Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Ivanisevic tu da menja servis, to jest ako mu je opet doslo do toga da servira 225 kmh kao epizoda sa Martinom, onda je debil jbg.
    Em se to ne radi na pola sezone a isto tako se ne radi ako imas povredu lakta.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Shriver kaže ima problem sad na treningu sa servisom, da mu je rame tretirao fizio.Nervozan,razumljivo..
      Ko je Shriver? Odakle sada rame, kada je u Sinsinatiju bio lakat u pitanju, nista mi nije jasno.

      Goran mu uopste nije potreban, moguće da menja servis sto kaže Indigo, ali ne kapiram zbog cega kada ima izuzetno pristojan servis.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Menja servis da rastereti lakat...ali to opterećuje rame...
        A opet je i tu nešto nelogično.
        Pre par dana je imao masažu levog ramena...
        Dakle obratiti pažnju na izbačaj loptice noćas...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ako je resio sa Goranom da menja servis u ovoj fazi karijere i sa svim prethodnim situacijama mene muka hvata. Jbt sta bre radite!!!

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Odmah nakon što je Ivanišević angažovan sam izrazila bojazan za servis,misleći da Novak nema konstintuciju za promene koje želi ili mora praviti,ruke su mu slaba tačka u ovoj fazi karijere.
            Last edited by Maxx-a; 28-08-19, 23:04.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ako vec zeli to da menja to se ne radi pred poslednji slem u sezoni,vec posle njega i to samo pod uslovom da prvo mesto nije ugrozeno,ako jeste sacekati pauzu izmedju sezona,ipak moram da verujem u njega,ali nisu dobri znaci nikako

              Comment


              • Ivanisevic je angazovan uoci W,gde mu je servis bio na nivou 09/10,turnir je otvorio sa 5 duplih
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Odmah nakon što je Ivanišević angažovan sam izrazila bojazan za servis,misleći da Novak nema konstintuciju za promene koje želi ili mora praviti,ruke su mu slaba tačka u ovoj fazi karijere.
                  Slazem se Max, medjitim ko zna sta jos ima, sto oni (uzak tim) zna a mi ne.
                  Mozda mora, jer ovo do sad bi ga unakazilo. Sta god nemam dobar osecaj.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Tih 5 duplih nisu nikakav pokazatelj. I bilo je 3 u prvom gemu.

                    Ako on/oni ne znaju sta rade, jbg bas
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Cinjenica da mu je servis od Wimbledona los i da pravi veliki broj DF ,da drugi ima tendenciju pada karijernog proseka,a golim okom se vidi da ima problem sa servom
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Imao problem sa servisom i pre W, ali opet to ne znaci da ga sada menja, ako menja, jer hoce nesto da unapredi i sl. Mozda zbog vise sile, a mozda je samo poklapanje svega, los servis-neki fizicki problem -Goran
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Servis mu je bio očajan i to je odjednom opao na W.
                          Neću ništa da projektujem ali takav pad na servisu, može da bude samo bol u ramenu i netreniranje zbog istog.

                          Na AO je servirao super, posle se glupirao do šljake i na šljaci sve super do RG.
                          Mislim da je u polufinalu krenulo blago smaranje sa servisom ako se sećam.

                          Pripisao bih to tad zamoru usled šljake ali se nastavilo na W.

                          Baš ću da odgledam meč sa Tiemom opet. Ako je negde zapelo, tu je.
                          Last edited by Chiwwi; 29-08-19, 00:18.

                          Comment


                          • Na RG do SF sasvim pristojno servirao,igrao odlican efikasan tenis,baziran na dobrom pocetnom udarcu iako je sljaka .Sigurno da ima toga sto ne vidimo I ne znamo sta se tacno desava.Licni utisak,Goran Novaku ne moze popraviti servis,a tek ostale segmente igre
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Jedino pozitivno danas je sto je igracki premocan,bukvalno razara sa osnovne,ali osim toga sve ostalo je crno da crnje ne moze biti

                              Valjda ce vec sutra neke informacije doci

                              Comment


                              • Danasnji mec je oznacila Novakova povreda. Koliko je ozbiljna? Hoce li rame izdrzati seriju Vavrinka, Medvedev, Federer i Nadal? To niko ne zna, cak ni Novak.

                                Mislim da je sama povreda danas manje uticala na mec nego briga izazvana njome. Vjerovatno je Novak htio da je sakrije ali je Londero igrao previse dobro. Tretman je pomogao, Londero je malo zastao, pa ke Novak relativno lako uzeo prvi set.

                                I cim je izgledalo da Novak ima kontrolu, poceo bi previse da razmislja o povredi. To je do pada u igri sto je Londero iskoristio. Mislim da se ista stvar ponovila par puta kasnije.

                                Podloga definitivno nije brza sto odgovara Novaku a on je, kad ne bi mislio o povredi, igrao odlicno. Steta ako povreda na kraju presudi. Zadnji mec koji je zdravi Novak izgubio na USO je bio 2014. protiv Nishikorija.

                                Comment

                                Working...
                                X