Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto imam osecaj da ce ovo da osvoji Federer,naravno voleo bi da to bude Novak ili jos bolje Viktor,ali videcemo.Federera dosta iritiraju price da je njegovo vreme proslo,kada ce da zavrsi karijeru?Moze da se desi da popizdi i objasni svima ko je i sta je na ovoj USO seriji. Gazi Nole volimo te!!!

    Comment


    • ne brini dovla Novak to nece dozvoliti,koliko god ovaj pizdioa0824.gif...Svaka Federeru chast za sve sto je uradio,ali mora da se pomiri sa tim.Novak je brutalan i njegova vladavina je tek pocela,a kad ce se zavrsiti pricacemo o tome za par godinaa114.gif..bolje vjeruj u to


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        ne brini dovla Novak to nece dozvoliti,koliko god ovaj pizdio[ATTACH=CONFIG]1889[/ATTACH]...Svaka Federeru chast za sve sto je uradio,ali mora da se pomiri sa tim.Novak je brutalan i njegova vladavina je tek pocela,a kad ce se zavrsiti pricacemo o tome za par godina[ATTACH=CONFIG]1890[/ATTACH]..bolje vjeruj u to
        Ja is sve snage verujem u to i siguran sam u nekoliko sezona dominacije. Jednostavno Novak je postao teniski div. Ovo sto se tice Federera je neki osecaj koji imam za ovaj turnir videcemo za Sinsinati i USO. Samo da se odbrane poeni, Kanadu vec ima,moze Sinsinati da se uzme.

        Comment


        • Jos malo lepih reci:

          http://www.atpworldtour.com/News/Ten...Flattered.aspx

          Samo, malo su se sahevali, Srbija ima 9 miliona stanovnika, gotovo 10, a ne 7 koliko su naveli...

          Comment


          • Nema Srbija toliko stanovnika, mozda nas ima 8 miliona, maksimalno.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kad sam ja ucio u osnovnoj skoli, negde 5-6 razred, mozda i 7. bilo nas je 9 i kusur miliona. Gde je nestalo tih 2 miliona? Nisu pomrli valjda odjednom, nisam cuo da se tako nesto desilo?

              Comment


              • Nisu racunali Kosovo,bez Kosova ima oko 7 800 000,a sa Kosovom blizu 10 000 000.
                sigpic

                Comment


                • To je nesto na sta sam hteo da ukazem, ali nisam hteo da ispadne da provlacim politiku na sportski forum. Nije lepo od njih sto to rade, provlace politiku kroz sportske teme na ZVANICNOM sajtu muske teniske asocijacije. Mada, ko zna od koga su dobili tu informaciju, mozda nisu ni razmisljali o tome...

                  Comment


                  • Nema ni 8 mil. već oko 7...
                    Otkud ti Vanja ti podaci? Iz SPS štaba 90 i neke godine...

                    EDIT: Dok sam ja ovo napisala, vi već postovali... Ništa loše ne piše na sajtu i nema veze sa politikom, već da tako mala zemlja od 7 mil. ima najboljeg i još dvojicu u 25.



                    Malo sličica, ipak je 50. jubilarna pobeda ove godine





                    Last edited by miloolja; 12-08-11, 11:49.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nebitno, necemo vise o tome...

                      E, da, mec #51, pobeda #50, prvi koji je stigao do te cifre ove sezone. Nije malo, 50 dobijenih meceva... Prosle godine je imao 73-18. Prosle godine 50. pobedu je zabelezio na USO u drugom kolu. Prelepa godina, samo neka tako nastavi... A istorija sve belezi!

                      Comment


                      • Ja sam juce procitala da je prosle godine 50. pobedio zabelezio u oktobru, negde 12.,13. oktobra
                        a to je napisao onaj Greg Sarko, koji uvek postavlja tu statistiku na ATP sajtu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • A ja sam peske racunao... Aj provericu, pa postavljam EDIT...

                          EDIT: Nije drugo kolo USO vec trece kolo, eto to je jedina greska. Pod uslovom da su na ATPu sve njegove turnire zabelezili... A koliko me pamcenje sluzi, izgleda mi da jesu.
                          Last edited by Vanja #66; 12-08-11, 11:49.

                          Comment


                          • moram priznati da nisam zadovoljan igrama (razmazio nas je ) ali mi je bas drago i bitno sto pobedjuje na,da kazem ruzan nacin. nigde sanse za break a onda kad je najbitnije na 5:4 niotkuda set za njega. to je odlika velikana i zato je po meni bila strasno bitna ona pobeda protiv tomica na vimbldonu jer igrac nakon takvih meceva je svestan da cak i kad ne igra kao sto moze ,opet ima kvaliteta da dobije protivnika.

                            p.s miloolja hvala na slikama
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              A ja sam peske racunao... Aj provericu, pa postavljam EDIT...

                              EDIT: Nije drugo kolo USO vec trece kolo, eto to je jedina greska. Pod uslovom da su na ATPu sve njegove turnire zabelezili... A koliko me pamcenje sluzi, izgleda mi da jesu.
                              U 3.kolu USO-a je osvojio 50. pobedu prosle godine?
                              nema teoretske sanse, ove godine je imao skoro perfektnu godinu, samo 1 poraz i sad je stigao do 50. pobede, a ti hoces da kazes da je prosle godine, kad je ispadao mnogo ranije to ostvario samo 7,8 meceva kasnije?

                              sad cu ja da prebrojim, nije mi tesko...

                              edit:
                              50. pobeda mu je bila u Pekingu, protiv Iznera u polufinalu, a ako se ne racunaju 2 predaje onda je to ostvario protiv Ljubicica u Sangaju, a to i odgovara onom datumu, posto je Sangaj poceo 10.10
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Vidi nje, ne veruje matematicaru! Ccc, nisam to ocekivao...

                                Comment

                                Working...
                                X