Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije samo lupanje po loptici tenis, a Sten je cini mi se malo vise od toga, kada je u top formi. Sada nije.
    A i protiv Novaka treba jos ponesto pored tog lupanja loptice valjda...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nisam ni rekao da je jeste, već sam samo rekao da je Vavrinka jedan jedini čovek na turu koji poseduje tehniku udarca takvu da udari mnogo jako a da loptica ne završi u aut.

      Pritom to radi ceo meč kad mu ide i ako mu ide pobediće a ako mu ne ide neće.

      Kao takav ne leži Novaku jer Novaku ne leže udarači naročito ako udaraju ravno.
      Nije Vavrinka jedini koji ga je tako pobedio ali je jedini koji je uspeo da pikuje protiv njega u finalu slema.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nije samo lupanje po loptici tenis, a Sten je cini mi se malo vise od toga, kada je u top formi. Sada nije.
        A i protiv Novaka treba jos ponesto pored tog lupanja loptice valjda...
        Gledajuci najbolju trojicu moze se reci da Stan nikad nije i bio u top formi. Ali kapa dole za trud veliki i zato je nagradjen. Ali manje bi imao u standardnim okolnostima. Dva puta je osvojio jer su Novak i Rafa bili povređeni.

        Nije on ista klasa kao ovi ali ume nekad da pomrsi pod odredjenim okolnostima.

        Nisam ga pratio previše ali Del Potro sa svojim povredama ja ostavio veci trag u tenisu. Hocu da kazem da Stan iz osrednje igre odskoci. Tako moze i nocas da napravi problem, potencijalno.

        Comment


        • Ne zaboravite da je Novak na Uso 2016 nadigrao Vavrinku i to povredjen,ali mu je ovaj ukrao mec,na Rg 2015 kapa dole jedan od najboljih meceva ikada od nekog tenisera,takticka perfekcija i egzekucija,tesko ce to ponoviti,Ao 2013 isto je poludeo ludacki mec,Ao 2014 opet takticki nadmudrio Novaka

          Norman je doktorirao kako igrati protiv Novaka i tu je kljuc,ako Novak sa timom zna sta treba da radi nece biti problem,sigurno ce dobro proanalizirati svaki poraz,a i trenirali su mnogo

          Samo da je povreda ok

          Comment


          • Te 2015. Novak je izgubio ne zbog sjajnog Wavrinke, nego zbog fantastičnog i fanatičnog Mareja, sa kojim je Novak igrao polufinale koje se oteglo na dva dana.
            Tako izmrcvaren naleteo je na spremnog Stena.

            Comment


            • Totalno je nebitan razlog zasto je izgubio, niko nikada nije nadigrao Novaka kao Sten u tom finalu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Novak ce sigurno biti nervozan, takodje od 2014 na Slemu Stan uzme uvek jedan set, zapravo uvek uzima minimum 2. Na RG i na USO oba puta je Novak poveo 1-0 u setovima. Drugi set je kljucan tu.

                Ovo je stvarno pravi ispit za Noleta al nemojmo davati vise sansi Stanu nego Novaku.

                Novak je stvarno gubio pod odredjenim okolnostima koje su jako bile teske za njega. Na RG je stvarno bio veliki pritisak a na USO je bila i povreda i tezak poraz na Igrama i nedostatak motivacije. Novak tada uopste nije zasluzio da udje u finale a ne da osvoji turnir.

                I na kraju krajeva ovu su neki drugi igraci, stvari su se promenile.

                Comment


                • E sad dali će Vavrinka da pikuje večeras ostaje nam da vidimo.
                  Ne bih da tipujem jer sam već bacio vradžbine..

                  Comment


                  • Stan nije isti igrač kao onaj koji je osvajao GS. Bar još uvijek nije.
                    Jasno je da Novaka čeka najteži GS koji se može zamisliti. Medvedev, Federer i Nadal. Trenutno veći izazov u tenisu ne postoji. Na sve to je i otvoreno pitanje povrede. I opet kladionice i dalje Novaka drže za prvog favorita. Zanimljivo.

                    Comment


                    • @Chiwwi Ono kao na W-donu
                      Onda bez brige, Nole pobedjuje...idemoooo dalje i jos dalje
                      Last edited by Zoje; 01-09-19, 17:06.
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Baš tako Zoje...

                        Comment


                        • Al nece biti ko za Vavca da vraca
                          Dal onda vazi vradzbina
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            I opet kladionice i dalje Novaka drže za prvog favorita. Zanimljivo.
                            Nisam se kladio nikada, ali me bas zanima koliko cesto kladionice pogode a koliko cesto omase?

                            Comment


                            • Originally posted by djkov View Post
                              Nisam se kladio nikada, ali me bas zanima koliko cesto kladionice pogode a koliko cesto omase?
                              Kvote koje daju kladionice su realan pokazatelj stanja.. Vrlo retko se desi da kladionice pogrese i daju pogresnu kvotu na neki mec. To se desava retko, uglavnom na pocetku sezone kad jos nemaju sve podatke o nekom timu... U ovom slucaju sigurno imaju dovoljno informacija o svim igracima

                              Comment


                              • Originally posted by djkov View Post
                                Nisam se kladio nikada, ali me bas zanima koliko cesto kladionice pogode a koliko cesto omase?
                                Pa otprilike onoliko koliko je razlika u kapitalu izmedju kockara i vlasnika kladionice.

                                Comment

                                Working...
                                X