Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije opsesija, meni je svejedno, da je neki drugi igrač isto bih rekao i to puta 10. Ovo mi je drugi put na ovu temu.

    Čovek je javna ličnost i normalno da će ljudi komentarisati njega a ne on ljude za koje ni ne zna da postoje.

    Samo da ne bude da je Kirjos jedini, kladim se da mu 70% atp tour-a misli isto, nego je ovaj jedini blimez da kaže.

    Treba li to njega da interesuje, ne treba. Sme li da se komentariše, sme. Jbg, sam uvodi stvari koje nisu vezane za tenis.

    Ja sam to preboleo jer igra opet dobro pa neka radi šta hoće, ali sam daje materijal.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Kao da kasni na autobus.
      looooooooooooooooooooooooooooooooool,ovo sam propustio

      kad u par reci kazes mnogo
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nije opsesija, meni je svejedno, da je neki drugi igrač isto bih rekao i to puta 10. Ovo mi je drugi put na ovu temu.

        Čovek je javna ličnost i normalno da će ljudi komentarisati njega a ne on ljude za koje ni ne zna da postoje.

        Samo da ne bude da je Kirjos jedini, kladim se da mu 70% atp tour-a misli isto, nego je ovaj jedini blimez da kaže.

        Treba li to njega da interesuje, ne treba. Sme li da se komentariše, sme. Jbg, sam uvodi stvari koje nisu vezane za tenis.

        Ja sam to preboleo jer igra opet dobro pa neka radi šta hoće, ali sam daje materijal.
        Nije tvoja opsesija vec njegova, jer mu je ovo ko zna koji put da ga proziva za isto.
        Ja se i ne bavim prozivkama obicnog sveta, danas je pogotovu sve i svako podlozno kritici, bio - ne bio poznat, prosto je tako svima omoguceno, to je mnogima smisao u zivotu, ko onim babama iz detinjstva na klupicu ispred zgrade kada sve isprate, to je do samog coveka.

        A da li Australijanac daje materijala za kritiku, pljuvacune, verbalna proganjanja? Naravno, ali nesto ne cujem da se neko njime bavi, jedino kada prozove ljude direktno, pa onda novinari na konferencijama cackaju.
        Razumes ti vrlo dobri o cemu pricam, branim kako god, ne pravi se Tosa.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma koga briga sta prica Kyrgios

          Noleta sigurno ne
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • Sutra protiv Karuza drugi mec iza Halep na FŠ
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ljudi, jel zna neko gde je Ni? Znam da cesto nije na forumu, ali kada su ovako bitni turniri uvek navrati...

              Comment


              • Odgledah sinoc snimak protiv Laksonena, izgledalo je bas onako kako Olja opisa, dobro odradjen trening. Sutra verovatno nesto slicno, Italijan zvucnog prezimena , ali verujem da ce se sutra pevati po Novakovim notama.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • 2h04'
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobar mec za zagrevanje pred naredna dva kola. To je taj tip protivnika. Servis funkcionise kad treba. Drop shot idalje izvedba loša a to je potencijalno jako važan udarac.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Ljudi, jel zna neko gde je Ni? Znam da cesto nije na forumu, ali kada su ovako bitni turniri uvek navrati...
                      Hvala na brizi.

                      Sve je u redu, samo sam jako zauzet. Gledao sam samo jedan cijeli Novakov set do sada. Protiv Poljaka treci. Danas sam odgledao komad prvoga. Tesko mi je reci kako igra. Jedno je izvjesno, do sada je sve protivnike jako lako pobijedio. Vjerovatno koristi meceve kao trening.

                      Ispadanje Borne je dobra vijest za Novaka. Uz to ni Zverev ni Tim nisu pokazali neku formu. Samim tim, sada Novakove sanse ocjenjujem boljim nego na pocetku turnira.

                      Naravno brine me vrijeme. U srijedu je kisa. To ce lose da utice na Novakove sanse. S druge strane u nedjelju bi trebao biti kisni dan. To bi dobro uticalo na Novakove sanse.

                      Comment


                      • Ovo danas protiv Carusa ne bih nazvala trening mec a mislim da je i sam Novak isto uvideo vec sredinom prvog seta.
                        Morao je da spasava cak 5 BL , doduse 4 u prvom setu. Spasavao se servisom. Razmene je gubio , u drugom i trecem nesto bolji. Pre bih rekla prezivljavanje uslova i protivnika o kome nije mnogo znao a koji je igrao beskompromisno agresivno.Definitivno vrucina se jos jednom pokazala kao faktor koji mu jako smeta, izvlaci energiju
                        BH nisam zadovoljna , cim vidim da ga proivnici drze na BH strani , osecaju da je ranjiv.. I onda cujem "ludog " Matsa kako lupeta , znate , sve je tako lako za njega , opusten je..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Bh je funkcionisao odlicno u prva dva meca. A pored vrucine, faktor koji mu sa godinama ocigledno sve vise smeta... ja gledam na ovo danas, na malo tvrdju igru i problemcice u njoj, kao na nivo daleko od svog maksimuma i cuvenih brzina, pre svega jer nije bilo potrebe za njima. Verujem da ce kada dodje vreme za to upaliti ljutu masinu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Ovo danas protiv Carusa ne bih nazvala trening mec a mislim da je i sam Novak isto uvideo vec sredinom prvog seta.
                            Morao je da spasava cak 5 BL , doduse 4 u prvom setu. Spasavao se servisom. Razmene je gubio , u drugom i trecem nesto bolji. Pre bih rekla prezivljavanje uslova i protivnika o kome nije mnogo znao a koji je igrao beskompromisno agresivno.Definitivno vrucina se jos jednom pokazala kao faktor koji mu jako smeta, izvlaci energiju
                            BH nisam zadovoljna , cim vidim da ga proivnici drze na BH strani , osecaju da je ranjiv.. I onda cujem "ludog " Matsa kako lupeta , znate , sve je tako lako za njega , opusten je..
                            Taj dio 1. seta kad se mucio sa servisom sam gledao. Ko kaze da u trening mecevima nema spasavanja BL? Novak je gubio dosta razmjena ali ih je dosta i dobijao. U poenima duzim od 8 udaraca je bilo 11:10 za Novaka u 1. setu. Nije sjajno, ali je dovoljno dobro, tim vise sto ni u jednom trenutku mec nije bio rezultatski u pitanju.

                            Ostajao je bez daha, to mi se nije svidjelo ali cim bi pojacao intenzitet, lakse bi dobijao razmjene.

                            Comment


                            • Ok , ponekada nam se misljenja i razilaze

                              Plan je mozda bio da bude kao jaci trening ali je odustao od plana u pravi cas na osnovu situacije na terenu , promenio taktiku i tada je i podigao igru. Ocekivano zeleo je da sto pre zavrsi.
                              Opisujem samo ono sto sam videla u ovom . Svaki mec je prica za sebe. Videcemo kako ce biti protiv Struffa (koji igra sezonu karijere na sljaci). pa Boze zdravlja i protiv narednih protivnika..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Jeste problem sto je najavljena kisa za sredu, ali sa druge strane i to je mnogo bolje nego da su cele sledece nedelje najavili temperature oko 30C. Tesko je zamisliti idealnu prognozu gde ce kisa da pada kada Novak ne igra, ili malo da pada a da se njegovi mecevi ne prekidaju.

                                Novak je danas svakako imao malih problema sa pretoplim vremenom. Srecom do kraja turnira se najavljuje za 10tak stepeni niza temperatura, pa to ne bi trebao da bude problem. Kladionice Novaku i dalje otpilike daju isto sansu da osvoji turnir kao i posle zreba. Da udje u finale daju mu samo oko 50% i dalje. Do sada je i ta brojka bila uvek manja od 50%, tako da je barem tu napredovao. Iznenadjujuce je kolike sanse kladionice daju Timu i Zverevu. Nisam skoro proveravao, ali Timu daju preko 10% da ce da osvoji a Zverevu oko 20% da dodje do polufinala. To je puno.
                                Last edited by 147; 01-06-19, 22:04.

                                Comment

                                Working...
                                X