Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Igrao je 2016te raspadnut i imao mnogo srece. Dace Bog i ovaj put
    Nemoj samo 2016 molim te...imam neku mučninu kada pomislim na sve ono posle...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bila je zabuna oko toga da li je Novak na terenu rekao da će dva dana pauzirati, tačnije da neće trenirati, ali sam je pojasnio o čemu se radi.

        „Ne, nisam to rekao, dobra stvar je da na Grend slemu imate dan odmora, u smislu mečeva, nemate ih dan za danom. To dozvoljava da imaš više vremena da se oporaviš. Vrlo čudna situacija, da je desno rame pa da ima više smisla, ali levo je i muči me već nekoliko nedelja unazad. Trudim se zajedno sa svojim i sa medicinskim timom turnira da pronađem način i tretmane kako da smirim tu upalu i bolove, prosto se nalazim u nezavidnoj situaciji jer je turnir u toku, tako da nema tu mnogo vremena".

        "Dobra stvar je što imam 48 sati do narednog meča, možda malo manje ako igram dnevni meč. I nadam se da će se taj bol ako ne može da se ukolini da se smiri značajno. U nekim situacijama bilo je gotovo nepodnošljivo, gde sam imao poteškoća da bacam lopticu za servis. Videćemo šta će biti“, kaže Novak.

        Ono što je bitno je da veruje da nije u pitanju ozbiljnija situacija.

        „Radili smo nekoliko ultrazvukova, provera koje su pokazale da nema oštećenja značajnih. Radićemo još neke provere, tako da ne verujem da na duže staze to može da predstavlja problem. Kako stvari stoje i sudeći po svim konsultacijama medicinskih stručnjaka, deluje da je prosto nešto što se skupilo i namestilo. S obzirom da sam na Grend slemu i za mene jednom od četiri najbitnija turnira u godini, malo je nezgodna situacija, ali naći ćemo način“, obećao je svetski teniser broj jedan

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Bravo Čačke, gde si našo to?

          Comment


          • Da prezivi do Sf,izmedju Qf i Sf ima 2 dana odmora i to ce mnogo znaciti ako uspe

            Comment


            • Prvi deo ok, nista novo, nesto slicno je sinoc rekao, a ovo oko uz je odlicna vest, da nema nekog ostecenja [emoji173]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Bravo Čačke, gde si našo to?
                Sad mi Kum prosledio ne znam izvor.
                Originally posted by Srkisa View Post
                Da prezivi do Sf,izmedju Qf i Sf ima 2 dana odmora i to ce mnogo znaciti ako uspe
                Ne znam sta je pametno ali ako nije fit a nije ne moze protiv Stana, Medjeda, RFa i Rafe...

                Besan a i mi smo jer ima igru da ih sve dobije.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Novak sutra poslednji mec na AA znaci negde oko 3h
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Bravo Čačke, gde si našo to?
                    https://www.b92.net/sport/usopen2019...nav_id=1584315

                    ali ako smem


                    @Ljubitelj tenisa:Ne igraju oni za lovu, vec za prestiž ja,ja kako ne,lova je najveci motiv koji ih pokrece,prestiz mogu da dobiju i kod kokmsije

                    @7528. ...ne tenis koji je gospodskimsm nti put pitam kako je to tenis gospodski sport.valjda su nekad ljudi igrali bez sudija i sami dosudjivali aut pa je mozda bio gospodski-sad je regularan sport za zaradu

                    niko ne pominje sad uslove za sve kad nolidza ima dan odmora,a wawac i medo ne.da ne kazem da mi je na momente delovao ko cici sa grcovi


                    i ako neko hoce da napise [ta su to bruders ro kazali
                    Wizard

                    Comment


                    • To je dobro za Novaka,ali dobro i za Kudlu,naravno sve je ovo uradjeno jer je dobro i za Rogera koji ce lagano resiti mrtvog umornog Evansa

                      Nadam se da ce i mec sa Stanom biti uvece,mada nesto sumnjam

                      Comment


                      • Ako stvarno ima neki problem sa ramenom koji ne moze da otkloni onda ce biti jako tesko doci do finala. Vavrinka ce da da sve od sebe da ga osakati. Ako Roger kojim slucajem ispadne pre vremena, stvari se bitno menjaju.

                        Comment


                        • Zna li neko da li je Novak trenirao i hoce li trenirati danas, izbacena satnica pa povucena... cudno se nesto desava...?

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Zna li neko da li je Novak trenirao i hoce li trenirati danas, izbacena satnica pa povucena... cudno se nesto desava...?

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                            Kako mislis povucena satnica?

                            Vidim da je programiran od 6 po lokalnom dz trenira,verovatno reket nije pipnuo od 2 kola
                            Last edited by Srkisa; 30-08-19, 20:13.

                            Comment


                            • Stoji da trenira po nasem na terenu P1 od 22:00

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobro je, bilo pa povuceno. Hvala drugari.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X