Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da.................................
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Na šta se konkretno misli, da ga je pustio? Čisto sumnjam da je tako nesto moguće.
      Uh ne mogu ponovo, pisalo se dosta o tome te godine, tih dana. Da ne otvaramo sad temu stavice me u top.


      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • pa odgovorio sam umesto tebe,toliko je prosto
        Wizard

        Comment


        • Koliko je tuzno videti ga kad ne moze da pruzi ni blizu maksimuma zbog povrede, kad ne moze da udara svoj najbolji BH, da se nadmece... teska srca predaje a na sve to stoka zvizdi !!!
          Prvo desna ruka na Sinsinatiju a sad levo rame na USO.
          Verovatno je doneo odluku sa timom da odustane od lekova, injekcija, blokada jer takav ne moze da izgura 4 veoma teska meca u najavi.
          Nadam se da povrede nisu teze prirode i da ce se oporaviti.

          Zdrav si sampione 💪❤

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Nije neocekivano, tako da mi nije ni tesko palo. Samo da to sredi, to je najvaznije, da udje u sledecu godinu zdrav.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Vratice se on jaci,ne sumnjam ja,izgubljen jedan slem,ali sta da se radi,sledece napada Ao i Rg u paketu

              Prvo mesto...hmm nema veze kako je tako je,nismo ni svesni da je on vec treci najbolji teniser ikada i to je OGROMAN uspeh

              Comment


              • Samo mi nije jasno zasto je izasao na teren Stanku, ako nije fit?
                Sta je ocekivao? Ne razumem...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Samo mi nije jasno zasto je izasao na teren Stanku, ako nije fit?
                  Sta je ocekivao? Ne razumem...
                  Pa on je razmisljao da izlazi proriv Kudle,pa je lepo rekao da mu je onaj lik pomogao da to i uradi,to je dobro proslo pa je bio u fazonu da pokusa,ali potcenio je Vavrinku,ne sme ispod 100% protiv njega

                  Svejedmo bi tesko uzeo turnir,da ima rogerov zreb mozda,ovako nemoguce

                  Comment


                  • Za početak Ivanišević odmah da pakuje kofere.
                    Ova povreda je direktna posljedica njegovog "rada".
                    Nadam se da nije previše ozbiljno jer Novak nema vremena za novi povratak. Ipak, u ovim godinama ozbiljna povreda završava karijeru.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Samo mi nije jasno zasto je izasao na teren Stanku, ako nije fit?
                      Sta je ocekivao? Ne razumem...
                      Očekivao je da ni ovaj nije fit...i imao ga je...da je dobio drugi set igrao bi dalje.Ovako je video da ne može još tri seta,još brejk,ne radi ni FH...

                      tt
                      Last edited by Marija81; 02-09-19, 04:17.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Pa on je razmisljao da izlazi proriv Kudle,pa je lepo rekao da mu je onaj lik pomogao da to i uradi,to je dobro proslo pa je bio u fazonu da pokusa,ali potcenio je Vavrinku,ne sme ispod 100% protiv njega

                        Svejedmo bi tesko uzeo turnir,da ima rogerov zreb mozda,ovako nemoguce
                        Ehhh ako je stavio Kudlu i Vavrinku u isti kos, onda tek jbg.
                        Ok, mogu da razumem da je mozda mislio da ovaj nece da ima dan -.- ali ipak neozbiljno razmisljanje po meni, plus rizikuje sa se stanje pogorsa..

                        Plus ga cekaao Medo, Fed i Rafa...ne znam, po meni bas, bas, neozbiljno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ehhh ako je stavio Kudlu i Vavrinku u isti kos, onda tek jbg.
                          Ok, mogu da razumem da je mozda mislio da ovaj nece da ima dan -.- ali ipak neozbiljno razmisljanje po meni, plus rizikuje sa se stanje pogorsa..
                          Sad ispada da je greska,ali vredelo je pokusati,ipak je slem i sad ima mesec dana da se oporavi,steta bas nesreca,mislim da nije ozbiljna povreda

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Sad ispada da je greska,ali vredelo je pokusati,ipak je slem i sad ima mesec dana da se oporavi,steta bas nesreca,mislim da nije ozbiljna povreda
                            Dodala sam jos jednu recenicu... cekao ga je Medo, pa potrncijalno Fed i Rafa, po meni vrlo neozbiljno.

                            Slazem se da vrv nije ozbiljno nista, ali ako nista drugo postedeo bi sebe i ovih ponizenja od strane americkih g...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Dodala sam jos jednu recenicu... cekao ga je Medo, pa potrncijalno Fed i Rafa, po meni vrlo neozbiljno.

                                Slazem se da vrv nije ozbiljno nista, ali ako nista drugo postedeo bi sebe i ovih ponizenja od americkih g...
                                Ne bi ga ja krivio,zeleo je previse,da toliko ne zeli ne bi sada bio ovde,jeste izgledalo nemoguce da povredjen uzme titulu sa takvim zrebom,ali Novakov mozak tako ne razmislja,i da nije tako ne bi bio sad tu gde jeste

                                Kazem napravio je gresku,ali ne bi ga krivio,sledeci slem je tek u januaru,do tada ima vremena za oporavak
                                I itekako je njega bolelo u mecu sa Kudlom,ali je tu mogao kriti zbog protivnika,videlo se da to nije to,plus Adrijana je bila tu pa je izgledao naprzen malo vise

                                Nema veze,sta je tu je,siguran sam da bi oducio sve od tenisa da je zdrav

                                Comment

                                Working...
                                X