Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa svojim zdravljem, nazalost, Nadal je u trci za prvo mesto isto koliko i ja. Izabrao je da igra turnir na koji ne dolaze ova dvojica a u Sinsinati neće doći jer US Open ne bi stigao do 3.kola.

    To znaci da ne moze da zapinje nego da osluskuje telo i popusta kad treba, a i preventivno. A na jesen se ulazi u deo sezone gde je Novak jako dobar.

    Comment


    • al zamisli da ovaj ima 38 banke,a ova dva rovita i ladno uzimaju hiljadarke

      posvećenost?
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by joshmor View Post
        nek krade,i treba da krade.jbt,sinoć gledam vašington pa hit od tenisa,od muku da se smejem[/B]
        Nadal se redovno povlači posle USO-a, ne znam kad je zadnji put odigrao taj period, ajde da kažem korektno.
        Mislim da on nije pretnja za No.1..
        Pre će Federer da ugrozi.

        Nestvarno je kakvo telo čovek ima, ne umara se, ne znoji se, ni traga od neke istrošenosti na njemu, vanzemaljac..


        Originally posted by joshmor View Post

        i opet mi brišete postove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Brate jel' ti znaš onaj vic kad su dva lika pitali hodžu da im objasni šta je to demokratija?

        Pitaju oni hodžu:
        -Efendija a šta je to demokratija?
        A hodža njima:
        -Pa to je situacija kad se ja popnem na minaret i pišam odozgo po vama, a istovremeno dozvoljavam da i vi odozdo pišate po meni dok sam ja gore..

        Comment


        • Alaaa ti je vic!
          Kakva demokratija u autokratnoj drzavi, svasta!
          I ne kukaj joshmore, jos bold niko ti ovde nije nista brisao.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Eto vidiš tebra, prvo dobiješ po ušima kao upozorenje pa ako nastaviš da se boriš onda te proglase ludim..
            Eto sad si prošao toplog zeca..
            Dobrodošao u klub..

            Comment


            • Sta vas muci, u cemu je problem?
              Inace ovo nije tema za cakulanje
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Goran je sa Novakom

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Eto vidiš tebra, prvo dobiješ po ušima kao upozorenje pa ako nastaviš da se boriš onda te proglase ludim..
                  Eto sad si prošao toplog zeca..
                  Dobrodošao u klub..

                  davno sam ja u klubu,nekih par dana po registraciji,nesto bilo ses meseci,nekakav recnik yadda yadda yea

                  olja i bojana mogu da brisu,to znam,ne znam jos ko moze

                  obrisani su postovi o bojani da je djokovic ovog foruma

                  opcija bold je za boldovanje.pa sam je prosto upotrebio

                  a gle,goran sa novakom
                  Wizard

                  Comment


                  • el sam ja ovo propustio,il je ovo oprema za USO

                    Wizard

                    Comment


                    • Hahaha ovo prvi out vidim...sto voli da peva, a sto numeee jaooo

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gledao sam to davno.
                        Nole ne može da sakrije svoju ljubav prema ženama ma koliko se trudio.
                        Sad sve više i više razumem šta se desilo predpredprošlog leta..

                        Comment


                        • Joj, ovo su neki novi momenti. Mora da se prizna da je bio iskreniji Nole kada je bio mladji. Naravno, sada je sazreo i tacno zna sta kada treba da kaze.

                          Interesantna prica vezana za devojke, i jos interesantniji Novakov odgovor u to vreme.
                          Last edited by 147; 01-08-19, 10:35.

                          Comment


                          • Jao što je Djole bio mali i sladak (dave me stariji, kaže)

                            Dijana je moj idol, koliko je ta žena gotivan lik kao mati...

                            Lepa reportaža a Nole ko Nole, mlad pa pun sebe Bilo je to zabavno ali sad se ponaša baš onako kako treba-skroz profesionalno, boss
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              el sam ja ovo propustio,il je ovo oprema za USO


                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X