Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, tako se samo pogodilo


    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by radostan dan View Post
      jesi sigurna? to mi je najmiliji lik koji se pojavio u noletovom boksu ikad, a puno ih je prodefilovalo....
      i meni,apsolutno kul lik,nema potrebe da mu se govori USTANI BREEEEEEEEEEEE
      Wizard

      Comment


      • Odgeledah samo deo highlightsa. Brzo , efikasno. Baš kako treba ,još jači utisak ostavlja dobra igra to što mi se se učinilo da je bilo i vetra .
        Nisam očekivala da će ovako lako protiv Hurkaza, znam da je trenirao na Hubertovu molbu Vajdi sa Novakom na AO, igrali su prvi put.. Arhiviran za sada.
        Oprema iako je varijacija već viđene.Ali kosa i brada baš i ne


        Similis simili gaudet

        Comment


        • I tako cetrti gren slem zaredom kvota na Nadala neobjasnjivo pada u sred turnira. Od pocetka turnira i kvote 2.20 pala je na oko 1.83 posle prvog kola :/

          Na Wimbledonu je Novak bio po kladionicama blagi favorit posle 1/4 meceva da bi se to skroz okrenulo pred pocetak 1/2. Ostaje nejasno sto se to desilo.
          Slicno je u Americi Djokovic bio favorit pre pocetka turnira da bi se to okrenulo posle zreba pa i prvog kola. U Australiji su kladionice takodje nasele na "Nadalovo demonstriranje sile" pre finala pa su mu i tamo davali preko 50% u jednom trenutku.

          Naravno Roland Garros je Nadalova dnevna soba, ali nadajmo se da su se bookmakeri i ovog puta presli.

          p.s Drugo objasnejnje, cak i najlogicnije, je da je Nadal toliko popularan da se mnogo ljudi cesto kladi na njega i da kladionice zbog toga reaguju.

          Comment


          • U medjuvremenu, Noki pravi sok od zove

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Novak odlican u prvom mecu, i vise od ocekivanog. Sutra se nadam slicnom scenariju.

              Zova
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Mnogo sam nervozniji bio pred AO jer je taj slem bio pod must. RG cak i da ne osvoji nista strasno, idemo dalje. Bojim se da Novak razmislja isto kao ja jer on je najbolji kad je najvaznije i kad je najveci pritisak. Nadam se da se nece opustati i igrati se tenisa i razmene udaraca, on mora da probudi zver u sebi koja je gladna trofeja, mora da pokaze svoje ratnicko lice.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Mnogo sam nervozniji bio pred AO jer je taj slem bio pod must. RG cak i da ne osvoji nista strasno, idemo dalje. Bojim se da Novak razmislja isto kao ja jer on je najbolji kad je najvaznije i kad je najveci pritisak. Nadam se da se nece opustati i igrati se tenisa i razmene udaraca, on mora da probudi zver u sebi koja je gladna trofeja, mora da pokaze svoje ratnicko lice.
                  Isto razmisljamo
                  Mada pored njegove zelje i spremnosti mnogo kockica se treba poklopiti da bi osvojio, mnogo vise nego na drugim slemovima.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Mnogo sam nervozniji bio pred AO jer je taj slem bio pod must. RG cak i da ne osvoji nista strasno, idemo dalje. Bojim se da Novak razmislja isto kao ja jer on je najbolji kad je najvaznije i kad je najveci pritisak. Nadam se da se nece opustati i igrati se tenisa i razmene udaraca, on mora da probudi zver u sebi koja je gladna trofeja, mora da pokaze svoje ratnicko lice.
                    pa ako ti je lakse da se jedes iz tog ugla,pod moranje je da osvoji RG.nadal bezi na tri,fed na 6...nedostizno...pa uzdravlje
                    Wizard

                    Comment


                    • 1h33'
                      sigpic

                      Comment


                      • Organizacija diktira,pa opet nista od gledanja Novaka za neke od nas..
                        Vidim gresaka, dosta .. Da li je zavrsio sa SL?
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Organizacija diktira,pa opet nista od gledanja Novaka za neke od nas..
                          Vidim gresaka, dosta .. Da li je zavrsio sa SL?
                          Trebalo bi da jeste pošto Francuza u njegovoj četvrtini više nema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Može li neko ko je gledao da napiše ukratko kako je danas izgledao?

                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Može li neko ko je gledao da napiše ukratko kako je danas izgledao?

                              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                              Kao da kasni na autobus.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • ... ali je sigurno stigao na odredište ☺

                                Comment

                                Working...
                                X