukav je, ne želi da otkriva detalje i često mu je paravan za to fer plej iza kojeg iskreno stoji.

                            Sezona smatram da nije gotova jer povreda nije toliko ozbiljna. Dovoljno ce biti da preskoči taj Tokio. Naravno ako je stvarno od pre par nedelja, za toliko će i da ode. To je logično. Kao što je i logično da ako nisi tretirao povredu 2 godine, toliko ideš na ukupnu pauzu.

                            Comment


                            • Kako znamo da li je povreda ozbiljna ili nije?
                              Po čemu si to zaključio?

                              Ja gavran?
                              Ako neko ko gleda realno na stvari, a većinom i kroz ružičaste naočare treba biti nazvan gavranom, onda svi treba da se debelo zapitamo.

                              Ne pronalazim se jer nisam...i molila bih te da više ne koristiš takve kvalifikacije. Ja ih tebi nisam dodeljivala.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • У Прагу имају квалитетније блато од нашег....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X