Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo svima , ovo mi je prvi post na ovom forumu i nije nikakva slucajnost da je bas na Novakovoj temi ;

    tenis pratim prilicno dugo , od Monike , Samprasa pa na ovamo , mada me je otac kao klinku terao da gledamo Bobu & company tokom '80tih

    (guess how old I am) anyways ove godine Novak snove pretvara u realnost i ostvaruje neverovatne uspehe tako da se i meni ponekad

    zavrti u glavi i ucini da sve ovo sanjam ; kako li je tek njemu pitam se pitam ; ma on uziva , toliko je extrovertan i siguran u sebe da

    je kao riba u vodi i verujem da se nece uskoro zasititi pobeda i trofeja ; sto se mene tice posle svih ovih godina cekanja i navijanja a

    bar ja od 2006 navijam za naseg decka ne mora da stane bar jos 2-3 godine a moze i duze ako bas mora zato ajde Nole !

    Pozdrav svim Noletovim navijacima i clanovima ovog foruma koji citam od zimus a sada i skupih hrabrost da i napisem svoj prvi post
    I don't give a damn how it's supposed to be
    That might work for you, it don't work for me
    You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


    ~ Nolerules ~

    Comment


    • Dobrodosla, uzivaj....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Welcome!

        Comment


        • Dobrodosla na forum,drago nam je sto si skupla hrabrost da napises prvi post
          Nadam se da ces biti aktivna i da cemo uzivati zadjeno u novim pobjedama Noleta ;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • alfavita
            Sto nas je vise to bolje...Uzivaj i dobrodosla

            Comment


            • Dobrodosla,uzivaj i nemoj da ostane na tom jednom postu
              sigpic

              Comment


              • Hvala svima na dobrodoslici
                I don't give a damn how it's supposed to be
                That might work for you, it don't work for me
                You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


                ~ Nolerules ~

                Comment


                • Drago mi je da si se okuražila i nadam se da sam barem i ja malčice za to zaslužna
                  A sada i zvanično: dobro nam došla!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Drago mi je da si se okuražila i nadam se da sam barem i ja malčice za to zaslužna
                    A sada i zvanično: dobro nam došla!
                    Gore desno, ispod slova M i E , sam JA..

                    alfavita
                    Inace, kako je Monika danas? Malo je svratila do Rima, ali nista vise posle toga..;)

                    Comment


                    • Dobrodosla alfavita!

                      Comment


                      • Yo guys! Got an answer from Maria down there in comments. This is what she said: "I would offer to give @Novak a lesson...on court! What do you guys think?"
                        http://www.whosay.com/novakdjokovic/...75?code=IOVC5O
                        DjokerNole Novak Djokovic
                        Ok guys, i see you all find this a good idea - so let's do it @Maria: Well, I can’t think of an excuse to say no, so, I’m in!
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Drago mi je da si se okuražila i nadam se da sam barem i ja malčice za to zaslužna
                          A sada i zvanično: dobro nam došla!
                          Hvala drustvo bas ste zlatni vesela dobrodoslica je najbolji pocetak druzenja .

                          @ miloolja
                          full credit to you
                          I don't give a damn how it's supposed to be
                          That might work for you, it don't work for me
                          You write your truth and I'll write mine One man's ceiling's another man's sky high


                          ~ Nolerules ~

                          Comment


                          • Pogledajte koliko je narasla brojka onih koji su lajkovali Noletovu oficijelnu stranicu na Fejsbuku.
                            Za oko 300.000 više nego juče 286993_230200650360199_134760066570925_686010_3396809_o.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                            Comment


                            • Moguće da je dosta od 5 i po miliona Marijinih fanova kliknula na njegovo ime i lajkovala pošto ga je ona taggovala da mogu preglednije da prate šta se oni dopisuju , čudan je taj facebook, fan pageovi i lajkovi, tu ima milion faktora koji utiču na to ko koliko ima lajkova, a Novak to za sada pametno koristi ;)

                              Comment

                              Working...
                              X