Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feminizam, feminizam i gej parade u crnom, a posebnu pretnju po naše društvo čine ograničenii globusari..

    Comment


    • Jebe Novaka ona politicka pozicija u Savetu. Na RG ga nisu dirali i odmah je igrao bolje. Na ova dva pritisak, sastanci 7 sati bla bla. Bice valjda bolje izdanje na betonu.

      Comment


      • Glasao sam za Da. Pre svega zato sto je negativnih 6-7 okrenuo 16-9, i dosao negde na nivo najvecih rivala, jos negde da pobedi Nadala i to bi potpuno nivelisao. Meni kvote za sam mec nisu prevaga koja odlucuje ko je pravi favorit u mecu, pa ne bih tako gledao da li je kiksnuo ili ne, a i sam tok meca po meni utice kada se daje konacna ocena.

        Generalno mu "zameram" samo 2 finala, USO 2012 i USO 2016, za W 2013 sam pre svega razocaran pristupom i energijom. Na USO je 2 puta bio u slabijoj formi od Nadala, ono prvo finale protiv Federera je morao bolje, lakse bi mi bilo da je izgubio kao Mari naredne godine, nego onako posle propustenih SL i brejka kada je servirao za ostanak u mecu (tu sam se zabrinuo da li ima ono sto je potrebno da se osvajaju velike titule). Na RG mu je falilo malo srece, ali 2 puta je nadigran, a treci put je egal mec po nepisanom pravilu otisao na stranu Nadala. Za tim mecom 2014 "patim", ali u potaji.

        S druge strane svoj prvi GS je uzeo protiv rivala koji je bio u strasnoj formi (sad se vec moze reci da je igrao tenis zivota tada), nakon velike pobede nad Federerom koja donosi emotivno praznjenje, pod velikim pritiskom jer je smatran velikim favoritom i gde se situacija bas otvorila, pa bi poraz mogao da nosi velike posledice u nastavku karijere. Marijev nalet je uspeo da obuzda na AO 2013, nimalo lako finale nakon poraza na USO i gubitka prvog seta u Melburnu. Prva pobeda nad Federerom na Vimbldonu nije bas bila ocekivana, serija poraza u finalima GS, "gladan" rival, sam tok meca je bio dosta nepovoljan nakon gubitka prvog seta i propustene prilike da se mec zavrsi u 4. setu, i kada se finisiralo vise je izgledalo da ce otici na drugu stranu. Nista bolje nije izgledalo ni godinu dana kasnije, nakon one predstave Federera u polufinalu. Pritisak osvajanja RG je bi preveliki (videli smo posledice kasnije), uz kombinaciju vezivanja 4 GS, tako da to baca drugo svetlo i na to finale sa Marijem koje na papiru izgleda kao zicer.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • E stavrno je luda ko struja [emoji3][emoji3]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Najbolji igraci OpenEre (poredani po br nedelja na Atp tronu)

            Code:
            [SIZE=3]
                       Бр1  Турнира Индекс Топ10 ГС Титуле Топ10/Титуле Турнири/Титуле ГСтур/ГСтит
                       нед  одиграо  +/-    нед              проц.усп.     проц.усп.    проц.усп.
            -----------------------------------------------------------------------------------
            Р ФЕДЕРЕР  310  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  356    [COLOR="#FF0000"]-46[/COLOR]   874  20  102  ...  11,67%  ...  28,65%  ...  25,97%
            П САМПРАС  286  [COLOR="#008000"]>[/COLOR]  265  [COLOR="#008000"]21+[/COLOR]     586  14   64       10,92%       24,15%       26,92%
            И ЛЕНДЛ    270  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  321    [COLOR="#FF0000"]-51[/COLOR]   671   8   94       14,01%       29,28%       14,04%
            Џ КОНОРС   268  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  397    [COLOR="#FF0000"]-129[/COLOR]  816   8  109       13,36%       27,46%       14,04%
            Н ЂОКОВИЋ  261  [COLOR="#008000"]>[/COLOR]  243  [COLOR="#008000"]18+[/COLOR]     609  16   75  ...  12,32%  ...  [COLOR="#008000"]30,86%[/COLOR]  ...  27,59%
            Р НАДАЛ    196  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  275    [COLOR="#FF0000"]-79[/COLOR]   744  18   82  ...  11,02%  ...  29,82%  ...  [COLOR="#008000"]31,58%[/COLOR]
            Џ МЕКЕНРО  170  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  263    [COLOR="#FF0000"]-93[/COLOR]   541   7   77       14,23%       29,28%       15,56%
            Б БОРГ     109  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  192    [COLOR="#FF0000"]-83[/COLOR]   423  11   64       [COLOR="#008000"]15,13%       33,33%[/COLOR]       [COLOR="#008000"]40,74%[/COLOR]
            А АГАСИ    101  [COLOR="#FF0000"]<[/COLOR]  320    [COLOR="#FF0000"]-219[/COLOR]  747   8   60        8,03%       18,75%       13,11%[/SIZE]

            Novak uskoro, za par sedmica, stize Samprasa po indeksu uspjesnosti kad su vladavina (No.1) i broj odigranih turnira u pitanju.

            Znamo da se PistolPit nije previse rasplinjavao na manjim eventima i da je uglavnom cuvao barut za veliku scenu i glavne rivale tj onda kad je to bilo najpotrebnije. S obzirom na ostvarene rezultate, kao i to da su mu maltene usred karijere visperni americki novinari skovali danas tako popularnu novotaricu g.o.a.t., moglo bi se reci da je taktika bila uspjesna (:

            Sto se tice ucinkovitosti kad su titule i slemovi u pitanju tu je Borg bez premca
            Jeste imao najkracu karijeru od svih velikana ali opet,. ti procenti su stvarno brutalni

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E stavrno je luda ko struja [emoji3][emoji3]
              Jeste,super je tekst

              Comment


              • Noksi je u Marbelji nekoliko dana, ne znam da li ima srece Larisa ovog puta
                Gledala ga i Adriana Lima
                Ove fotke su sa njenog IG, iz kratkog snimka kako udara prvo sa jedne, pa druge strane.
                Inace njen je taj snimak ovako naopak





                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa naravno da ga je gledala. Zna srpska snajka gde rastu najbolji dečaci..

                  Comment


                  • Nov kondicioni, tj.nov/star

                    Marco Panichi will replace Gebhard Phil-Gritsch in Djokovic’s team as his new fitness trainer. Panichi previously worked with Novak during parts of 2017 and 2018. #djokovic #novak

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pričao je Vajda o tome posle RG i da će Grič otići, ali sam negde mislila da će to biti samo pauza...ispalo je da je trajno.
                      Po meni, možda i nije dobra odluka ali videćemo uskoro da li i koliko je bila ispravna...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Dobro vece svima!

                        Ja zadovoljna, suma sumarum 16 GS je fantasticna brojka.

                        Ne bih zalazila u "propustene" prilike, jer bar 2 GS su meni bar "sumnjiva.

                        Setimo se 2010 g, bez servisa, onaj Tod Martin je bio u timu tada, katastrofa, pa opet je bio 3 na listi, a onda 2011 cuvena i Nole gazi s prekidom zbog povrede.

                        Dakle, zadovoljna, a nadam se i verujem da cemo ih zajedno sa Noletom jos brojati, msm na GS


                        Zao mi je sto Gricha vise nema u timu, ali valjda Nole najbolje zna ciniti sta mu je najbolje!
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Za ove dve nedelje, tacnije od trenutka kada je digao 5ti W, neverovatan broj gluposoti se forsira u javnosti, zapadnoj naravno. Od krize u braku, pa krize u braku, kako je nevoljen, a toliko zeli jadnicak da ga svi vole, preko Kirjosa, sad opet Pepea izvlace iako u tu fakin Marbelju ide stalno.. i to nije samo kao ok izasao tekst tu i tamo zuta stampa i njihove bljuvotine, to je konstantno svaki boziji dan, a tek 2 nedelje prosle.
                          Naravno idemo novi krug, jaci pritisak, idu i sastanci, izbori, Kremonde... USO...

                          I sad nek dodje NI da mi kaze da to nije sa namerom.

                          https://youtu.be/xBlLqtk7NJk

                          Caos Zoje, Maro...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Cao Olja
                            Da, za neverovati koja hajka na Noleta, ovo vec prevazilazi svaku meru!!!!!

                            No, navikao Nole, poceo je na svojsten nacin da im "odgovara"
                            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                            Comment


                            • Pozdrav Olja i tebi

                              Elem, da obrazložim zašto sam delimično zadovoljna učinju u finalima.
                              Često sam isticala da ne mogu da prežalim onaj Vimbldon i "poklon" Mareju 2013
                              Mislim da je to finale mogao da dobije. Šta se desilo samo on zna.
                              Dalje onaj RG sa Vavrinkom 2015
                              Ili 2014 RG sa Nadalom...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Uli na radnom zadatku



                                https://www.instagram.com/p/B0g8yVfC...=17jlmvx8cs9t9
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X