Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cacke,olja ti je objasnila,to je rekao i NI kao i ti,ali kao sto rece Olja buducnost je nepredvidiva,a brojke su cinjenice

    Sta ako se Rafa ozbiljnije povredi pa propusyi pola sezone ili ne daj Boze karijeru?Naravno da mu to ne zelim ali uvek brojke i cinjenice ispred nagadjanja
    A i mladi mogu iznenadno da se probude

    I da,ako je treci nosilac,sigurno ide na obojicu od Big 3

    Comment


    • Samo nam treba zdrav Novak i po meni sveza krv u vidu zamene za Grisa, mozda dodje i jedno nase ime u tim sto bi jako zeleo.

      Jojjjj kako je tempirao formu za ovaj USO kukao bi sad od muke. Kakav Stanislav kakav Danil... polupao bi ih obojicu na gomili da bi jedan od druge dvojice prosao kao u finalu AO ove godine.

      Verujem da je Nole imao blage probleme sa ramenom jos za vreme RGa a da je sve kulminiralo nakon Vimbldona kad se ohladio.


      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Samo ću ostaviti ovo ovde

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • mozes,ako bojana ne obrise,osetljiva je danas na novaka
          Wizard

          Comment


          • Da je samo danas...
            Inače Nole će izgleda u Prag ovih dana.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • https://www.instagram.com/p/B1-ENmrH...=1p2jp9592r97u

              Ako smem 😊

              Najverovatnije vec petak Maki... da nam dodju dobre vesti iz Praga ali pitanje da li cemo ih cuti pre Japana ☺

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment



              • Zavarava nam trag, juče je bio na JFK i fotkao se sa stjuardesom kompanije Emirates

                A iz Praga verovatno Bazel ( znaš na šta mislim)...od Japana ništa...i to je to za ovu sezonu...
                To je najgori scenario...
                Najbolji je da se iz Praga ide u Tokio.

                Svakako pre kraja septembra nećemo imati informacije, bar ne od Novaka direktno.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Pa necemo naravno, Tokio pocinje 30.septemnbra, tako da par dana do njega nista, nikakve info.

                  A sto mi ne znamo to sto vi to znate?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne treba da igra do AO ili do završnog

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Zavarava nam trag, juče je bio na JFK i fotkao se sa stjuardesom kompanije Emirates

                      A iz Praga verovatno Bazel ( znaš na šta mislim)...od Japana ništa...i to je to za ovu sezonu...
                      To je najgori scenario...
                      Najbolji je da se iz Praga ide u Tokio.

                      Svakako pre kraja septembra nećemo imati informacije, bar ne od Novaka direktno.

                      I ti si u prošlom životu bila gavran.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa necemo naravno, Tokio pocinje 30.septemnbra, tako da par dana do njega nista, nikakve info.

                        A sto mi ne znamo to sto vi to znate?
                        Ima neka tajna veza

                        Šalim se, Olja... na mrežama ima svašta, još ako imaš nekoga ko poznaje nekoga...znaš kako to ide...

                        Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        I ti si u prošlom životu bila gavran.
                        Zašto?
                        Učena sam da uvek budem spremna za najgore a nadam se najboljem...
                        I da uvek realno sagledam situaciju...najgoru i najbolju varijantu...
                        Čak i kada sam ja u pitanju ili meni bliski i dragi ljudi.

                        Zovi ti mene gavranom koliko hoćeš, ako ti je lakše, ali sećam se da ste neki isto tako reagovali kada je krenuo problem sa laktom...u onom meču 2016 u Rimu protiv Nišikorija kada je čak i Lajani morao da ga opomene da su mu pukle žice...Novak je trpeo bol i nije bio fokusiran...tek posle Vimbldona ste priznali, kao , gle miša mu, stvarno ima problem...

                        Osim toga za sve ove godine skontala sam Novaka jako dobro
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Prvi put se žalio na lakat još u Dohi 2016. Ja sam se sa NI-om dopisivao na AO te godine kada sam mu prenosio svoje insajderske informacije o Novakovom problemu sa laktom.

                          Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Weltschmerz View Post
                            Prvi put se žalio na lakat još u Dohi 2016. Ja sam se sa NI-om dopisivao na AO te godine kada sam mu prenosio svoje insajderske informacije o Novakovom problemu sa laktom.

                            Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
                            Da a onda je eskaliralo...
                            Bilo ne ponovilo se
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Jeste, svi imate neke insajderske informacije

                              Nisam zadovoljna odgovorom Maro
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • E jes vala, meni ova insajderska informacija lici na: moze da bude a ne mora da znaci
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X