Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobedjen i Filip i to set sa NULOM. Odličan dan, Visko se slaže sa mnom da je velika šteta što onaj "iksan" nije prošao.
    Bravo Nole, idemooo 💪😎🇷🇸

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Možda se varam ali je utisak da Novak počev od Madrida udara lopticu dosta jače.
      Servis je ponovo oružje, kondicija odlična.
      sigpic

      Comment


      • Definitivno Peco, to je i bio njegov a i naš cilj 💪.
        Medjutim ja i dalje mislim da ovde ne treba da ide na titulu, da ore zbog pehara. Surovost i top nam treba na RG 😁

        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Novak je protiv Kolija bio fantastican. Takvu igru sa osnovne linije nisam vidio od 2011. plus naravno sva poboljsanja koja su dosla kasnije. Jedina mala zamjerka da mu je kad je dosau u dobijenu poziciju u setu dva puta malo pala koncetracija.

          Comment


          • jbt,NI zaboravio AO
            Wizard

            Comment


            • Novak poslednji sutra ne pre 21h
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Na njemu je šta će i kako će.
                Možemo opušteno čekati RG.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by joshmor View Post
                  jbt,NI zaboravio AO
                  Nisam zaboravio.

                  Ali na AO su bili drugi uslovi. Novakova ofanziva je davala brze rezultat. Danas je vecernji termin na sljaci, bili je vise dugih razmjena.

                  Comment


                  • Novak odlican,bas

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Nisam zaboravio.

                      Ali na AO su bili drugi uslovi. Novakova ofanziva je davala brze rezultat. Danas je vecernji termin na sljaci, bili je vise dugih razmjena.
                      pa budi precizan-napises samo sa osnovne linije i nis vise
                      Wizard

                      Comment


                      • joshmor,

                        Originally posted by NI View Post
                        Novak je protiv Kolija bio fantastican. Takvu igru sa osnovne linije nisam vidio od 2011. plus naravno sva poboljsanja koja su dosla kasnije. Jedina mala zamjerka da mu je kad je dosau u dobijenu poziciju u setu dva puta malo pala koncetracija.
                        Mislio sam da je ovo dovoljno pecizno.

                        Comment


                        • NI, Novak u Rimu ima 17:0 na vecernjem terminu. zar si ocekivao drugaciji ishod?

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            NI, Novak u Rimu ima 17:0 na vecernjem terminu. zar si ocekivao drugaciji ishod?
                            Nisam ocekivao drukciji ishod, ali nisam ni ocekivao onakvu dominaciju. Mislim da Koli nije lose igrao. Jednostavno ga je Novak samlio.

                            Comment


                            • Ma on raznosi u vecernjim terminima, ne pamtim kada je izgubio mec.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • ali skroz luuuuuuuuuuuuuuuuuuuud dan




                                ...ako treba da izaberem igraca koji ce da igra da bi meni spasio zivot u finalu,to nisu federer i rafa vec nole...

                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X